Коммуналдық меншік объектілерінің тізбелерін бекіту туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2008 жылғы 6 ақпандағы № 39 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 наурызда № 2525 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 30.01.2014 № 26 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"Заңының 27-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 620 қаулысымен бекітілген мемлекеттік активтерді басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 1.16-тармағын орындау мақсатында облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) жалпы мемлекеттік міндетті орындау үшін қажетті коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар мен қатысу үлестері мемлекетке тиесілі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің тізбесі;
2) бәсекелестік ортаға, оның ішінде әлеуметтік кәсіпкерлік корпорацияларға (ӘКК) берілуге жататын, акциялары және қатысу үлестері мемлекетке тиесілі коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың, акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің тізбесі бекітілсін.
2. Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 21 мамырдағы № 140 "Коммуналдық меншік объектілерінің тізбелерін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.Ә. Әкімжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Б. Рысқалиев
Облыс әкімиятының
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 39 қаулысымен бекітілген
Жалпы мемлекеттік міндетті орындау үшін қажетті коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар мен қатысу үлестері мемлекетке тиесілі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің тізбесі
Кәсіпорынның атауы
Қызметтің негізгі түрі
Жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер (ЖШС)
1
"АТЫРАУ АГРОСЕРВИС" ЖШС
Тауар өндірушілерді ауыл
шаруашылығы техникаларымен, тұқымменен, жанар-жағармай
материалдарымен қамтамасыз
ету
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар (КМК)
1
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МЕДИЦИНАЛЫҚ
АҚПАРАТТЫҚ ТАЛДАУ ОРТАЛЫҒЫ" КМК
Медициналық статистикалық мәліметтерді жинауды, өңдеуді және талдауды ұйымдастыру
2
"ОБЛТРАНСГАЗ" КМК
Тұрғын үй, коммуналдық-тұрмыстық және өнеркәсіп объектілерінің газдандыру жүйелерін жөндеу және пайдалану
3
"АТЫРАУ-АҚПАРАТ" КМК
Мерзімді баспасөз басылымдарын, газеттерін,журналдарын дайындау және шығару
4
"МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТШІЛЕРДІҢ БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРУ ЖӘНЕ
ҚАЙТА ДАЯРЛАУ АЙМАҚТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ" КМК
Жергілікті және аумақтық
басқару органдарының мемлекеттік қызметшілерінің біліктігін арттыру мен қайта даярлауды ұйымдастыру және жүргізу
5
"ОБЛТАСЖОЛ"
Жергілікті автокөлік жолдарын салу, жаңғырту және пайдалану
6
"АҚПАРАТТЫҚ ЖҮЙЕЛЕР МЕН
ТЕХНОЛОГИЯЛАР ОРТАЛЫҒЫ" КМК
Байланыс және коммуникация саласында шаруашылық қызметті жүзеге асыру
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар (КМҚК)
1
"АТЫРАУ ОБЛЫСЫ ӘКІМІ АППАРАТЫНЫҢ ШАРУАШЫЛЫҚ БАСҚАРМАСЫ" КМҚК
Мемлекеттік басқару
органдарына көмекші қызмет
ұсыну
2
"АТЫРАУ ҚАЛАСЫ ӘКІМІ АППАРАТЫНЫҢ ШАРУАШЫЛЫҚ БАСҚАРМАСЫ" КМҚК
Мемлекеттік басқару органдарына көмекші қызмет ұсыну
3
"ҚҰРМАНҒАЗЫ АУДАНЫ ӘКІМІ АППАРАТЫНЫҢ ШАРУАШЫЛЫҚ БАСҚАРМАСЫ" КМҚК
Мемлекеттік басқару органдарына көмекші қызмет ұсыну
4
"N№3 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ БАСТАПҚЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ-САНИТАРЛЫҚ КӨМЕК ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Мемлекеттік басқару органдарына көмекші қызмет ұсыну
5
"АҚЖАР ДӘРІГЕРЛІК АМБУЛАТОРИЯСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
6
"ЖҰМЫСКЕР ДӘРІГЕРЛІК АМБУЛАТОРИЯСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
7
"ДАМБЫ БАСТАПҚЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ
-САНИТАРЛЫҚ КӨМЕК ОРТАЛЫҒЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
8
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ ЖҰҚПАЛЫ АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
9
"КУЛАГИН СЕЛОЛЫҚ УЧАСТКЕЛІК
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
10
"КӨКТОҒАЙ СЕЛОЛЫҚ УЧАСКЕЛІК
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
11
"ИНДЕР АУДАНДЫҚ ОРТАЛЫҚ АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
12
"ИНДЕР АУДАНДЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
13
"МАХАМБЕТ АУДАНДЫҚ ЕМХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
14
"ОРТАҚШЫЛ СЕЛОЛЫҚ УЧАСКЕЛІК
