Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекті) жарнамаларды орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемдер ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда N 803 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 243 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 14.09.2018 № 243 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2009 жылға арналған Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 530 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШIМ ЕТТІ :
1. Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекті) жарнамаларды орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемдер ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. N 2 қосымшаға сәйкес шешімдердің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссияға (А.И.Шелипановқа) және Алматы қаласының Әкімнің орынбасары С.Т.Сейдумановқа жүктелсін.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XІV
сессиясының төрағасы
Қ. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының

Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 января 2009 года за N 803. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14 сентября 2018 года № 259
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14.09.2018 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 530 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" на 2009 год, Маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы согласно приложения № 1, к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения согласно приложения № 2, к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету Шелипанова А.И. и заместителя Акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
Председатель XIV-ой
сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва
К. Казанбаев
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев
Приложение № 1
к решению № 164 XIV-ой сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва

5 ш.м 10 ш.м. дейін
3
3
1.6.4.
10 ш.м. жоғары
8
8
1.7.
Тасымалы жарнамалар құрылғысы (штендерлер):
10
10
1. Санаттар бойынша Алматы қаласының алаңдары мен магистралдарының тізбесі: "А" санаты: Жамақаев көшесі, "Самал-1" ықшамауданы, "Самал-2" ықшамауданы, "Самал-3" ықшамауданы, Пушкин көшесі, Жароков көшесі, Достық даңғылынан бастап "Медеу" мемлекеттік саябағының шекарасына дейін, Абай даңғылы, Әль-Фараби даңғылы, Абылай хан даңғылы, Достық даңғылы, Фурманов көшесі, "Астана" даңғылы, Республика даңғылы, Сәтпаев көшесі, Қонаев көшесі, Сүйінбай даңғылы, Саиын көшесі, Сейфуллин даңғылы, Қажымұқан к-сі., Байтурсынов к-сі, Достық - Әль-Фараби жолы, Алтынсарин даңғылы., Райымбек пр., Рысқұлов пр., Желтоқсан к-сі, Гоголь к-сі, Жібек жолы к-сі, Толе би к-сі, Қабанбай батыр к-сі, Мақатаев к-сі, Б. Майлин к-сі, Өтеген батыр к-сі, Гагарин к-сі, Хмельницкий к-сі, Солтүстік шеңбер, әуежай, авто- және т/ж вокзалы, Розыбакиев к-сі, Ш. Қалдаяқов к-сі,. Наурызбай батыр к-сі, қалаға кіреберістер мен шығаберістер, Тимирязев к-сі, Б. Момышұлы к-сі, спорттық шаралар және бұқаралық мәдени-бұқаралық демалыс орындары, Жандосов к-сі, Масанчи к-сі, Мәметов к-сі, Құрманғазы к-сі, Т. Озал к-сі, Жолдасбеков к-сі, Мендіқұлов к-сі, Панфилов к-сі (Әль-Фараби даңғылынан төмен), М. Ганди к-сі, Әуезов к-сі, автокөлік жол айырықтары.
"В" санаты: "А" санатына кірмеген барлық магистралдар, алаңдар және көшелер.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XІV
сессиясының төрағасы
Қ. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының

от 5 до 10 кв.м.
3
3
1.6.4.
свыше 10 кв.м.
8
8
1.7.
Выносные рекламные конструкции (штендеры):
10
10
1. Перечень основных площадей и магистралей города Алматы по категориям: Категория "А": улица Жамакаева, микрорайон "Самал-1", микрорайон "Самал-2", микрорайон "Самал-3", улица Пушкина, улица Жарокова, автотрасса проспект Достык до границ государственного природного парка "Медеу", пр. Абая, пр. Аль-Фараби, пр. Абылай хана, пр. Достык, ул. Фурманова, пл. "Астана", пл. Республики, ул. Сатпаева, ул. Кунаева, пр. Суюнбая, ул. Саина, пр. Сейфуллина, ул. Хаджимукана, ул. Байтурсынова, трасса Достык - Аль-Фараби, пр. Алтынсарина, пр. Райымбека, пр. Рыскулова, ул. Желтоксан, ул. Гоголя, пр. Жибек жолы, ул. Толе би, ул. Кабанбай батыра, ул. Макатаева, ул. Б. Майлина, ул. Утеген батыра, пр. Гагарина, ул. Хмельницкого, Северное кольцо, аэропорт, авто- и ж/д вокзалы, ул. Розыбакиева, ул. Ш. Калдаякова, ул. Наурызбай батыра, въезды и выезды в город, ул. Тимирязева, ул. Б. Момышулы, места спортивных мероприятий и культурно-массового отдыха, ул. Жандосова, ул. Масанчи, ул. Маметовой, ул. Курмангазы, ул. Т. Озала, ул. Жолдасбекова, бульвар им. Мендикулова, ул. Панфилова (ниже пр. Аль-Фараби), ул. М. Ганди, ул. Ауэзова, ул. Навои, ул. Богенбай батыра, ул. Жансугурова, ул.Шаляпина, ул.Муратбаева, ул.Байзакова, ул.Манаса, ул.Шевченко, ул.Джамбула, ул.Богенбай Батыра, ул. Карасай батыра, ул. Казбек би, ул.Айтике би, автотранспортные развязки.
Категория "В": все прочие магистрали, площади и улицы, не вошедшие в категорию "А".
Председатель XIV-ой
сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва
К. Казанбаев
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев
Приложение № 2
к решению № 164 XIV-ой сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва

