"Солтүстік Қазақстан облысында мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 241 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 239 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қыркүйекте N 1684 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 45 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысында мүгедектер үшін әлеуметтік жұмыс орындарын квоталаудың ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 241 қаулысына (2005 жылғы 15 қараша Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің бөлімшесінде N 1603 тіркелді, 2005 жылғы 25 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2005 жылғы 25 қараша "Северный Казахстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақта "департамент" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
4 тармақта "облыс әкімінің орынбасары Ж.Ы. Омаровқа" деген сөздер "облыс әкімінің бірінші орынбасары М.К. Мырзалинға" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысында мүгедектер үшін әлеуметтік жұмыс орындарын квоталау ережесінде:
9 тармақта "жеке" деген сөз алынып тасталсын;
11 тармақта "департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                  С. Біләлов

О внесении изменений в постановление акимата области от 22 октября 2005 года N 241 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов в Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2008 года N 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 сентября 2008 года N 1684. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 4 марта 2009 года N 45.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 22 октября 2005 года N 241 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов в Северо-Казахстанской области"»(зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 15 ноября 2005 года за N 1603, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 25 ноября 2005 года, "Северный Казахстан" от 25 ноября 2005 года) следующие изменения:
в пункте 2 слово "Департаменту" заменить словом "Управлению";
в пункте 4 слова "заместителя акима области Омарова Ж.И." заменить словами "первого заместителя акима области Мурзалина М.К.";
в Правилах квотирования рабочих мест для инвалидов в Северо-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 9 слово "индивидуальные" исключить;
в пункте 11 слово "Департамент" заменить словом "Управление".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов