ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 350 "Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХІІ сессиясының 2008 жылғы 20 тамыздағы N 138 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 19 қыркүйекте N 793 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 356 шешімімен.
IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының  "Жерге салық салу мақсаты үшін салық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру схемасын бекіту туралы" 2007 жылғы 5 маусымдағы N 350 (нормативтік құқық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 749 рет санымен 2007 жылдың 11 шілдесінде тіркелген, 2007 жылдың 4 тамызында "Алматы ақшамы" газетінің N 90 нөмірінде және 2007 жылдың 4 тамызында "Вечерний Алматы" газетінің N 195 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген 2 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихаты
кезектен тыс
XIІ сессиясының
төрағасы                                   Б. Оспанов
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы                                    Т. Мұқашев
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XІІ сессиясының 2008 жылғы
20 тамыздағы N 138 шешіміне
қосымша
Салық салу мақсатында Алматы қаласын
аймаққа бөлу бағалау схемасы
РҚАО ескертуі: схеманың қағаз нұсқасын Алматы қ. қараңыз

О внесении изменения в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года N 350 "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения"
Решение внеочередной ХII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 августа 2008 года N 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 сентября 2008 года за N 793. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24 сентября 2010 года N 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24.09.2010 N 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ :
1. Внести в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым ставкам на земли и схемы ценового зонирования земель для целей налогообложения" от 5 июня 2007 года N 350 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 749 от 11 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 4 августа 2007 года "Алматы акшамы" N 96 и от 4 августа 2007 года "Вечерний Алматы" N 195) следующее изменение:
приложение 2, утвержденное указанным решением, изложить в редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XII-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва                 Б. Оспанов
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                        Т. Мукашев
Приложение
к решению внеочередной ХII-й сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва
от 20 августа 2008 года N 138
Схема ценового зонирования земель города
Алматы для целей налогообложения
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант в г. Алматы