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
15
"НОВОБОГАТ СЕЛОЛЫҚ
УЧАСКЕЛІК АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
16
"ИСАТАЙ АУДАНДЫҚ ОРТАЛЫҚ
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
17
"ИСАТАЙ АУДАНДЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
18
"ДОССОР ЕМХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
19
"МАҚАТ АУДАНДЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
20
"МАХАМБЕТ АУДАНДЫҚ ОРТАЛЫҚ
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
21
"ДОССОР АУДАНДЫҚ
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
22
"МАҚАТ АУДАНДЫҚ ОРТАЛЫҚ
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
23
"ГЕОЛОГ БАСТАПҚЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ -САНИТАРЛЫҚ КӨМЕК ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
24
"1 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ БАСТАПҚЫ
МЕДИЦИНАЛЫҚ-САНИТАРЛЫҚ
КӨМЕК ОРТАЛЫҒЫ"КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
25
"3 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
26
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ САЛАУАТТЫ
ӨМІР САЛТЫН ҚАЛЫПТАСТЫРУ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
27
"ОБЛЫСТЫҚ ПАТАЛОГО-
АНАТОМИЯЛЫҚ БЮРОСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
28
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ НАРКОЛОГИЯ
ЛЫҚ ДИСПАНСЕРІ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
29
ЕРКІНҚАЛА ДӘРІГЕРЛІК АМБУЛАТОРИЯСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
30
"2 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ БАСТАПҚЫ
МЕДИЦИНАЛЫҚ-САНИТАРЛЫҚ КӨМЕК ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
31
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ-ВЕНЕРИО
ЛОГИЯЛЫҚ ДИСПАНСЕРІ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
32
"2 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
33
"АТЫРАУ МЕДИЦИНАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ" КМҚК
Кәсіптік орта білім беру
34
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ АУРУХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
35
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ ПЕРЗЕНХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
36
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ БАЛАЛАР
АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
37
"АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ АУРУХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
38
"1 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
39
"АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ БАЛАЛАР
ЕМХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет
40
"АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ БАЛАЛАР
СТОМОТОЛОГИЯЛЫҚ ЕМХАНАСЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
41
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ ҚАН ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
42
"АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ МЕДИЦИНАЛЫҚ
ЖЕДЕЛ ЖӘРДЕМБЕКЕТІ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
43
"4 АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ"
КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
44
"ҚАЗАҚСТАН ГЕОЛОГІ" ЕМДЕУ
ПАНСИОНАТЫ" КМҚК
Санаторий-курорттық мекемелер қызметі
45
"ОБЛЫСТЫҚ ЖАС НАТУРАЛИСТЕР
БЕКЕТІ" КМҚК
Мектептен тыс білім беру
46
"БІЛІМ БЕРУДЕГІ ЖАҢА
ТЕХНОЛОГИЯЛАР ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Педагогикалық кадрлардың
біліктілігін арттыру және
қайта даярлау
47
"БАЛАЛАР ДЕНСАУЛЫҒЫН ҚАЛПЫНА
КЕЛТІРУ ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Денсаулық сақтау саласындағы қызмет
48
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ КАДРЛАР
БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРУ ЖӘНЕ
ҚАЙТА ДАЯРЛАУ ИНСТИТУТЫ" КМҚК
Педагогикалық кадрлардың
біліктілігін арттыру және
қайта даярлау
49
"АТЫРАУ ПОЛИТЕХНИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ" КМҚК
Орта кәсіби білім беру
50
"Қ.ДҮТБАЕВА АТЫНДАҒЫ АТЫРАУ
ГУМАНИТАРЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ" КМҚК
Орта кәсіби білім беру
51
"АТЫРАУ АГРАРЛЫҚ-ТЕХНИКАЛЫҚ
КОЛЛЕДЖІ" КМҚК
Орта кәсіби білім беру
52
"ҚҰРМАНҒАЗЫ АТЫНДАҒЫ ОБЛЫС
БАЛАЛАР САЗ МЕКТЕБІ" КМҚК
Мектептен тыс білім беру
53
"АТЫРАУ АЙМАҚТЫҚ ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ЖӘНЕ СПОРТТЫ ДАМЫТУ ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Спорт саласындағы қызмет
54
"55 БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
55
"31 "БАЛДАУРЕН" БАЛАБАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
56
"15" БАЛБӨБЕК" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
57
"АТЫРАУ СЕЛОЛЫҚ САЗ
МЕКТЕБІ" КМҚК
Мектептен тыс тәрбие
58
"М ҚОЙШЫБАЕВ АТЫНДАҒЫ БАЛАЛАР САЗ МЕКТЕБІ" КМҚК
Мектептен тыс тәрбие
59
"16 "ДЮЙМОВОЧКА" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
60
"48 РОДНИЧОК" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
61
"ЕРКІНҚАЛА САЗ МЕКТЕБІ" КМҚК
Мектептен тыс білім беру
62
"9 "ӘЛИЯ" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
63
"АЙГӨЛЕК" ШИПА ЖАЙ ТИПТІ БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
64
"ШАҒАЛА" БАЛА БАҚШАСЫ КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
65
"1 МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ АВТОРЛЫҚ ГИМНАЗИЯСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
66
"43 "АРМАН" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
67
"ДАМБЫ БАЛАЛАР САЗ МЕКТЕБІ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
68
"54 "АЙГҮЛ" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
69
"21 "ЗОЛОТОЙ КЛЮЧИК" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
70
"20 "АЛТЫН БАЛЫҚ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
71
"6 "ГҮЛДЕР" МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
72
"8 "АҚБОТА" ШИПА ЖАЙ ТИПТІ
БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
73
"2 БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
74
"30 "ЖҰМБАҚ" МЕКТЕПКЕ
ДЕЙІНГІ БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
75
"59 "АҚБӨБЕК" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
76
"ШАҒАЛА" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
77
"СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
78
"ҚАЙЫРШАҚТЫ БАЛАЛАР САЗ МЕКТЕБІ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
79
"5 ШИПА ЖАЙ ТИПТІ БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
80
"17 МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
81
"АТЫРАУ ҚАЛАСЫНЫҢ МЕКТЕПТЕН
ТЫС ЖҰМЫС ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
82
"18 "БАЛДЫРҒАН" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
83
"ТАСҚАЛА БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
84
"БҮЛДІРШІН" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
85
"АЛМАЛЫ "БҰЛ БҰЛ" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
86
"ОРТАҚШЫЛ "БАЛАҚАЙ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
87
"САРЫТОҒАЙ "БАЛБӨБЕК" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
88
"ЧКАЛОВ "БАЛДЫРҒАН" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
89
МАХАМБЕТ "АРАЙ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
90
"АЛҒА "ҚАРЛЫҒАШ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
91
"3 "ЖАУҚАЗЫН" БАЛА БАҚШАСЫ"
КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
92
"ЕСБОЛ "АЙГУЛЬ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
93
"З ЕЩАНОВА АТЫНДАҒЫ МАХАМБЕТ
БАЛАЛАР САЗМЕКТЕБІ" КМҚК
Мектептен тыс тәрбие
94
"ЖАЛҒАНСАЙ "КӨКТЕМ ГҮЛІ" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
95
"ТАНДАЙ "РАЙХАН ГҮЛІ" БАЛА
БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
96
"1 "АЛТЫН БАЛЫҚ" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
97
"ЖАСДӘУРЕН" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
98
"АЙГӨЛЕК" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
99
"УТЕРА БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие

Об утверждении перечней объектов коммунальной собственности
Постановление Атырауского областного акимата от 6 февраля 2008 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 марта 2008 года за № 2525. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 30 января 2014 года № 26
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 30.01.2014 № 26.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и во исполнение пункта 1.16 плана мероприятий по реализации программы управления государственными активами на 2006-2008 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 620 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень коммунальных государственных предприятий и товариществ с ограниченной ответственностью, доли участия которых принадлежат государству, необходимых для выполнения общегосударственных задач;
2) перечень коммунальных государственных предприятий, акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, акции и доли участия которых принадлежат государству, подлежащих передаче в конкурентную среду, в том числе в социально-предпринимательские корпорации (СПК).
