"Ғабит Мүсірепов атындағы ауданға тұрақты жұмыс орнына келген дәрігерлерге біржолғы әлеуметтік көмек көрсету"
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 319 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 1 желтоқсанда N 13-5-85 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 17.02.2021 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданға тұрақты жұмыс орнына келген жоғарғы медициналық білімі бар дәрігерлерге 200 000 (екі жүз мың) теңгеден, 451-007-000 бағдарлама бойынша бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Бір жолғы әлеуметтік көмекті алу үшін дәрігерлер "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекттік мекемесіне (одан әрі - өкілетті орган) тұрғылықты жері бойынша келесі құжаттарды тапсырады:
1) бекітілген түрдегі өтініш;
2) жеке бас құжатының көшірмесі;
3) білімі туралы құжатының көшірмесі;
4) келісім-шарттың көшірмесі;
5) медициналық жоғары оқу орындарын бітірушілер үшін жолдаманың көшірмесі;
6) жұмыс орнынан анықтама;
7) тұратын жерінен анықтама.
Бір жолғы әлеуметтік көмекті алу үшін керекті құжаттар түпнұсқасында және көшірмесі түрінде салыстыру үшін тапсырылады, соңында түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.
Өкілетті органның қызметшілері құжаттардың көшірмелерін бекітеді, тіркеу журналына өтінішті қосылған құжаттармен тіркейді.
Өкілетті орган іс қағазын қалыптастырады және біржолғы әлеуметтік көмекті тағайындау немесе одан бас тарту туралы шешім қабылдайды.
Әлеуметтік көмек бір рет, басқа көмектерге қарамай, тағайындалады.
Өкілетті орган бір жолғы әлеуметтік көмекті төлеу үшін ведомость-тізімді 2 данада қалыптастырады.
Бір жолғы әлеуметтік көмектің төленуі Қазақстан Республикасы Халық Банкісінің лицензиясы бар екінші дәрежедегі банк бөлімшелері, Қазақстан Республикасы қаржы рыногын қадағалау және реттеу Агентствосының лицензиясы бар Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аудандық пошта байланыс торабы "Қазпошта" акционерлік қоғамы және қаржы ұйымдарының азаматтардың жеке шотына аудару арқылы жүргізіледі.
Екінші дәрежедегі банктер немесе Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аудандық пошта байланыс торабы "Қазпошта" акционерлік қоғам шарт негізінде алушылардың жеке шотына аударылады.

"О предоставлении единовременной социальной помощи врачам, прибывающим на постоянную работу в район имени Габита Мусрепова"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2008 года N 319. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 1 декабря 2008 года N 13-5-85. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17.02.2021 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь врачам, имеющим высшее медицинское образование в размере по 200 000 (двести тысяч) тенге, по программе 451-007-000, прибывающим на постоянную работу в район имени Габита Мусрепова.
2. Для получения единовременной социальной помощи врачи
предоставляют в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова"
(далее-уполномоченный орган) по месту жительства следующие документы:
1) заявление установленной формы;
2) копию документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа об образовании;
4) копию договора;
5) для выпускников медицинских высших учебных заведений копию направления;
6) справку с места работы;
7) справку с места жительства.
Документы, необходимые для получения единовременной социальной помощи, представляются в подлинниках и в копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
Работники уполномоченного органа заверяют копии документов, регистрируют заявление с прилагаемыми документами в журнале регистрации.
Уполномоченный орган формирует дело и принимает решение о назначении единовременной социальной помощи либо об отказе в ней.
Социальная помощь назначается единовременно, независимо от иных видов помощи.
Уполномоченный орган формирует списки-ведомости на выплату единовременной социальной помощи в двух экземплярах.
Выплата единовременной социальной помощи осуществляется через филиалы банков второго уровня, имеющих лицензию Народного Банка Республики Казахстан и районный узел почтовой связи района имени Габита Мусрепова акционерного общества "Казпочта", имеющего лицензию Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовой организации, путем зачисления на лицевые счета граждан.
Банки второго уровня или районный узел почтовой связи района имени Габита Мусрепова акционерного общества "Казпочта" на основании договора зачисляет на лицевые счета получателей.

Біржолғы әлеуметтік көмек "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жеке дәрежедегі қажет ететін азаматтарға" 451-007-000 бюджеттік бағдарлама бойынша жүргізіледі.
3. "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның қаржы бөлімі" Мемлекеттік мекемесі 451-007-000 бағдарламасы бойынша бюджетпен бекітілген қаржы бөлу мөлшерінде әлеуметтік қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары Алтыншаш Жұлдызбекқызы Тайшабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күн күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тасмағанбетов

Выплата единовременной социальной помощи производится из средств местного бюджета по бюджетной программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
3. Государственному учреждению "Отдел финансов района имени Габита Мусрепова" обеспечить финансирование социальной помощи в пределах ассигнований утвержденных бюджетом по программе 451-007-000.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Тайшабаеву Алтыншаш Жулдузбековну, заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Тасмаганбетов