Алматы қаласы бойынша 2009 жылға қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 160 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда N 806 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 261 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009.11.30 N 261 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 495 бабы 9 тармағына және Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19 , 101 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Алматы қаласы бойынша 2009 жылға қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 60 "Алматы қаласы бойынша 2008 жылға қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімнің (Әділет органдарында 2007 жылдың 25 желтоқсанында N 763 тіркелген, "Вечерний Алматы" N 307 газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында және "Алматы Ақшамы" N 156 газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы (Т.Ә. Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІV сессиясының
төрағасы                       К. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы          Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XIV сессиясының

Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2009 год
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 января 2009 года за N 806. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30 ноября 2009 года N 261
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30.11.2009 N 261 (порядок введения в действие см. п.3).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьями 19, 101 Экологического Кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2009 год.
2. Признать утратившим силу решение VI cсессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 60 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2008 год" (зарегистрированного в департаменте юстиции за № 763 от 25 декабря 2007 года и опубликованного в газете "Алматы ақ шамы" 29 декабря 2007 года № 156 "Вечерний Алматы" 27 декабря 2007 года № 307).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций Измухамбетова Т.А. и на заместителя акима города Алматы Сманкулова А.С.
Председатель
ХIV-й сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва                  К. Казанбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                         Т. Мукашев
Приложение
к решению XIV-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва № 160

0,38
2.3.
Бета-радиоактивті
0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Мынадай коэффициенттер қолданылады:
1) коммуналдық қызметтерді көрсеткен кезде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы бапта белгіленген төлемақы ставкаларына:
2-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5. жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 6-тармақтың 1.1.жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті.

0,38
2.3.
Бета-радиоактивные
0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные
источники
0,38
6. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем, эмиссий образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций, к ставкам платы, установленным в настоящей статье:
пунктом 2, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, установленной строкой 1.1 пункта 5, - 0,2.

7. Осы баптың 6-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІV сессиясының
төрағасы                                К. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев

7. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 6, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
Председатель
ХIV-й сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва                К. Казанбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                       Т. Мукашев