Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді басылымдардың бөлшек саудасы Ережелерін бекіту туралы" N 2/199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2008 жылғы 25 қыркүйектегі N 6/768 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2008 жылғы 30 қазанда N 797 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі N 2/368 қаулысымен
Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.04.2013 N 2/368 қаулысымен.
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі "Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді басылымдардың бөлшек саудасы Ережелерін бекіту туралы" N 2/199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"  N 6/1068 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2006 жылғы 26 қыркүйекте 712 нөмірмен тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2006 жылғы 3 қазандағы N 115 санында (3437), "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 5 қазандағы N 192-194 санында (10525-10527) жарияланған) өзгерістер енгізілген Алматы
қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді басылымдардың бөлшек саудасы Ережелерін бекіту туралы" N 2/199 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2005 жылғы 19 сәуірде 649
нөмірмен тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2005 жылғы 26 сәуірдегі  N 47 (3437) санында, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 14 мамырдағы N 99 (10166) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтың күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Т. Сейдумановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                А. Есімов

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 11 апреля 2005 года N 2/199 "Об утверждении Правил розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера"
Постановление Акимата города Алматы от 25 сентября 2008 года N 6/768. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 октября 2008 года за N 797. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 18 апреля 2013 года № 2/368
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 18.04.2013 № 2/368.
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы " Об утверждении Правил розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера" от 11 апреля 2005 года N 2/199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 649 от 19 апреля 2005 года, опубликовано в газетах: "Алматы ақшамы" от 26 апреля 2005 года за N 47 (3437), "Вечерний Алматы" от 14 мая 2005 года за N 99 (10166), вносились изменения постановлением акимата города Алматы от 4 сентября 2006 года N 6/1068 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 11 апреля 2005 года N 2/166 "Об утверждении Правил розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 712 от 26 сентября 2006 года, опубликовано 3 октября 2006 года в газете "Алматы ақшамы" за N 115 (3437), 5 октября 2006 года в газете "Вечерний Алматы" за N 192-194 (10525-10527) следующее изменение:
пункт 2 - признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы            А. Есимов