2008 жылғы 22 желтоқсандағы
ХІV сессиясындағы
N 164 шешіміне 2 қосымша
Күші жойылған шешімдер
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешімі , нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 4 сәуірде N 521 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінде 2003 жылғы 12 сәуірде, "Вечерний Алматы" газетінде 2003 жылғы 16 сәуірде жарияланған;
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" 2003 жылғы 11 маусымдағы XXV сессиясының шешімі , нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2003 жылғы 20 маусымда N 536 болып тіркелді, "Алматы Ақшамы" газетінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 87 санында, "Вечерний Алматы" газетінің 2003 жылғы 19 шілдедегі N 110 санында жарияланған;
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" III сайланған Алматы қаласының мәслихатының 2004 жылғы 29 шілдедегі VIII сессиясының N 68 шешімі , 2004 жылғы 6 тамызда N 613 болып тіркелді, "Алматы Ақшамы" газетінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 91 санында, "Вечерний Алматы" газетінің 2004 жылғы 17 тамыздағы N 164 санында жарияланған;
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы II-сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV- сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" III-сайланған Алматы қаласының мәслихатының 2005 жылғы 28 қаңтардағы кезектен тыс ХII сессиясының N 113 шешімі , 2005 жылғы 8 ақпанда N 643 болып тіркелді, "Алматы Ақшамы" газетінің 2005 жылғы 12 ақпандағы N 17 санында, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 35 санында жарияланған;
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" III сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 мамырдағы XXIII сессиясының шешімі , 2006 жылғы 19 маусымда N 705 болып тіркелді, "Алматы Ақшамы" газетінің 2006 жылғы 29 маусымдағы N 76 санында, "Вечерний Алматының" - 2006 жылғы 29 маусымдағы N 122 санында жарияланған;

от 22 декабря 2008 г.
Решения маслихата города Алматы утративших силу
Решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" от 27 февраля 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 521 от 4 апреля 2003 года, опубликовано 12 апреля 2003 года в газете "Алматы ақшамы", 16 апреля 2003 года в газете "Вечерний Алматы";
Решение XXV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 536 от 20 июня 2003 года, опубликовано от 1 июля 2003 года в газете "Алматы акшамы" № 87, от 19 июля 2003 года в газете "Вечерний Алматы" № 110;
Решение VIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва № 68 от 29 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 613 от 6 августа 2004 года, опубликовано от 12 августа 2004 года в газете "Алматы акшамы" № 91, от 17 августа 2004 года в газете "Вечерний Алматы" № 164;
Решение внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва № 113 от 28 января 2005 года "О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 643 от 8 февраля 2005 года, опубликовано от 12 февраля 2005 года в газете "Алматы ақшамы" № 17, от 22 февраля 2005 года в газете "Вечерний Алматы" № 35;
Решение ХХIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва № 250 от 15 мая 2006 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 705 от 19 июня 2006 года, опубликовано от 29 июня 2006 года в газете "Алматы ақшамы" № 76, от 29 июня 2006 года в газете "Вечерний Алматы" № 122;

"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы II-сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы N XXIV- сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" III-сайланған Алматы қаласының мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы XXX сессиясының N 360 шешімі , 2007 жылғы 25 маусымда N 748 болып тіркелді,"Алматы Ақшамының" 2007 жылғы 20 шілдедегі N 127 санында, "Вечерний Алматыда" 2007 жылғы 26 шілдедегі N 184-187 сандарында жарияланды;
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 31 қазандағы IV сессиясының N 27 шешімі , 2007 жылғы 26 қарашада N 759 болып тіркелді, "Алматы Ақшамы" газетінің 2007 жылғы 1 желтоқсандағы N 145 санында, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылғы 1 желтоқсандағы N 296 санында жарияланған.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XІV
сессиясының төрағасы
Қ. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев

Решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва № 360 от 5 июня 2007 года "О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 748 от 25 июня 2007 года, опубликовано от 20 октября 2007 года газете "Алматы Ақшамы" № 127, от 26 июля 2007 года "Вечерний Алматы" № 184-187);
Решение IV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва № 27 от 31 октября 2007 года "О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы", зарегистрировано за № 759 от 26 ноября 2007 года, опубликовано от 01 декабря 2007 года в газете "Алматы ақшамы" № 145, от 01 декабря 2007 года в газете "Вечерний Алматы" № 296.
Председатель XIV-ой
сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва
К. Казанбаев
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев