Салық алымдарын (бір жолғы талондарды) ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 13 қазандағы N 246 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 қарашада N 13-6-105 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 537 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.12.29 N 537 Қаулысымен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасы Кодексінің 21-бабы 4- тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, бір жолғы талондарды беруді ұйымдастыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданының селолық округтер аумағында, Явленка селолық округінен басқалары бір жолғы талондарды беруді және бір жолғы талондарды сатудан түскен сомалардың толық жинауын селолық округтер әкімдері жүзеге асырады.
2. Салық алымдарын (бір жолғы таландарды) ұйымдастыру кезінде селолық округтер әкімдері мыналарды қамтамасыз етеді:
1) бір жолғы талондардың түбіртегілерінің толық, дұрыс толтыруын және сақталуын;
2) қолданыстағы заңнамамен орнатылған тәртіппен бір жолғы талондарды беруден түскен сомаларды бюджет есебіне жатқызуды;
3) бір жолғы таландардың берілуін (алуын) тіркеу журналында бір жолғы талондарды беру есебін жүргізуді;
4) салық органына квитанцияларды пайдалану туралы, сондай-ақ салықтарды салық органы белгілеген тәртіппен және мерзімде банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептерді беруді.
З. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Т. Мұқашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       В. Бубенко

Организация налоговых сборов (разовых талонов)
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 13 октября 2008 года N 246. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 12 ноября 2008 года N 13-6-105. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2012 года N 537
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2012 N 537
В соответствии с пунктом 4 статьи 21 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)», подпунктом 3) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстане «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», в целях организации выдачи разовых талонов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выдачу разовых талонов и полноту сбора сумм от реализации разовых талонов на территории сельских округов Есильского района, кроме Явленского сельского округа осуществляют акимы сельских округов.
2. При организации налоговых сборов (разовые талоны) акимы сельских округов обеспечивают:
1) полноту, правильность заполнения и сохранность корешков разовых талонов;
2) зачисление в бюджет сумм от выдачи разовых талонов, в порядке установленным действующим законодательством;
3) ведение учета выдачи разовых талонов в журнале регистрации выдачи (получения) разовых талонов;
4) предоставление в налоговый орган отчетов об использовании квитанции, а также о сдаче налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций, в порядке и сроки, установленные налоговым органом.
3. Контроль за настоящим постановлением возложить на заместителя акима района Мукашева М.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в управлении юстиции и вводится в действие с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Есильского района                     В. Бубенко