Мүгедектер үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 73 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 7 мамырда N 13-5-61 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 117 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңы 31-бабы 1-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабы 5-2) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша бойынша жұмыс орнының жалпы санының үш пайызы көлемінде жұмыс берушілер мүгедектер үшін жұмыс орнының квотасы белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2007 жылғы 17 қазандағы № 208 қаулысы күшін жойды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі М. Тасмағанбетов
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2008 жылғы 28 наурызда
№ 73 қаулысына қосымша
Кәсіпорын атауы
Жұмысшылардың
жалпы саны
Барлық жұмыс
орнының үш
пайызы
1
"Жарық-2005"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2008 года N 73. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 7 мая 2008 года N 13-5-61. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 117
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 117 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест, согласно приложению.
2. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 17 октября 2007 года № 208 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 13-5-45 22 ноября 2007 года, опубликовано в газете "Новости Приишимья" 16 декабря 2007 года № 53 признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Кушенова Айбека Оралбековича, заместителя акима района.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района М. Тасмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
от 28 марта 2008 года № 73
п\п
Наименование
предприятия
Общая
численность
рабочих
Три процента
от общей
численности
рабочих мест
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Жарык-2005"