"Медициналық білімі бар және Ақжар ауданына жұмыс істеуге келген жас мамандарға бірынғай әлеуметтік көмек төлемін тағайындау туралы" аудан әкімдігінің 2007 жылғы 18 шілдедегі N 243 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 27 мамырда N 13-4-71 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына және 2-тармағына, «2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауын реформалау және дамыту туралы мемлекеттік бағдарламасы» 2004 жылғы 3 қыркүйектегі № 1438 Қазақстан Республикасы Президентінің жарлығының 3-тармағына, «2005-2010 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтауын реформалау және дамыту туралы мемлекеттік бағдарламасы» Солтүстік Қазақстан облыс әкімдігінің 2005 жылғы 19 қаңтардагы № 11 қаулысына, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 сәуіріндегі № 107 қаулысымен бекітілген «2005-2007 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының емдеу-сақтандыру үйымдарының медициналық кадрлармен қамтамасыз ету бағдарламасы» 5-тармағы, 5.1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Медициналық білімі бар жэне Ақжар ауданына жұмыс істеуге келген жас мамандарға бірыңғай әлеуметтік көмек төлемін тағайындау туралы» (Ақжар ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 29 тамызында № 13-4-48 тіркелген) аудан әкімдігінің 2007 жылғы 18 шілдедегі № 243 қаулысына төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
18 шілдедегі № 243 қаулысының атауында «жас» деген сөзі шығарылсын;
қаулысының 1, 4 тармағында «жас» деген сөзі шығарылсын;
2-тармағы 4) тармақшасын «жас мамандарға» деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармағы 7) тармақшасы «еңбек шартының көшірмесі» сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы оның бірінші рет ресми жарияланған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Пшенбаев

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 18 июля 2007 года N 243 "Об учреждении выплат единовременной помощи молодым специалистам, имеющим медицинское образование и прибывшим работать в Акжарский район"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2008 года N 136. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 27 мая 2008 N 13-4-71
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан, пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 1438 «О Государственной программе реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2007 годы», постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 января 2005 года № 11 «О программе реформирования и развития здравоохранения Северо-Казахстанской области на 2005-2010 годы», подпунктом 5.1 пункта 5 «Программы обеспечения медицинскими кадрами и лечебно-профилактических организаций Северо-Казахстанской области на 2005-2007 годы», утвержденной постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2005 года № 107, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 18 июля 2007 года № 243 «Об учреждении выплат единовременной социальной помощи молодым специалистам, имеющим медицинское образование и прибывшим работать в Акжарский район» (зарегистрированного в управлении юстиции Акжарского района за №13-4-48 от 29 августа 2007 года) следующие изменения и дополнения:
в наименовании постановления акимата №243 от 18 июля 2007 года слово «молодым» исключить;
в пунктах 1,4 постановления слово «молодым» исключить;
пункт 2 п.п. 4) дополнить словами «для молодых специалистов»;
пункт 2 дополнить п.п. 7) словами «копию трудового договора».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев