IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 112 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 776 тіркелді.Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVII сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі шешімімен.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVII сессиясының 2010.04.12 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 85, 111 баптарына және Казақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VII сессиясының "2008 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 42 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 761 рет санымен 2007 жылғы 25 желтоқсанда тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоксанда "Алматы Ақшамы" N 156, 2007 жылғы 29 желтоксанда "Вечерний Алматы" N 307 газеттерінде жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VII сессиясының "2008 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 42 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 70 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2008 жылғы 23 қаңтарда N 766 рет санымен тіркеліп, 2008 жылғы 2 ақпанда "Алматы Ақшамы" газетінің N 13 санында, 2008 жылғы 31 қаңтарда "Вечерний Алматы" газетінің N 12 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты IX сессиясының "2008 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 42 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 95 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 774 рет санымен тіркеліп, 2008 жылғы 24 сәуірде "Алматы Ақшамы" газетінің N 46 санында, 2008 жылғы 24 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінің N 51 санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1.1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2008 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 247 092 021 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 159 990 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 303 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 557 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года N 42 "О бюджете города Алматы на 2008 год"
Решение XI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 июля 2008 года за N 776. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 12 апреля 2010 года № 322
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 12.04.2010 № 322.
В соответствии со статьей 85, 111 Бюджетного  Кодекса Республики Казахстан и со статьями 6, 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"  маслихат города Алматы IV-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "О бюджете города Алматы на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 42 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 761 от 25 декабря 2007 года, опубликовано в газетах от 29 декабря 2007 года "Алматы Акшамы" N 156, от 29 декабря 2007 года "Вечерний Алматы" N 307; внесены изменения и дополнения: решением VII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 14 января 2008 года N 70 "О внесении изменений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года N 42 "О бюджете города Алматы на 2008 год", зарегистрировано N 766 от 23 января 2008 года, опубликовано в газетах от 2 февраля 2008 года "Алматы Акшамы" N 13, от 31 января 2008 года "Вечерний Алматы N 12; внесены изменения: решением IX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 9 апреля 2008 года N 95 "О внесении изменений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года N 42 "О бюджете города Алматы на 2008 год", зарегистрировано N 774 от 18 апреля 2008 года, опубликовано в газетах от 24 апреля 2008 года "Алматы Акшамы" N 46, от 24 апреля 2008 года "Вечерний Алматы N 51) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 247 092 021 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 159 990 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 303 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 12 557 000 тысяч тенге;

республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 72 242 021 мың теңге;
2) шығындар - 249 802 069 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 2 710 048 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 440 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 440 000 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
2 014 686 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 2 489 686 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 475 000 мың теңге;
6) бюджет профициті - - 3 284 734 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану - 3 284 734 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 926 000 мың теңге;
қарызды өтеу - 592 744 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 2 951 478 мың теңге";
6-тармақтағы "2 372 128" цифрлары "2 410 798" цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "31 081 576" цифрлары "31 997 890" цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "30 384 615" цифрлары "30 912 064" цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "4 875 051" цифрлары "4 874 971" цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "31 752 709" цифрлары "25 968 818" цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "6 332 822" цифрлары "6 352 304" цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "9 263 121" цифрлары "9 224 345" цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "1 116 334" цифрлары "1 366 334" цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "53 430 596" цифрлары "71 715 861" цифрларымен ауыстырылсын;

поступления трансфертов из республиканского бюджета - 72 242 021 тысяч тенге;
2) затраты - 249 802 069 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 2 710 048 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 440 000 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 440 000 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2 014 686 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2 489 686 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 475 000 тысяч тенге;
6) профицит бюджета - - 3 284 734 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - 3 284 734 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 926 000 тысяч тенге;
погашение займов - 592 744 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 2 951 478 тысяч тенге";
в пункте 6 цифры "2 372 128" заменить цифрами "2 410 798";
в пункте 9 цифры "31 081 576" заменить цифрами "31 997 890";
в пункте 10 цифры "30 384 615" заменить цифрами "30 912 064";
в пункте 11 цифры "4 875 051" заменить цифрами "4 874 971";
в пункте 12 цифры "31 752 709" заменить цифрами "25 968 818";
в пункте 13 цифры "6 332 822" заменить цифрами "6 352 304";
в пункте 14 цифры "9 263 121" заменить цифрами "9 224 345";
в пункте 16 цифры "1 116 334" заменить цифрами "1 366 334";
в пункте 17 цифры "53 430 596" заменить цифрами "71 715 861";

1750000
08
За ң ды қ м ә нді іс - ә рекеттерді жаса ғ аны ж ә не ( немесе ) о ғ ан у ә кілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құ жаттар бергені
ү шін алатын міндетті т ө лемдер
1552900
1
Мемлекеттік баж
1552900
02
Сотқа берілетін талап арыздардан,
ерекше өндірістегі істер бойынша
арыздардан (шағымдардан), жүгіну
шағымдарынан, атқару парағының
көшірмесін беру туралы мәселе бойынша
сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан,
сондай-ақ соттың шет ел соттары мен
төрелік соттарының шешімдері бойынша
атқару парақтарын, құжаттардың
көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені
үшін алынатын мемлекеттік баж

1750000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий  и(или)  выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1552900
1
Государственная пошлина
1552900
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства,  с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу  о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о  вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов

1400000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені,
азаматтарға азаматтық хал актілерін
тіркегені туралы қайта куәліктер
бергені үшін, сондай-ақ туу, неке,
некені бұзу, өлу туралы актілердің
жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету
мен қалпына келтіруге байланысты
куәліктерді бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
20000
05
Шет елге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені
үшін алынатын мемлекеттік баж

1400000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния,  выдачу гражданам  повторных свиде-тельств  о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
20000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы

4100
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына
Қазақстан Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
100000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын
алу, Қазақстан Республикасының
азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының азаматтығын
тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені
үшін алынатын мемлекеттік баж
2500
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін
алынатын мемлекеттік баж
13800
09
Аң аулау құқығына рұқсат бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж
900
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық
қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз
атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жасағызатын
немесе тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және басқа
құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-данаспайтын пневматикалық қаруды
қоспағанда және калибрі 4.5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін
тіркегені және қайта тіркегені үшін
алынатын мемлекеттік баж

4100
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
100000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2500
08
Государственная пошлина за регистрацию  место жительства
13800
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
900
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)