Аудан аумағында жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарына лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларына 25 пайыздық жоғарылатуды бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 наурыздағы N 7/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 13-8-75 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 5 қарашадағы N 8/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012.11.05 N 8/12 Шешімімен
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, «Агроөндірістік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Қызылжар аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2008 жылы аудандық бюджет есебінен, Аудан аумағында жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарына лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларына 25 пайыздық жоғарылату бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                            Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                         хатшысы
А. Рамазанов                                 А. Молдахметова

О установлении повышенных на 25 процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования и культуры, работающих на территории района
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2008 N 7/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 28 апреля 2008 года N 13-8-75. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2012 N 8/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2012 N 8/12
В соответствии пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на 25 % должностные оклады и тарифные ставки специалистам социального обеспечения, образования и культуры, работающих на территории района, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2008 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Рамазанов                               А. Молдахметова