"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсыну ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысына өзгерту мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 мамырдағы N 141 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 маусымда N 1675 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы N 177 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.06.30 N 177 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 27-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсыну ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысына (2006 жылғы 18 сәуір Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің тарауында N 1619 болып тіркелді, 2006 жылғы 28 сәуірдегі "Солтүстік Қазақстан", 2006 жылғы 28 сәуірдегі "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды) "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсыну  ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 46 қаулысымен енгізілген өзгертулермен (2007 жылғы 12 наурыз Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің тарауында N 1642 болып тіркелді, 2007 жылғы 19 наурыздағы N 36 "Солтүстік Қазақстан", 2007 жылғы 19 наурыздағы N 32 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерту мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыптағы және 1 тармақтағы "соғысының" деген сөзден кейін "сондай-ақ, жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға" сөздерімен толықтырылсын;
5 тармақтағы "соғысының" деген сөзден кейін "сондай-ақ, жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдар" сөздерімен толықтырылсын;
6 тармақтағы "облыс әкімінің орынбасары Е.Е. Нұрақаевқа" деген сөздер "облыс әкімінің бірінші орынбасары М.К. Мырзалинға" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұлы Отан соғысының қатысушылар мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек ұсыну ережесінде:

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата области от 12 апреля 2006 года N 71 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 мая 2008 года N 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 июня 2008 года N 1675. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2009 года N 177
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30.06.2009 N 177
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 апреля 2006 года N 71 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 18 апреля 2006 года за N 1619, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 28 апреля 2006 года, "Северный Казахстан" от 28 апреля 2006 года), с изменениями, внесенными постановлением акимата области от 23 февраля 2007 года N 46 "О внесении изменений в постановление акимата области от 12 апреля 2006 года N 71 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 12 марта 2007 года за N 1642, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 19 марта 2007 года N 36, "Северный Казахстан" от 19 марта 2007 года N 32), следующие изменение и дополнения:
в заголовке и пункте 1 после слова "войны" дополнить словами ", а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны";
в пункте 5 после слова "войны" дополнить словами ", а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны";
в пункте 6 слова "заместителя акима области Нуракаева Е.Е." заменить словами "первого заместителя акима области Мурзалина М.К.";
в Правилах предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, утвержденных указанным постановлением:

тақырыптағы және 1, 2, 3 тармақтардағы "соғысының" деген сөзден кейін "сондай-ақ, жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға" сөздерімен толықтырылсын;
6 тармақтағы "соғысының" деген сөзден кейін "сондай-ақ, жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдар" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары М.К. Мырзалинға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов

в заголовке и пунктах 1, 2, 3 после слова "войны" дополнить словами ", а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны";
в пункте 6 после слова "войны" дополнить словами ", а также лица, приравненные по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Мурзалина М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                         С. Билялов