2. Отменить постановление Атырауского областного акимата от 21 мая 2007 года N 140 "Об утверждении перечней объектов коммунальной собственности".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Акимжанова Д.А. - заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                              Б. Рыскалиев
Утвержден
постановлением акимата области
от 6 февраля 2008 года № 39
Перечень коммунальных государственных предприятий и товариществ с ограниченной ответственностью, доли участия которых принадлежат государству, необходимых для выполнения общегосударственных задач
Наименование предприятия
Основной вид деятельности
Товарищества с ограниченной ответственностью (ТОО)
1
ТОО "АТЫРАУ АГРОСЕРВИС"
Снабжение товаропроизводителей сельскохозяйственной техникой, семенами, горюче-смазочными материалами
Коммунальные государственные предприятия (КГП)
1
КГП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ МЕДИЦИНСКИЙ ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКИЙ ЦЕНТР"
Организация сбора, обработки, и анализа медицинских статистических данных
2
КГП "ОБЛТРАНСГАЗ"
Эксплуатация и ремонт систем газификации жилых, коммунально- бытовых и промышленных объектов
3
КГП "АТЫРАУ-АКПАРАТ"
Подготовка и выпуск периодических печатных изданий, газет, журналов
4
КГП "РЕГИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР ПЕРЕПОДГОТОВКИ И ПОВЫШЕНИЯ КВАЛИФИКАЦИИ ГОСУДАРСТВЕННЫХ СЛУЖАЩИХ"
Организация и проведение переподготовки повышения квалификации государствен ных служащих местных и территориальных органов управления
5
КГП "ОБЛТАСЖОЛ"
Строительство, реконструкция и эксплуатация местных автомобильных дорог
6
КГП "ЦЕНТР ИНФОРМАЦИОННЫХ СИСТЕМ И ТЕХНОЛОГИЙ"
Осуществление хозяйственной деятельности в области связи и коммуникаций
Коммунальные государственные казенные предприятия (КГКП)
1
КГКП "ХОЗЯЙСТВЕННОЕ УПРАВЛЕНИЕ АППАРАТА АКИМА АТЫРАУСКОЙ ОБЛАСТИ"
Предоставление вспомогательных услуг органам государственного управления
2
КГКП "ХОЗЯЙСТВЕННОЕ УПРАВЛЕНИЕ АППАРАТА АКИМА ГОРОДА АТЫРАУ"
Предоставление вспомогательных услуг органам государственного управления
3
КГКП "ХОЗЯЙСТВЕННОЕ УПРАВЛЕНИЕ АППАРАТА АКИМА КУРМАНГАЗИНСКОГО РАЙОНА"
Предоставление вспомогательных услуг органам государственного управления
4
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ГОРОДСКОЙ ЦЕНТР ПЕРВИЧНОЙ МЕДИКО- САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ N 3"
Деятельность в области здравоохранения
5
КГКП "АКЖАРСКАЯ ВРАЧЕБНАЯ АМБУЛАТОРИЯ"
Деятельность в области здравоохранения
6
КГКП "ЖУМЫСКЕРСКАЯ ВРАЧЕБНАЯ АМБУЛАТОРИЯ"
Деятельность в области здравоохранения
7
КГКП "ДАМБИНСКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИЧНОЙ МЕДИКО- САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ"
Деятельность в области здравоохранения
8
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ИНФЕКЦИОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
9
КГКП "КУЛАГИНСКАЯ СЕЛЬСКАЯУЧАСТКОВАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
10
КГКП "КОКТОГАЙСКАЯ СЕЛЬСКАЯ УЧАСТКОВАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
11
КГКП "ИНДЕРСКАЯ ЦЕНТРАЛЬНАЯ РАЙОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
12
КГКП "ИНДЕРСКАЯ РАЙОННАЯ
ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области здравоохранения
13
КГКП "МАХАМБЕТСКАЯ РАЙОННАЯ ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области здравоохранения
14
КГКП "ОРТАКШЫЛСКАЯ СЕЛЬСКАЯ УЧАСТКОВАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
15
КГКП "НОВОБОГАТИНСКАЯ СЕЛЬСКАЯ УЧАСТКОВАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
16
КГКП "ИСАТАЙСКАЯ ЦЕНТРАЛЬНАЯ РАЙОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
