Қызылқоға ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 74-ІV шешімі және Атырау облысы әкімиятының 2008 жылғы 6 ақпандағы N 41 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 наурызда N 2523 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 3, 11-баптарына сәйкес, Қызылқоға аудандық әкімиятының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 339 қаулысы мен Қызылқоға аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N ІІІ-4 шешімі негізінде облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округінің Жырақұдық ауылы Жангелдин ауылдық округінің Жангелдин селосының құрамына енгізілсін.
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың           Облыс әкімі
V сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменения в административно-территориальную единицу Кызылкогинского района
Решение Атырауского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 74-IV и постановление областного акимата от 6 февраля 2008 года N 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 марта 2008 года за N 2523.
В соответствии со статьями 3, 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан, на основании постановления акимата Кызылкогинского района от 19 декабря 2007 года N 339 и решения Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2007 года N ІІІ-4 акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Ауыл Жыракудык Жангельдинского аульного округа включить в состав села Жангельдино Жангельдинского аульного округа Кызылкогинского района.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель V сессии         Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата