Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 11 наурыздағы "Алматы қаласының әкімшілік шекарасындағы су нысандарындағы су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу жөніндегі" N 2/341 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 4/711 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 1 қазанда N 795 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 11 наурыздағы "Алматы қаласының әкімшілік шекарасындағы су нысандарындағы су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу жөніндегі" N 2/341 қаулысына (Нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 741 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 84-87 санында және "Алматы Ақшамы" газетінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 41 санында жарияланған) төмендегідей өзгерістер  енгізілсін:
аталған қаулының 6 тармағы төмендегідей редакцияда берілсін:
"6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен соң күшіне енеді".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен соң күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі                     А. Есімов

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 11 марта 2007 года N 2/341 "Об установлении водоохранных зон и полос поверхностных водных объектов в административных границах города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 11 сентября 2008 года N 4/711. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 октября 2008 года за N 795
Руководствуясь  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  Законом  Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы "Об установлении водоохранных зон и полос поверхностных водных объектов в административных границах города Алматы" от 11 марта 2007 года N 2/341 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 741, опубликовано в газете "Вечерний Алматы" 12 апреля 2007 года N 84-87 и в газете "Алматы Акшамы" 10 апреля 2007 года N 41) следующее изменение:
пункт 6 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Сманкулова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                               А. Есимов