"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы 3 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 қарашада N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 желтоқсанда N 13-1-146 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексінің 116 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 8 қарашадағы N 12/1 шешіміне сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" (2007 жылғы 15 қаңтарда N 13-1-109 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 25 қаңтарда "Қызылжар-нұры" және "Проспект-СК" газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 1 (2008 жылғы 7 ақпанда N 13-1-113 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 29 ақпанда "Қызылжар-нұры" N 10 және "Проспект-СК" N 10 газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 1 (2008 жылғы 30 сәуірде N 13-1-117 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 9 мамырда "Қызылжар-нұры" N 20 және "Проспект-СК" N 19 газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 21 шілдедегі N 1 (2008 жылғы 20 тамызда  N13-1-123 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 29 тамызда "Қызылжар-нұры" N 35 және "Проспект-СК" N 36 газеттерінде жарияланған) шешімдерінде енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың
1) тармақшасындағы "9119725" сандары "8886539" сандарымен  ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2008 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 12 декабря 2008 года N 13-1-146
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года № 548-П, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 8 ноября 2008 года № 12/1 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата № 4/2 от 13 декабря 2007 года «Об областном бюджете на 2008 год» Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "О бюджете города Петропавловск на 2008 год" от 15 декабря 2007 года N 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-109 от 15.01.2008, опубликовано 25 января 2008 года в газетах "Қызылжар-нұры" и "Проспект СК"), с внесенными изменениями решением от 18 января 2008 года N 1 "О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2008 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-113 от 07.02.2008, опубликовано 29 февраля 2008 года в газетах "Қызылжар-нұры" № 10, "Проспект СК" № 10), от 1 апреля 2008 года N 1 "О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2008 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-117 от 30.04.2008, опубликовано 9 мая 2008 года в газетах "Қызылжар-нұры" № 20, "Проспект СК" № 19), от 21 июля 2008 года N 1 "О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2008 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-123 от 20.08.2008, опубликовано 29 августа 2008 года в газетах "Қызылжар-нұры" № 35, "Проспект СК" № 36) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1) цифру «9119725» заменить цифрой «8886539»;

"4258018" сандары "4509548" сандарымен ауыстырылсын;
"21285" сандары "28615" сандарымен ауыстырылсын;
"2367975" сандары "2105814" сандарымен ауыстырылсын;
"2444083" сандары "2242562" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "9207973" сандары "8966552" сандарымен  ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "-88248" сандары "-80013" сандарымен   ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "185870" сандары "225770" сандарымен   ауыстырылсын;
"185870" сандары "194105" сандарымен ауыстырылсын;
"28364" саны "31665" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақтың "91704" сандары "103654" сандарымен ауыстырылсын;
"80868" сандары "92818" сандарымен ауыстырылсын.
11 тармақтың "173331" сандары "179295" сандарымен ауыстырылсын.
12 тармақтың "17043" сандары "19993" сандарымен ауыстырылсын;
"21330" сандары "26583" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармақтың
1) тармақшасындағы "91263" сандары "90903" сандарымен  ауыстырылсын;
"21060" сандары "20700" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы "447000" сандары "221339" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасындағы "1325000" сандары "1269000" сандарымен ауыстырылсын;

цифру «4258018» заменить цифрой «4509548»;
цифру «21285» заменить цифрой «28615»;
цифру «2367975» заменить цифрой «2105814»;
цифру «2444083» заменить цифрой «2242562»;
в подпункте 2) цифру «9207973» заменить цифрой «8966552»;
в подпункте 3) цифру «-88248» заменить цифрой «-80013»;
в подпункте 5) цифру «185870» заменить цифрой «194105»;
цифру «185870» заменить цифрой «225770»;
цифру «28364» заменить цифрой «31665»;
В пункте 6 цифру «91704» заменить цифрой «103654»;
цифру «80868» заменить цифрой «92818».
В пункте 11 цифру «173331» заменить цифрой «179295».
В пункте 12 цифру «17043» заменить цифрой «19993»;
цифру «21330» заменить цифрой «26583».
В пункте 13:
в подпункте 1) цифру «91263» заменить цифрой «90903»;
цифру «21060» заменить цифрой «20700»;
в подпункте 7) цифру «447000» заменить цифрой «221339»;
в подпункте 8) цифру «1325000» заменить цифрой «1269000»;

"1025000" сандары "969000" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешiмнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешiмнің 1, 2, 4, 5 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат                Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы            хатшысы                                С. Ахметбеков                   Р. Сыздықов
Петропавл қалалық мәслихатының
2008 жылғы 14 қарашадағы
IV шақырылған кезектен тыс
11 сесссиясының N 1 шешiмiне
1 қосымша
2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы
Санаты
Сомасы мың.теңге
Сыныбы
Кiшi сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

цифру «1025000» заменить цифрой «969000».
Приложение 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель                      Секретарь
сессии городского маслихата       городского маслихата
С. Ахметбеков                      Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению внеочередной 11 сессии городского маслихата
IY созыва N 1 от 14 ноября 2008 года
Бюджет города Петропавловска на 2008 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

6 096
458
Ауданның (облыстық) маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 096
22
Көлік инфрақұрылымын дамыту
6 096
оның ішінде:
Әуезов-Чайковский көшелерінде бағдаршам нысаналар құрылысы
3 196
бағыттаушы екіжақты шеврондарымен қисық сызықты қырлы бөренеден жол қоршау құрылғысы
2 900
13
Басқалар
225 770
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
225 770
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
225 770
Инвестициялық жоба
1 408 569
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 408 569
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы және құрылыс бөлiмi
1 408 569
4
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
1 408 569
оның ішінде:
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
952 622
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыруына ЖСҚ әзірлеу
16 378
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды қайта жаңарту және жөндеу
300 000
Салынып жатқан тұрғын үйлерге инженерлік коммуникациялық желісін салу
125 529
инженерлік желісін техникалық түгендеу
1 500
Петропавл қаласының Оңтүстік бөлігін салудағы инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру жөнінде жер телімдеріне, Заречный кентіндегі жылу жолын қалпына келтіруге арналған тұрғын үй құрылыс нысаналарын көркейту және  инженерлік коммуникациялық желілердің құрылысы үшін мемлекеттік актілерін, жерге орналастыру жобаларын дайындау
12 540
Петропавл қалалық мәслихатының
2008 жылғы 14 қарашадағы
IV шақырылған кезектен тыс
11 сесссиясының N 1 шешiмiне
4 қосымша
"Жергілікті уәкілетті органдар шешімі бойынша жеке санатты мұқтажды азаматтарға әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
N п/п
Атауы
сумма
1
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға шаштараз және монша қызметіне арналған
әлеуметтік көмек
1 524
2
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға тіс салуға арналған әлеуметтік көмек
5 912
3
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға санаторлық-курорттық емделуге арналған
әлеуметтік көмек
12 536
4
Өкпе ауруымен ауыратындарға жол жүруге
әлеуметтік көмек
1 656
5
Өкпе ауруымен ауыратындарды тамақтандыруға
әлеуметтік көмек
1 237
6
Аз қамсыздандырылғын зейнеткерлерге саяжай
кезеңіне жол жүруге әлеуметтік көмек
999
7
Петропавл қаласындағы Құрметті азаматтарға
әлеуметтік көмек
85
8
Аз қамсыздандырылғын отбасыларындағы студенттерге әлеуметтік көмек
2 750
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне және  Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы
тағайындалған, тұлғаларға баспананы ұстауға, коммуналдық қызметтер және байланыс қызметі
үшін әлеуметтік көмек

6 096
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 096
22
Развитие транспортной инфраструктуры
6 096
в том числе:
строительство светофорного объекта по ул. Ауэзова- Чайковского
3 196
устройство дорожного ограждения из криволинейного бруса с направляющими двухсторонними шевронами
2 900
13
Прочие
225 770
452
Отдел финансов района (города областного значения)
225 770
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
225 770
Инвестиционные проекты
1 408 569
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 408 569
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 408 569
4
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 408 569
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
952 622
Разработка ПСД на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16 378
ремонт и реконструкция инженерно-коммуникационной инфраструктуры
300 000
строительство инженерно-коммуникационных сетей к строящимся жилым домам
125 529
техническая инвентаризация инженерных сетей
1 500
изготовление землеустроительных проектов, государственных актов на земельные участки по развитию и обустройству инженерно-коммуникационной инфраструктуры застройки Южной части города Петропавловска, для строительства инженерно-коммуникационной сети и благоустройства объектов жилищного строительства, под реконструкцию теплотрассы п.Заречный
12 540
Приложение 4
к решению внеочередной 11 сессии городского маслихата
IY созыва N 1 от 14 ноября 2008 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
№ п/п
Наименование
сумма
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
1 524
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на зубопротезирование
5 912
3
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на санаторно-курортное лечение
12 536
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1 656
5
Социальная помощь  больным туберкулезом на питание
1 237
6
Социальная помощь на проезд малообеспеченных пенсионеров в дачный сезон
999
7
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
85
8
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
2 750
9
Социальная помощь на содержание жилья, коммунальные услуги и услуги связи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, а также лицам,которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан.