II сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2001 жылғы 5 желтоқсандағы ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 165 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда N 807 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 476 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011.10.20 N 476 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШIМ ЕТТІ:

О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей"
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 165. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 января 2009 года за N 807. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20 октября 2011 года N 476
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20.10.2011 N 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:

1. II-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" 2001 жылғы 5 желтоқсандағы шешімінің N 2 қосымшасы (Алматы қаласы әділет департаментінде 2001 жылғы 19 желтоқсанда N 414 тіркеліп), 2001 жылғы 25 желтоқсанда – "Алматы Ақшамы" N 315, 2001 жылғы 8 желтоқсанда – "Вечерний Алматы" N 342 газеттерінде жарияланған; 2004 жылғы 26 наурыздағы – ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының V сессиясының N 39 шешімімен, "II-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" 2001 жылғы 5 желтоқсандағы өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне" (Алматы қаласы әділет департаментінде 2004 жылғы 1 сәуірде N 588 тіркеліп), 2004 жылғы 8 сәуірде – "Алматы Ақшамы" N 39, 2004 жылғы 6 сәуірде – "Вечерний Алматы" N 64 газеттерінде жарияланған; 2005 жылғы 18 қарашадағы ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессияның N 194 шешімімен, "II-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" 2001 жылғы 5 желтоқсандағы өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне" (Алматы қаласы әділет департаментінде 2005 жылғы 9 желтоқсанда N 681 тіркеліп), 2005 жылғы 27 желтоқсанда – "Алматы Ақшамы" N 147, 2005 жылғы 22 желтоқсанда – "Вечерний Алматы" N 258-260 "Алматы Ақшамы" N 147, от 22 декабря 2005 года "Вечерний Алматы" N 258-260); 2006 жылғы 21 желтоқсандағы ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVII cессиясының N 317 шешімімен, "II-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIII сессиясының "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" 2001 жылғы 5 желтоқсандағы өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне" (Алматы қаласы әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 729 тіркеліп), 2007 жылды 15 ақпанда "Алматы Ақшамы" N 19, 2007 жылғы 3 ақпанда "Вечерний Алматы" N 25-26 газеттерінде жарияланған, осы шешімнің қосымшасында берілген жаңа редакцияда жазылсын.

1. Приложение № 2 к решению XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей" (зарегистрировано управлением юстиции города Алматы 19 декабря 2001 г. за № 414), опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" от 25 декабря 2001 года № 315, "Вечерний Алматы" от 8 декабря 2001 года № 342); решением V сессии Алматинского городского маслихата Алматы III созыва от 26 марта 2004 года № 39, "О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей"), зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 апреля 2004 года за N 588, опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" от 8 апреля 2004 года № 163, "Вечерний Алматы" от 6 апреля 2004 года № 171); решением XIX-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 18 ноября 2005 года N 194, "О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей" зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 декабря 2005 года за N 681, опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" от 27 декабря 2005 года № 145, "Вечерний Алматы" от 22 декабря 2005 года № 260); решением XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 317 "О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей", зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 января 2007 года за № 729, опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" от 15 февраля 2007 года № 19, "Вечерний Алматы" от 3 февраля 2007 года № 25-26, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.