Петропавл қаласы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 1123 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 шілдеде N 13-1-118 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 13 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласы ономастика комиссиясының шешімі, түсініктеме хаты, экономикалық есептеулер негізінде, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ АЛДЫ және Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1.Қаланың мына көшелерiнiң атаулары өзгертілсін:
1) Каманин көшесі Астана көшесіне
2) 5-линия көшесі Нель Болатбаевтың көшесіне
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы рет баспасөзде ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
Қала әкімі м.а.                    Т.Құлжанова
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы               А. Фомин
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы                  Р. Сыздықов

О переименовании улиц города Петропавловска
Совместное постановление акимата и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 июня 2008 года N 1123. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 15 июля 2008 года N 13-1-118
В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения ономастической комиссии города Петропавловска, пояснительной записки, экономических расчетов, акимат города Петропавловска ПОСТАНОВИЛ и Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города:
1) улицу Каманина в улицу Астана
2) улицу 5-линия в улицу Неля Болатбаева
2. Контроль за исполнением постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
и.о. Акима города                          Т. Кульжанова
Председатель сессии Петропавловского
городского маслихата                       А. Фомин
Секретарь Петропавловского
городского маслихата                       Р. Сыздыков