Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" N 1/56 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы N 4/653 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 4 қыркүйекте N 791 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 4/515 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 4/515 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" N 1/56 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізбесінде 770 нөмірімен тіркелді, 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 41 "Вечерний Алматы" және 2008 жылғы 5 сәуірдегі N 38 "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланды) келесі өзгертулер енгізілсін:
1-тармақтың күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланудан кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года N 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 11 августа 2008 года N 4/653. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 сентября 2008 года за N 791. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02 ноября 2018 года № 4/515
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02.11.2018 № 4/515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан акимат города Алматы постановляет:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О Земельной комиссии города Алматы" от 22 января 2008 года N 1/56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 770, опубликовано 1 апреля 2008 года в N 41 газеты "Вечерний Алматы" и 5 апреля 2008 года в N 38 газеты "Алматы Акшамы") следующее изменение:
пункт 1 признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов