"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының селолық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен "патронаттық тәрбиеге балаларды алуға тілек білдіретін отбасыларынан өтінім қабылдау жөніндегі" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 135 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 27 мамырда N 13-4-75 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы N 35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 18.02.2010 N 35 қаулысымен
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы № 558 "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" қаулысының 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған патронаттық тәрбиеге балаларды алуға тілек білдіретін отбасыларынан өтінім қабылдау жөніндегі мемлекеттік қызметін көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Пшенбаев
Аудан әкімдігінің
2008 ж. 21 сәуірдегі № 135
қаулысымен бекітілген
Патронаттық тәрбиеге балаларды алуға тілек білдіретін отбасыларынан өтінім қабылдау жөніндегі мемлекеттік қызметін көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтерді анықтау:
патронаттық тәрбиеге балаларды алуға тілек білдіретін отбасыларынан өтінім қабылдау (мемлекеттік қызметтің нормативтік құқығын анықтау)
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: Біртіндеп автоматтандырылған
(толық автоматтандырылған, біртіндеп автоматтандырылған автоматтандырылмаған)
3. Нормативтік құқықтық актінің бабы (тармағы) атауы (заң шығарушы акт, Қазақстан Республикасы Президентінің акті, Қазақстан Республикасы Үкіметінің акті), негіздерінде мемлекеттік қызмет көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің «қорғаншылық және қамқоршылық органдарындағы Ережені бекіту» жөніндегі қаулысының 1-тарауының 6) тармақшасы, 1999 жылдың 9 қыркүйегіндегі № 1346 «патронат туралы және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырған есепке алу Ережесін» ұйымдастыру - «Қорғаншылық және қамқоршылық органдары жергілікті атқарушы орган болып табылады.
Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде қалалық және аудандық атқарушы органдар өз қызметтерін жүзеге асырады, білім беру, халықты әлеуметтік қорғау, және денсаулық сақтау, ал поселкелік, ауылдық атқарушы органдар осы қызметтерді дербес іске асырады».

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги Государственным учреждением "Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области", государственными учреждениями аппараты акимов сельских округов Акжарского района Северо-Казахстанской области по приему заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2008 года N 135. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 27 мая 2008 N 13-4-75. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 18 февраля 2010 года N 35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 18.02.2010 N 35
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах», пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года
№ 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной
услуги», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги по приему заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание
2. Настоящее постановление акимата района вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев
Утвержден
постановлением акимата района
21 апреля 2008 г. № 135
Стандарт оказания государственной услуги выдача по приему
заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: выдача справок по приему заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание
(нормативное правовое определение государственной услуги)
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично
автоматизированная
(полностью автоматизированная, частично автоматизированная не автоматизированная)
3. Название и статья (пункт) нормативного правого акта
(законодательный акт, акт Президента Республики Казахстан, акт
Правительства Республики Казахстан), на основании которого оказывается государственная услуга.
Пункт 6 глава 1 Постановления Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей» от 9 сентября 1999 года № 1346 - «Органами опеки и попечительства являются местные исполнительные органы.
Районные и городские исполнительные органы осуществляют свои функции по опеке и попечительству через уполномоченные органы образования, социальной защиты населения и здравоохранения, а поселковые сельские, аульные исполнительные органы осуществляют эти функции самостоятельно».

4. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдар, мемлекеттік мекемелер немесе басқа да субьектілердің атауы:
«Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
(толық атауы) Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы, Талшық с. Целинный көшесі, 18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru (қызмет көрсететін орны, сайт)
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының селолық округтері әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемесі.
5. Тұтынушы алатын мемлекеттік қызмет көрсету нысанының аяқталуы (нәтижесі):
қорғаншылық пен қамқоршылық жөнінде анықтама
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін заңды тұлғалар мен жеке тұлғалар деңгейі.
Екі жыныстағы кәмелетке толған түлғаларды шығару үшін:
1) сотпен әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлға;
2) сотпен ата-ана құқығынан айырылған немесе сотпен ата-ана құқықтарынан шектелген тұлға;
3) өзіне заңмен жүктелген міндеттерді тиісті орындамағаны үшін міндеттерінен шеттетілген қорғаншы (қамқоршы);
4) бұрынғы бала асырап алушылар, егер олардың кінәсінен бала асырап алушылық өзгертілсе;
5) денсаулық жағдайына байланысты баланы тәрбиелеу жөніндегі міндетін іске асыра алмайтын тұлға.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетілген кездегі мерзімдерді уақыт бойынша шектеу:
1) мемлекеттік қызметтің көрсетілу мерзімдері өтініш беруші талонды алғаннан бастап - 10 күн
2) құжатты тапсырған кезде қатарда күту уақыты рұқсат алуға 40 минут
3) рұқсат алу кезінде қатарда тұрып күтуге жіберілетін уақыт максималды - 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін кезде ақылы немесе ақысыз екенін көрсету. Төлемді жағдай болса бағасын көрсету, төлем үлгісі, қажетті құжаттар үлгісі (квитанция) мемлекеттік қызметтің (төлем, жиынтығы) құнын төлеген кезде талап етіледі.
Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мүмкіндігінің сапасын талап ететін ақпарат көзі ретінде мемлекеттік қызметтің міндетті үлестіру стандартының көрсетілген орнын көрсету. Бұл мемлекеттік органның сайтына сүйену, мемлекеттік мекемелердің немесе мемлекеттік қызметті ұсынып отырған, субъектілер немесе мемлекеттік қызмет көрсетілген жер болуы мүмкін.
Стандарт республикалық, облыстық немесе аудандық газеттерде жарияланады. Қызметті көрсетуші «Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының селолық округтарының әкім аппаратының мемлекеттік мекемесі.

4. Наименование государственного органа, государственного
учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную
государственную услугу:
Государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области»
(полное наименование) Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru
(место оказания услуги, сайт)
Государственные учреждения Аппараты акимов сельских округов Акжарского района Северо-Казахстанской области.
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель:
договор о передаче ребенка (детей) на воспитание, заключаемый между патронатным воспитателем и органом опеки и попечительства
6. Категория физических и юридических лиц, которым оказывается
государственная услуга.
1) лиц, признанных по суду недееспособными или ограниченно недееспособными;
2) лиц, лишенных по суду родительских прав или ограниченных судом в родительских правах;
3) отстраненных от обязанностей опекуна (попечителя) за
ненадлежащее исполнение возложенных на него законом обязанностей;
4) бывших усыновителей, если усыновление, отменено судом по их
вине;
5) лиц, которые по состоянию здоровья не могут осуществлять
обязанности по воспитанию ребенка.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной
услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента получения заявителем талона - 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов, необходимых для получения справки - 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 40 минут.
8. Указать платность или бесплатность оказания государственной
услуги. В случае платности указать стоимость, формы оплаты, необходимые формы документа (квитанция), которую требуется заполнить при оплате стоимости (сбора, платежа) государственной услуги.
Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Указать места обязательного размещения стандарта оказания
государственной услуги как источника информации о требованиях к качеству доступности оказания государственной услуги. Это должна быть ссылка на сайт государственного органа, государственного учреждения или иного субъекта, представляющего государственную услугу, или адреса мест оказания государственной услуги.
Стандарт публикуется в республиканских, областных или районных газетах. Услугу оказывает государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru.
Государственные учреждения Аппараты акимов сельских округов Акжарского района Северо-Казахстанской области.

10. Жұмыс кестесін көрсету (сағат, күндер, үзілістер), қызметті алуға алдын ала жазба бар ма (талап пен жағдайды көрсету), жеделдетілген қызмет көрсету бар ма (талап пен жағдайды көрсету).
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден сағат 18-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Қабылдау кезекпен іске асырылады жеделдетілген тәртіпсіз және алдын ала жазбасыз жүргізіледі.
11. Қызметті ұсынған жердің жағдайын көрсетуі (мадақтау режимі, кауіпсіздікпен қамтамасыз ету, дене бітімі жағынан мүмкіндіктері шектеулі адамдарға жағдай, күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай (күту дәлізі, үлгілер жазылған тақталар және т.б.)
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі орналасқан ғимаратта екі есік бар. Құжаттарды ресімдеуге дәлізде және кабинетте үстелмен орындық бар, күту дәлізінде өтініштер үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
12. Қажетті құжаттар мен талаптарды көрсету (мысалы, өтініш иесінің электронды цифрлі қолтаңбасының болуы), соның ішінде мемлекеттік қызметті алуға жеңілдіктері бар тұлғаларға:
1) патронаттық тәрбиеші болуға өзінің тілегін білдіретін тұлғаның өтініші;
2) егер баланың патронат тәрбиешісі болуға тілек білдіруші тұлға некеде тұрса, жұбайының келісімі;
3) патронаттық тэрбиеші болуға тілек білдіретін тұлғаның денсаулық жағдайы туралы анықтама;
4) егер баланың патронат тәрбиешісі болуға тілек білдіруші тұлға некеде тұрса, жұбайының денсаулық жағдайы жөнінде анықтама;
5) баланы тәрбиелеуге талап білдіруші тұлғаның өмір сүру жағдайын тексеру актісі;
6) патронаттық тәрбиешіге берілетін баланың өмір сүру жағдайын тексеру актісі.
13. Мемлекеттік қызметті алу кезінде толтырылуы қажеттілер (өтініш үлгісі және т.б.), сайтқа сілтеуді көрсету, немесе бланкіні берген жерді көрсету.
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының селолық округтарының әкім аппаратының мемлекеттік мекемесі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін қажетті құжаттар және сайттағы нұсқаманы корсету немесе өтініш үлгісі басқа да толтырылған бланкілерді тапсыратын жауапты тұлғаның мекен жайы және кабинетінің номері.
Мемлекеттік қызметтерді алу үшін қажетті құжаттар «Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru

10. Указать график работы (дни, часы, перерывы), существует ли
предварительная запись для получения услуги (указать условия и
требования), есть ли ускоренное обслуживание (указать условия и
требования).
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Указать условия места предоставления услуги (режим поощрения, обеспечение безопасности, условия для людей с ограниченными физическими возможностями, приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (зал ожидания, стойка с образцами) и т.д.)
В здании, где расположено государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области» имеется двойная дверь. Для оформления документов в фойе и кабинете имеется стол и стул, имеются образцы заявлений, зал ожидания.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Указать перечень необходимых документов и требований
(например, наличие электронной цифровой подписи заявителя), в том числе для лиц, имеющих льготы, для получения государственной услуги:
1) Заявление лица о своем желании стать патронатным воспитателем;
2) согласие супруга, если лицо, желающее быть патронатным
воспитателем ребенка, состоит в браке;
3) справка о состоянии здоровья лица, желающего стать патронатным воспитателем;
4) справка о состоянии здоровья супруга, если лицо, желающее быть патронатным воспитателем, состоит в браке;
5) акт обследования условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка;
6) акт обследования условий жизни ребенка передаваемого патронатному воспитателю.
13. Указать ссылку на сайт, либо место выдачи бланков (форм
заявлений и т.п.), которые необходимо заполнить для получения
государственной услуги.
Государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru
Государственные учреждения Аппараты акимов сельских округов Акжарского района Северо-Казахстанской области.
14. Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета
ответственного лица, которому сдаются заполненные бланки, формы,
заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги.
Документы необходимые для получения государственной услуги сдаются в государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru.

15. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тұтынушының алған күні сақталатын мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін барлық қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырғанын растайтын құжат үлгісі және атауы көрсетілуі тиіс.
Мемлекеттік қызмет көрсетуде қажетті барлық құжаттар көрсетілгеннен кейін, тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетілуге қабылданған мерзімі және орындалу мерзімдері көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсетілу нәтижелерінің регламентінің жеткізілуі жолдарының тізбесін толық көрсету - электрондық почта, сайт арқылы, жеке келуі, шабарман арқылы және т.б. Жеке келуі.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін беретін жауапты тұлғаның адресі және кабинетінің номері немесе сайттағы сілтемесін көрсету.
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru
17. Мемлекеттік қызмет көрсету тоқтатылған кезде тоқтатылу негізінің толық тізбесін көрсету:
1) өтініш беруші осы стандарттың 12 т. көрсетілген құжаттарды әкелмеген жағдайда;
2) ұсынылған құжаттардың сәйкес келмеуі.
3. Жұмыстың қағидалары
18. Мемлекеттік органның тұтынушыға қызмет көрсетудегі басшылыққа алатын қағидаларын атап шығу (сыпайылық, көрсетіліп отырған мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, қорғалуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттарын сақтау жөнінде ақпараттардың құпиялылығын сақтау және тұтынушы белгілеген мерзімде ала алмаған кұжаттарының құпиялығын сақтау).
1) Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын алаңды сатуға немесе айырбастауға рұқсат беру үшін нотариалдық кеңсеге анықтама беру тәртібі жөнінде толық және нақты ақпараттар алу;
2) сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушының құжаттарындағы ақпараттардың құпиялығын сақтау, тұтынушы белгіленген мерзімде ала алмаған кұжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
3) әдептілік, жауапкершілік, мамандардың кәсібі.
4. Жұмыстың қорытындысы
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетілуінің нәтижесі сапалық көрсеткішімен өлшенеді және осы стандарттағы ұсыныстарға сәйкес ену.
20. Мемлекеттік қызметті көрсететін мекеме немесе басқада субъектілердің қызметтері жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтарымен бекітіледі, және мемлекеттік қызмет көрсету тиімділігі және сапалық көрсеткішінің мақсаты маңыздылығына қарай бағаланады.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік органның атауын, электрондық поштасын, мекен- жайын көрсету. Дыбыстарды өңдейтін (саіі - орталығының) телефон нөмірлерін, немесе шағымды дайындауға көмек көрсететін шағымдануға әрекеттілігі (әрекетсіздігінің) тәртібін түсіндіретін уәкілетті лауазымды тұлғаның кабинетінің номерін корсету керек.
Лауазымды тұлғаға шағымдану іс-әрекеті үндеу құралдары арқылы іске асырылады:

15. Указать наименование и форму документа, подтверждающего, что потребитель , сдал все необходимые документы для получения
государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения.
16. Указать полный перечень способов и регламентов доставки
результата оказания услуги - электронная почта, через сайт, личное
посещение, курьер и т.п.
Личное посещение.
Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета ответственного лица, который выдает конечный результат оказания услуги.
Юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru
17. Указать полный перечень оснований для приостановления оказания государственной услуги:
1) не предоставление заявителем документов, указанных в п. 12
настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
З. Принципы работы
18. Перечислить принципы, которыми руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг (вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки).
1) получение полной и подробной информации о порядке выдачи гражданам разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему;
2) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности
информации о содержании документов потребителя, обеспечение
сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки
3) вежливость, ответственность и профессионализм специалистов.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии сприложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты. Номера телефонов центров обработки вызовов (саll- центров), либо номер кабинета должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы.
Обжалование действия должностного лица осуществляется по средствам обращения:

1) «Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі басшысына, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы Целинный көшесі, 18.
Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru
2) жоғары тұрған ұйым:
«Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, телефон 8-(715)-46-34-32, электрондық адресі: obldosko@mail.kz
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әкімдігі, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 15. Электрондық адресі: akzhar-akimat@sko.kz
3) даулы сұрақтар, азаматтық сот өндірісімен реттеледі.
22. Шағым берілетін лауазымды адамның немесе мемлекеттік органның атауын, электрондық поштасын немесе кабинеті номерін көрсету.
Беріледі:
1) «Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі басшысына, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18.
байланыс телефондары: 8-(715)-(46)-2-21-74, электрондық адресі:
akzharroo@mail.ru
2) жоғары тұрған мекемелерге
«Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті») мемлекеттік мекемесі, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы кәшесі, телефон 8-(715)-46-34-32, электрондық адресі: obldosko@mail.kz
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әкімдігі, заңды мекен жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 15. Электрондық адресі: akzhar-akimat@sko.kz
4) даулы сұрақтар, азаматтық сот өндірісі тәртібімен жүргізіледі.
23. Шағымды қарау барысында лауазымды тұлғаның байланыс мәліметтерін білу, шағымды қабылдауын берілген шағымға жауап алған жері және қаралатын мерзімі және шағымды қабылдағанын растайтын құжаттың атауын көрсету.
Үндеуді қабылдау туралы талон, азаматтардың келуін тіркейтін журналы.
Шағымға жауап беретін жер - «Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі,18. Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru
6. Байланыстық ақпарат
24. Мемлекеттік мекеменің органның немесе мемлекеттік қызмет көрсететін субъектілердің олардың орынбасарлары және жоғарыда тұрған ұйымдықтардың (сайт, электрондық почтасының адресін, жұмыс уақытымен қабылдау кестесін, мекен-жайын, телефондарын) байланысы жөніндегі мәліметтерді көрсету.
1) «Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығы, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинный көшесі, 18.
Электрондық адресі: akzharroo@mail.ru

1) к руководителю государственного учреждения «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru
2) в вышестоящие организации
Государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, телефон 8-(715)-46-34-32, электронный адрес:obldosko@mail.ru
Акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области, юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улицаЦелинная, 18. Электронный адрес: акгһаг-акітаІ@8ко.к2
3) спорные вопросы, регулируются в порядке гражданского
судопроизводства.
22. Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты либо номер кабинета должностного лица, которому подается жалоба.
Подается:
1) начальнику государственного учреждения «Отдел образования
Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес:
Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица
Целинная, 18, контактные телефоны: 8-(715)-(46)-2-21-74, электронный
адрес: akzharroo55@mail.ru
2) в вышестоящие организации
Государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, телефон 8-(715)-46-34-32, электронный адрес:obldosko@mail.ru
Акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области, юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 15. Электронный адрес: akzhar-akimat@sko.kz
3) спорные вопросы, регулируются в порядке гражданского
судопроизводства.
23. Указать наименование документа, подтверждающего, принятие жалобы и предусматривающего срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Талон о принятии обращения, журнал регистрации обращений граждан.
Место получения ответа на жалобу - государственное учреждение «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru
6. Контактная информация
24. Указать контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации. Начальник государственного учреждения «Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область Акжарский район, село Талшык, улица Целинная, 18. Электронный адрес: akzharroo55@mail.ru

Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-деп сағат 14.00-ге дейін. Қабылдау кезекпен кіру тәртібінде іске асырылады алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетіледі.
2) жоғары тұрған ұйымдық
«Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, телефон 8-(715)-46-34-32, электрондық адресі: obldosko@mail.kz
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін. Қабылдау кезекпен кіру
тәртібінде іске асырылады алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетіледі.
25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпараттарды алу үшін (телефондар шақыруларды өңдейтін орталықтар, қосымша қызмет көрсету жөніндегі ақпараттар және т.б.)
Аудан әкімдігінің

График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) вышестоящая организация
Государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, телефон 8-(715)-46-34-32, электронный адрес: obldosko@mail.ru
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
25. Другая полезная информация для потребителя (телефоны центров обработки вызовов, информация о дополнительных услугах и т.д.)
Приложение
к постановлению акимата района