Аудан әкімдігінің "Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге әлеуметтік жеңілдіктерді көрсету Ережелерін бекіту туралы" 2005 жылғы 10 ақпандағы № 48 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 61 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют аудынының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 сәуірде N 13-10-69 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 6 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2010.01.14 N 6 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына 1-тармағына 14) тармақшасына, «Ұлы Отан соғысына қатысқандарды, мүгедектерді және оларға теңестірілген тұлғаларды әлеуметтік корғау және жеңілдіктер көрсету туралы» 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, Мамлют аудандық мәслихат сессиясының «2008 жылға аудандық бюджет туралы» 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 5/2 шешіміне (нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-10-56 2008 жылғы 23 қаңтарынан, 2008 жылғы 8 ақпандағы № 8 «Знамя труда» газетінде жарияланған) сәйкес аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге әлеуметтік жеңілдіктер көрсету Ережелерін бекіту туралы» (2005 жылғы 22 ақпандағы № 1496 нормативтік–құқықтық актілерді мемлеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2005 жылғы 18 наурыздағы № 12 «Знамя труда» газетінде жарияланған) 2005 жылғы 10 ақпандағы № 48 қаулысына төмендегі өзгертулер енгізілсін:
Қаулымен бекітілген Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге әлеуметтік жеңілдіктерді көрсету Ережелерін бекіту туралы:
1-3 тармағымен төмендегі мазмұнда толықтырылсын:
«3-1. Әр Ұлы Отан соғысының мүгедегі мен қатысушыға Республикалық және жергілікті кезекті басылымдарға жазылуға материалдық көмек республикалық және жергілікті кезекті басылымдарға жазылу кезінде жазылу бағасының мөлшерінде анықталды».
«3-2.Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне аудандық бюджетпен бекітілген қаржы бөлу шегінде 10000 (он мың) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек тағайындалсын».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары С.Б. Бәкеевке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата района от 10 февраля 2005 года № 48 "Об утверждении Правил предоставления социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 61. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 25 апреля 2008 года N 13-10-69. Утратило силу - постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2010 года N 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2010 N 6
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», решением сессии Мамлютского районного маслихата от 27 декабря 2007 года № 5/2 «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-54 от 23 января 2008 года опубликовано в газете «Знамя труда» от 8  февраля 2008 года № 8) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 10 февраля 2005 года № 48 «Об утверждении Правил предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1496 от 22 февраля 2005 года, опубликовано в газете «Знамя труда» от 18 марта 2005 года № 12) следующие дополнения:
в Правила предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Материальная помощь на подписку республиканских и местных периодических изданий каждому участнику и инвалиду Великой Отечественной войны, установлена в размере подписной цены на республиканское и местное издание на момент подписки.»;
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
«3-2. Ветеранам Великой Отечественной войны назначается социальная помощь в размере 10 000 (десять тысяч) тенге в пределах ассигнований утвержденных районным бюджетом.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бакеева С.Б.

3. Осы қаулы оны бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б.Нұғыманов

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его государственной регистрации в управлении юстиции Мамлютского района.
Аким района                                Б. Нугуманов