Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім, мәдениет әлеуметтік қамту, осы қызмет түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандармен салыстырғанда 2008 жылдық бюджет есебінде жиырма бес пайыздан кем емес лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын жоғарылатуға құқығы бар мамандардың лауазымдар тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 қыркүйекте N 172. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 14 қазандағы N 13-10-72 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабы 2-тармағына, 238-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31- бабы 2-тармағына сәйкес, әлеуметтік қолдау көрсету шараларын ұсыну мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім, мәдениет,әлеуметтік қамту, осы қызмет түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандармен салыстырғанда 2008 жылғы бюджет есебінде жиырма бес пайыздан кем емес лауазымдық айлық ақыларын және тарифтік ставкаларын жоғарылатуға құқығы бар мамандардың лауазымдар тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуы аудан әкімінің орынбасары Н.В. Вишневскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Нұғыманов
Аудан әкімдігінің
25 қыркүйектегі 2008 жылғы
№ 172 Қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім, мәдениет, әлеуметтік қамту, осы қызмет түрімен калалық жағдайда айналысатын мамандармен салыстырғанда 2008 жылғы бюджет есебінде жиырма бес пайыздан кем емес лауазымдық айлық ақыларын және тарифтік ставкаларын жоғарылатуға құқығы бар мамандардың лауазымдар тізбесі
1.Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымы:
1) күту бойынша әлеуметтік жұмысшы;
2. Білім мамандарының лауазымы:
1) жалпы білім беретін мектеп директоры;
2) директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета на 2008 год
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2008 года N 172. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 14 октября 2008 N 13-10-72. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии с пунктом 2 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республики Казахстан» с целью предоставления мер социальной поддержки, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской)местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2008 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Вишневскую Н.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района                                      Б. Нугуманов
Приложение
к постановлению акимата района
от 25 сентября 2008 года № 172
Перечень
должностей специалистов, социального обеспечения, образования,
культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих
право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов
должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и
ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в
городских условиях, за счет средств районного бюджета
на 2008 год
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2. Должности специалистов образования:
1) директор общеобразовательной школы;
2) заместитель директора по учебной работе;
3) заместитель директора по воспитательной работе;

4) мектепке дейінгі мекеменің меңгерушісі;
5) мектеп жанындағы интернат меңгерушісі;
6) кітапхана меңгерушісі;
7) барлық мамандық мұғалімдері;
8) әлеуметтік педагог;
9) педагог-психолог;
10) аға вожатый;
11) алғашқы әскери дайындықты ұйымдастырушы оқытушы;
12) қосымша білім беретін педагог;
13) тәрбиеші;
14) музыкалық жетекші;
15) жүргізу жөніндегі нұсқаушы;
16) өндірістік оқыту шебері;
17) медициналық бибі;
18) кітапханашы;
3. Мәдениет мамандарының лауазымы:
1) мәдени ұйымдастырушы;
2) сүйемелдеуші;
3) кітапханашы;

4) заведующий дошкольным учреждением;
5) заведующий пришкольным интернатом;
6) заведующий библиотекой;
7) учителя всех специальностей ;
8) социальный педагог;
9) педагог-психолог;
10) старший вожатый;
11) преподаватель организатор начальной военной подготовки;
12) педагог дополнительного образования;
13) воспитатель;
14) музыкальный руководитель;
15) инструктор по вождению;
16) мастер производственного обучения;
17) медицинская сестра;
18) библиотекарь;
3. Должности специалистов культуры:
1) культорганизатор;
2) аккомпаниатор;
3) библиотекарь.