Тимирязев ауданына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 246 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 2 қыркүйекте N 13-12-79 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы N 257 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.10.14 N 257 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаттың кезекті 5 сессиясының ««2008 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 4/1 сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»» 2008 жылғы 21 наурыздағы № 5/4 шешімін (2008 жылғы 19 сәуірде № 17 «Нива»  газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-12-60 тіркелген) шешімін іске асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тимирязев ауданына тұрақты жұмысқа келген медициналық қызметкерлерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеу мөлшері белгіленсін:
дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 000 (екі жүз мың) теңге;
орта медициналық қызметкерлерге және орта медициналық оқу орындарының түлектеріне 50 000 (елу мың) теңге;
2. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі алушылардың жеке шоттарына  ай сайынғы әлеуметтік көмек төлеуді қамсыздандырсын.
3. "Тимирязев ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті қаржыландыруды аудан бюджетімен бекітілген 451- 007-000 бағдарламасы бойынша бөлінген қаражат шегінде жүргізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.В.Циммерманға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                       Б.Жұмабеков

Об предоставлении единовременной социальной помощи медицинским работникам, прибывающим на постоянную работу в Тимирязевский район
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 агуста 2008 N 246. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 02 сентября 2008 года N 13-12-79. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года N 257
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 N 257
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», в целях реализации решения очередной 5 сессии районного маслихата от 21 марта 2008 года № 5/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2007 года № 4/1 «О районном бюджете на 2008 год»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-60, опубликовано в районной газете «Нива» № 17 от 19 апреля 2008 года), акимат районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить выплату единовременной социальной помощи медицинским работникам, прибывающим на постоянную работу в Тимирязевский район в размере:
врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений - по 200 000 (двести тысяч) тенге;
средним медицинским работникам и выпускникам медицинских средних учебных заведений – по 50 000 (пятьдесят тысяч) тенге.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» обеспечить выплату ежемесячной социальной помощи на лицевые счета получателей.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов Тимирязевского района» произвести финансирование социальной помощи в пределах ассигнований, утвержденных бюджетом района по программе 451-007-000.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Аким района                                Б.Жумабеков