ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351 "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХІІ сессиясының 2008 жылғы 20 тамыздағы N 139 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 22 қыркүйекте N 794 тіркелді. Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 23.07.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351 (нормативтік құқық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 751 рет санымен 2007 жылдың 18 шілдесінде тіркелген, 2007 жылдың 4 тамызында "Алматы ақшамы" газетінің N 90 нөмірінде және 2007 жылдың 4 тамызында "Вечерний Алматы" газетінің N 195 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген 1, 2 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихаты
кезектен тыс
XIІ сессиясының
төрағасы                                   Б. Оспанов
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы                                    Т. Мұқашев
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
2008 жылғы 20 тамызындағы
кезектен тыс ХІI сессиясының
N 139 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы бойынша жер телімдер төлемінің базалық
ставкаларына енгізілген түзету коэффициенттері
Бағалау аймағының сипаттамасы
Айма қ ты ң номері Ә кімшілік аудандар ж ә не айма ққ а кіретін кадастр кварталдарыны ң номері Т ү зету
коэффициетнті
I
Алмалы (004-009, 016-018,042-043, 045-047)
Бостандық (004-006)
Медеу (001, 011, 013, 014, 021, 024, 025-029, 047, 053-058, 903, 904, 912, 913, 923, 935, 936, 937, 938)
1,93 (2,0-1,85)
II
Алмалы (001-003, 010-013)
Бостандық (001-003, 008-020, 021, 022, 023, 028, 029, 034, 035-037, 038-041, 042-045)
Әуезов (058-061, 062-064, 939)
Медеу (002-004, 008, 009, 010, 012, 015, 016, 019, 017, 018, 020, 022, 023, 045-046, 051, 934, 003, 914, 929, 930, 048, 943, 939, 942, 941, 940, 905, 052, 933, 932, 944, 945)

О внесении изменения в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года N 351 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель"
Решение внеочередной ХII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 августа 2008 года N 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 сентября 2008 года за N 794. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 356 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Алматы IV-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение   XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель"   от 5 июня 2007 года  N 351 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 751 от 18 июля 2007 года, опубликовано в газетах  от 4 августа 2007 года "Алматы акшамы" N 96 и от 4 августа 2007 года "Вечерний Алматы"  N 195) следующее изменение:
Приложения 1, 2, утвержденные указанным решением, изложить в редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Председатель внеочередной
XII-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва                 Б. Оспанов
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                        Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной ХII-й сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва
от 20 августа 2008 года N 139
Поправочные коэффициенты к базовой
ставке платы за земельные участки в городе Алматы
№№
зоны
Коэффициенты к административным районам и
кадастровым кварталам, входящим в зону
коэффи-
циенты
I
Алмалинский (004-009, 016-018,042-043, 045-047)
Бостандыкский (004-006)
Медеуский (001, 011, 013, 014, 021, 024, 025-029, 047, 053-058, 903, 904, 912, 913, 923, 935, 936, 937, 938)
1.93 (2.0-1.85)
II
Алмалинский (001-003, 010-013)
Бостандыкский (001-003, 008-020, 021, 022, 023, 028, 029, 034, 035-037, 038-041, 042-045)
Ауэзовский (058-061, 062-064, 939)
Медеуский (002-004, 008, 009, 010, 012, 015, 016, 019, 017, 018, 020, 022, 023, 045-046, 051, 934, 003, 914, 929, 930, 048, 943, 939, 942, 941, 940, 905, 052, 933, 932, 944, 945)

1,60 (1,84-1,34)
III
Алмалы (019, 020-027, 041, 044, 046-048)
Жетісу (033-037)
Әуезов (030-033, 039, 046, 049, 040, 041, 044, 045, 048, 050, 051, 054-057)
Медеу (005-007, 030-035, 037-042, 901, 902, 906-911, 924-927)
Бостандық (030-033)
1,03 (1,33-0,73)
IV
Алмалы (028-040)
Әуезов (042, 043, 047, 052, 053, 948-951, 934-938)
Жетісу (021, 022, 001, 041, 042, 061-067)
Түрксіб (008, 009, 015, 016)
Алатау (010, 015-019, 022-027, 040-042, 044-065)
0,63 (0,72-0,54)
V
Жетісу (002, 006-013, 023-037, 043-060, 038-040)
Медеу (014, 036, 050, 917-919, 916, 922, 915, 921)
Түрксіб (001-007, 010-014, 017-100, 901-906)
Алатау (001-008, 011-014, 020, 021, 028-039, 043)
0,52 (0,53-0,50)
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
2008 жылғы 20 тамызындағы
кезектен тыс ХІI сессиясының
N 139 шешіміне 2 қосымша
Алматы қаласының жер учаскелеріне
төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициентін анықтау үшін жерді
бағалы аймақтарға бөлу шекаралары
РҚАО ескертуі: схеманың қағаз нұсқасын Алматы қ. қараңыз

1.60 (1.84-1.34)
III
Алмалинский (019, 020-027, 041, 044, 046-048)
Жетысуский (033-037)
Ауэзовский (030-033, 039, 046, 049, 040, 041, 044, 045, 048, 050, 051, 054-057)
Медеуский (005-007, 030-035, 037-042, 901, 902, 906-911, 924-927)
Бостандыкский (030-033)
1.03 (1.33-0.73)
IV
Алмалинский (028-040)
Ауэзовский (042, 043, 047, 052, 053, 948-951, 934-938) Жетысуский (021, 022, 001, 041, 042, 061-067)
Турксибский (008, 009, 015, 016)
Алатауский (010, 015-019, 022-027, 040-042, 044-065)
0.63 (0.72-0.54)
V
Жетысуский (002, 006-013, 023-037, 043-060, 038-040)
Медеуский (014, 036, 050, 917-919, 916, 922, 915, 921)
Турксибский (001-007, 010-014, 017-100, 901-906)
Алатауский (001-008, 011-014, 020, 021, 028-039, 043)
0.52 (0.53-0.50)
Приложение 2
к решению внеочередной ХII-й сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва
от 20 августа 2008 года N 139
Границы ценового зонирования земель
для определения поправочных коэффициентов
к базовой ставке платы за земельные участки   города Алматы
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант в г. Алматы