17
КГКП "ИСАТАЙСКАЯ РАЙОННАЯ
ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области здравоохранения
18
КГКП "ДОССОРСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области здравоохранения
19
КГКП "МАКАТСКАЯ РАЙОННАЯ ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области
здравоохранения
20
КГКП "МАХАМБЕТСКАЯ ЦЕНТРАЛЬНАЯ РАЙОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
21
КГКП "ДОССОРСКАЯ РАЙОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
22
КГКП "МАКАТСКАЯ ЦЕНТРАЛЬНАЯ РАЙОННАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области
здравоохранения
23
КГКП "ГЕОЛОГСКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИЧНОЙ МЕДИКО-САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ"
Деятельность в области здравоохранения
24
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ГОРОДСКОЙ ЦЕНТР ПЕРВИЧНОЙ МЕДИКО- САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ № 1"
Деятельность в области здравоохранения
25
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА № 3"
Деятельность в областиздравоохранения
26
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ
ЦЕНТР ФОРМИРОВАНИЯ
ЗДОРОВОГО ОБРАЗА ЖИЗНИ"
Деятельность в области здравоохранения
27
КГКП "ОБЛАСТНОЕ ПАТОЛОГО-
АНАТОМИЧЕСКОЕ БЮРО"
Деятельность в области здравоохранения
28
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ НАРКОЛОГИЧЕСКИЙ ДИСПАНСЕР"
Деятельность в области здравоохранения
29
КГКП "ЕРКИНКАЛИНСКАЯ ВРАЧЕБНАЯ АМБУЛАТОРИЯ"
Деятельность в области здравоохранения
30
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ГОРОДСКОЙ ЦЕНТР ПЕРВИЧНОЙ МЕДИКО- САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ № 2"
Деятельность в области здравоохранения
31
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ КОЖНО-ВЕНЕРОЛ ОГИЧЕСКИЙ ДИСПАНСЕР"
Деятельность в области
здравоохранения
32
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА № 2"
Деятельность в области здравоохранения
33
КГКП "АТЫРАУСКИЙ МЕДИЦИНСКИЙ КОЛЛЕДЖ"
Среднее профессиональное
образование
34
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ОБЛАСТНАЯ БОЛЬНИЦА
Деятельность в области здравоохранения
35
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ РОДИЛЬНЫЙ ДОМ"
Деятельность в области
здравоохранения
36
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ДЕТСКАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
37
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ БОЛЬНИЦА"
Деятельность в области здравоохранения
38
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА № 1"
Деятельность в области
здравоохранения
39
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ДЕТСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области
здравоохранения
40
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ДЕТСКАЯ СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ
ПОЛИКЛИНИКА"
Деятельность в области здравоохранения
41
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЦЕНТР КРОВИ"
Деятельность в области здравоохранения
42
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ
СТАНЦИЯ СКОРОЙ МЕДИЦИНСКОЙ
ПОМОЩИ"
Деятельность в области здравоохранения
43
КГКП "АТЫРАУСКАЯ ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА № 4"
Деятельность в области здравоохранения
44
КГКП "ПАНСИОНАТ С ЛЕЧЕНИЕМ ГЕОЛОГ КАЗАХСТАНА"
Деятельность в области здравоохранения
45
КГКП "ОБЛАСТНАЯ СТАНЦИЯ
ЮНЫХ НАТУРАЛИСТОВ"
Внешкольное образование
46
КГКП "ЦЕНТР НОВЫХ
ТЕХНОЛОГИЙ В ОБРАЗОВАНИИ"
Переподготовка и повышение квалификации педагогических кадров
47
КГКП "ДЕТСКИЙ
РЕАБИЛИТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР"
Деятельность в области здравоохранения
48
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ИНСТИТУТ ПОВЫШЕНИЯ КВАЛИФИКАЦИИИ ПЕРЕПОДГОТОВКИ КАДРОВ"
Переподготовка и повышение квалификации педагогических кадров
49
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ПОЛИТЕХНИЧЕСКИЙ КОЛЛЕДЖ"
Среднее специальное образование
50
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ГУМАНИТАРНЫЙ КОЛЛЕДЖ ИМЕНИ К.ДУТБАЕВОЙ"
Среднее специальное образование
51
КГКП "АТЫРАУСКИЙ АГРАРНО-ТЕХНИЧЕСКИЙ КОЛЛЕДЖ"
Среднее специальное образование
52
КГКП "ОБЛАСТНАЯ ДЕТСКАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА ИМЕНИ КУРМАНГАЗЫ"
Внешкольное образование
53
КГКП "АТЫРАУСКИЙ РЕГИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР РАЗВИТИЯ ФИЗИЧЕСКОЙКУЛЬТУРЫ И СПОРТА"
Деятельность в области спорта
54
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 55"
Дошкольное воспитание
55
КГКП "ДЕТСКИЙ САД N№ 31"БАЛДАУРЕН"
Дошкольное воспитание
56
КГКП "ДЕТСКИЙ САД N№ 15"БАЛБОБЕК"
Дошкольное воспитание
57
КГКП "АТЫРАУСКАЯ СЕЛЬСКАЯ
МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА"
Внешкольное воспитание
58
КГКП "ДЕТСКАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ
ШКОЛА ИМ.М.КОЙШЫБАЕВА"
Внешкольное воспитание
59
КГКП "ЯСЛИ САД № 16"ДЮЙМОВОЧКА"
Дошкольное воспитание
60
КГКП ДЕТСКИЙ САД № 48 "РОДНИЧОК"
Дошкольное воспитание
61
КГКП" ЕРКИНКАЛИНСКАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА"
Внешкольное образование
62
КГКП "ДЕТСКИЙ САД №9"АЛИЯ"
Дошкольное воспитание
63
КГКП "ДЕТСКИЙ САД САНАТОРНОГО ТИПА "АЙГОЛЕК"
Дошкольное воспитание
64
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "ШАГАЛА"
Дошкольное воспитание
65
КГКП "АВТОРСКАЯ ДОШКОЛЬНАЯ ГИМНАЗИЯ № 1"
Дошкольное воспитание
66
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 43 "АРМАН"
Дошкольное воспитание
67
КГКП "ДАМБИНСКАЯ ДЕТСКО-
МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА"
Внешкольное образование
68
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 54 "АЙГУЛЬ"
Дошкольное воспитание
69
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 21
"ЗОЛОТОЙ КЛЮЧИК"
Дошкольное воспитание
70
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 20"АЛТЫН БАЛЫК"
Дошкольное воспитание
71
КГКП "ДЕТСКИЙ ДОШКОЛЬНЫЙ
ЯСЛИ-САД N 6 "ГУЛДЕР"
Дошкольное воспитание
72
КГКП "ДЕТСКИЙ САД САНАТОР
НОГО ТИПА № 8 "АКБОТА
Дошкольное воспитание
73
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 2"
Дошкольное воспитание
74
КГКП "ДОШКОЛЬНЫЙ ДЕТСКИЙ САД № 30 "ЖҰМБАҚ"
Дошкольное воспитание
75
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 59 "АКБОБЕК"
Дошкольное воспитание
76
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "ШАГАЛА"
Дошкольное воспитание
77
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО"
Дошкольное воспитание
78
КГКП "КАЙЫРШАКТИНСКАЯ ДЕТСКАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА"
Внешкольное образование
79
КГКП "ДЕТСКИЙ САД САНАТОРНОГО ТИПА № 5"
Дошкольное воспитание
80
КГКП "ДЕТСКИЙ ДОШКОЛЬНЫЙЯСЛИ-САД № 17"
Дошкольное воспитание
81
КГКП "ЦЕНТР ВНЕШКОЛЬНОЙ РАБОТЫ ГОРОДА АТЫРАУ"
Внешкольное образование
82
КГКП "ДЕТСКИЙ САД № 18 "БАЛДЫРҒАН"
Дошкольное воспитание
83
КГКП "ДЕТСКИЙ САД ТАСҚАЛА"
Дошкольное воспитание
84
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "БҮЛДIРШIН"
Дошкольное воспитание
85
КГКП "АЛМАЛИНСКИЙ ЯСЛИ-САД
"БҰЛ БҰЛ"
Дошкольное воспитание
86
КГКП "ЯСЛИ-САД "БАЛАҚАЙ"
СЕЛА ОРТАҚШЫЛ
Дошкольное воспитание
87
КГКП САРТУГАЙСКИЙ ЯСЛИ-САД
"БАЛБӨБЕК"
Дошкольное воспитание
88
КГКП "ЧКАЛОВСКИЙ ЯСЛИ-САД
"БАЛДЫРҒАН"
Дошкольное воспитание
89
КГКП "МАХАМБЕТСКИЙ ЯСЛИ
САД "АРАЙ"
Дошкольное воспитание
90
КГКП "АЛГИНСКИЙ ЯСЛИ-САД
"ҚАРЛЫҒАШ"
Дошкольное воспитание
91
КГКП "ЯСЛИ-САД №3 "ЖАУҚАЗЫН"
Дошкольное воспитание
92
КГКП "ЕСБОЛЬСКИЙ ЯСЛИ-САД"АЙГУЛЬ"
Дошкольное воспитание
93
КГКП "МАХАМБЕТСКАЯ ДЕТСКАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ ШКОЛА ИМЕНИ З.ЕЩАНОВОЙ"
Внешкольное образование
94
КГКП "ЖАЛҒАНСАЙСКИЙ ЯСЛИ-САД "КӨКТЕМ ГҮЛI"
Дошкольное воспитание
95
КГКП "ТАҢДАЙСКИЙ ЯСЛИ-САД
"РАЙХАН ГҮЛI"
Дошкольное воспитание
96
КГКП "ЯСЛИ-САД № 1" АЛТЫН БАЛЫҚ"
Дошкольное воспитание
97
КГКП "ЖАСДӘУРЕН"
Дошкольное воспитание
98
КГКП ДЕТСКИЙ САД "АЙГӨЛЕК"
Дошкольное воспитание
99
КГКП ДЕТСКИЙ САД "УТЕРА"
Дошкольное воспитание

163
"ҚЫЗҒАЛДАҚ" БАЛА БАҚШАСЫ"КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
164
"БОЛАШАҚ" БАЛА БАҚШАСЫ" КМҚК
Мектепке дейінгі тәрбие
165
"ОБЛЫСТЫҚ МАХАМБЕТ АТЫНДАҒЫ
ҚАЗАҚ ДРАМА ТЕАТРЫ" КМҚК
Театрлық қызмет
166
"НҰРМҰХАН ЖАНТӨРИН АТЫНДАҒЫ
ОБЛЫСТЫҚ ФИЛАРМОНИЯ" КМҚК
Концерттік қызмет
167
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ ТАРИХИ-
ӨЛКЕТАНУ МҰРАЖАЙЫ" КМҚК
Мұражайлар қызмет
168
"ҚЫЗЫЛҚОҒА ТАРИХИ-ӨЛКЕТАНУ
МҰРАЖАЙЫ" КМҚК
Мұражайлар қызмет
169
"МАХАМБЕТ ТАРИХИ-ӨЛКЕТАНУ
МҰРАЖАЙЫ" КМҚК
Мұражайлар қызмет
170
"ОБЛЫСТЫҚ МҰРАЖАЙ ҚОРЫҒЫ
"ХАН ОРДАЛЫ-САРАЙШЫК" КМҚК
Мұражайлар қызмет
171
"АТА МҰРА" КМҚК
Мұражайлар қызмет
172
"МАҚАТ ТАРИХИ-ӨЛКЕТАНУ
МҰРАЖАЙЫ" КМҚК
Мұражайлар қызмет
173
"АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ ШАЙМАРДАН
САРИЕВ АТЫНДАҒЫ КӨРКЕМСУРЕТ
ЖӘНЕ ҚОЛДАҢБАЛЫ-СӘНДІК ӨНЕР
МҰРАЖАЙЫ" КМҚК
Мұражайлар қызмет
174
"ДИНА НҰРПЕЙІСОВА АТЫНДАҒЫ
АКАДЕМИЯЛЫҚ ҚАЗАҚ ХАЛЫҚ
АСПАПТАР ОРКЕСТРІ" КМҚК
Концерттік қызмет
175
"ОБЛЫСТЫҚ ҒЫЛЫМИ МЕТОДИКАЛЫҚ
ХАЛЫҚ ШЫҒАРМАШЫЛЫҒЫНЫҢ
ЖҰМЫСЫ МЕН МӘДЕНИ ДЕМАЛЫС
ҚЫЗМЕТТЕРІН ҰЙЫМДАСТЫРУ
ОРТАЛЫҒЫ" КМҚК
Демалуды және ойын-сауықты
ұйымдастыру жөніндегі
қызмет
176
"ҰШТАҒАН СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет мекемелерінің қызметі
177
"ЛАБАЙ СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
178
"КӨПТОҒАЙ СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
179
"АҚКӨЛ ПОСЕЛКЕЛІК МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
180
"БАЛҚҰДЫҚ СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
181
"ЕҢБЕКШІ" СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
182
"МОРСКОЙ СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
183
"ШОРТАНБАЙ СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
184
"СҮЙІНДІК СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
185
"КАЛИНИН СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
186
"ПРИМОРЬЕ СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
187
"САФОН СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
188
"НҰРЖАУ СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
189
"ДЫҢҒЫЗЫЛ СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
190
"БАЙДА СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
191
"КИРОВ  СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі

163
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "КЫЗГАЛДАК"
Дошкольное воспитание
164
КГКП "ДЕТСКИЙ САД "БОЛАШАК"
Дошкольное воспитание
165
КГКП "ОБЛАСТНОЙ КАЗАХСКИЙ ДРАМА ТИЧЕСКИЙ ТЕАТР ИМЕНИ МАХАМБЕТА"
Театральная деятельность
166
КГКП "ОБЛАСТНАЯ ФИЛАРМОНИЯ ИМЕНИ НУРМУХАНА ЖАНТУРИНА"
Концертная деятельность
167
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ИСТОРИКО- КРАЕВЕДЧЕСКИЙ МУЗЕЙ"
Деятельность музеев
168
КГКП "КЗЫЛКУГИНСКИЙ ИСТОРИКО-КРАЕВЕДЧЕСКИЙ МУЗЕЙ УПРАВЛЕНИЯ КУЛЬТУРЫ АТЫРАУСКОЙ ОБЛАСТИ"
Деятельность музеев
169
КГКП "МАХАМБЕТСКИЙ ИСТОРИКО-КРАЕВЕДЧЕСКИЙ МУЗЕЙ УПРАВЛЕНИЯ КУЛЬТУРЫ АТЫРАУСКОЙ ОБЛАСТИ"
Деятельность музеев
170
КГКП АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ МУЗЕЙ-ЗАПОВЕДНИК "ХАН ОРДАЛЫ-САРАЙШЫК"
Деятельность музеев
171
КГКП "АТА МУРА"
Деятельность музеев
172
КГКП МАКАТСКИЙ ИСТОРИКО-КРАЕВЕДЧЕСКИЙ МУЗЕЙ
Деятельность музеев
173
КГКП "АТЫРАУСКИЙ ОБЛАСТНОЙ МУЗЕЙ ХУДОЖЕСТВЕННОГО И ДЕКОРАТИВНО ПРИКЛАДНОГО ИСКУССТВА ИМЕНИ ШАЙМАРДАНА САРИЕВА"
Деятельность музеев
174
КГКП "АКАДЕМИЧЕСКИЙ ОРКЕСТР КАЗАХСКИХ НАРОДНЫХ ИНСТРУМЕНТОВ ИМЕНИ ДИНЫ НУРПЕИСОВОЙ"
Концертная деятельность
175
КГКП "ОБЛАСТНОЙ ЦЕНТР НАУЧНО-МЕТОДИЧЕСКОЙ РАБОТЫ НАРОДНОГО ТВОРЧЕСТВА И КУЛЬТУРНО-ДОСУГОВОЙДЕЯТЕЛЬНОСТИ"
Деятельность по организации отдыха и развлечений
176
КГКП "УШТАГАНСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
177
КГКП "ЛАБАЙСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
178
КГКП "КОПТОГАЙСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
179
КГКП "АККОЛЬСКИЙ ПОСЕЛКОВЫЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
180
КГКП "БАЛКУДУКСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
181
КГКП "ЕНБЕКШИНСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
182
КГКП "МОРСКОЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
183
КГКП "ШОРТАНБАЙСКИЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
184
КГКП "СУЮНДУКСКИЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
185
КГКП "КАЛИНИНСКИЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
186
КГКП "ДОМ КУЛЬТУРЫ СЕЛА ПРИМОРЬЕ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
187
КГКП "САФОНОВСКИЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
188
КГКП "ДОМ КУЛЬТУРЫ СЕЛА НУРЖАУ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
189
КГКП "ДЫНГЫЗЫЛСКИЙ СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
190
КГКП "БАЙДИНСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
191
КГКП "КИРОВСКИЙ СЕЛЬСКИЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа

192
"СМАҒҰЛ КӨШЕКБАЕВ АТЫНДАҒЫ
АУДАНДЫҚ МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
193
"ҚҰРМАНҒАЗЫ АТЫНДАҒЫ МӘДЕНИЕТ САРАЙЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
194
"ТАЙСОЙҒАН АУЫЛДЫҚ КЛУБЫ"
КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
195
"ТАСШАҒЫЛ АУЫЛДЫҚ КЛУБЫ"
КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
196
"ЖАНГЕЛДИН" СЕЛОЛЫҚ
МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
197
"ШҰҒЫЛА" СЕЛОЛЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
198
"АРМАН" МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
199
"ҚАРАКӨЛ" МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
200
"ЕСПАЙ" МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
201
"ДОСТЫҚ" КИНОТЕАТРЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
202
"ДОСТЫҚ" КИНОТЕАТРЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
203
"САМАЛ" МӘДЕНИЕТ ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
204
"МҰКЫР СЕЛОЛЫҚ КЛУБЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
205
"МАҚАТ АУДАНДЫҚ МӘДЕНИЕТ
ҮЙІ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
206
"АЛҒА" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
207
"БАҚСАЙ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
208
"ШАЛҚЫМА" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
209
"АЛМАЛЫ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
210
"ЖАС ДӘУРЕН" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
211
"ЕСБОЛ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі
212
"САРАЙШЫҚ" КМҚК
Клубтық типтегі мәдениет
мекемелерінің қызметі

192
КГКП "РАЙОННЫЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ ИМЕНИ СМАГУЛА КУШЕКБАЕВА"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
193
КГКП "ДВОРЕЦ КУЛЬТУРЫ ИМЕНИ КУРМАНГАЗЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
194
КГКП "ТАЙСОЙГАНСКИЙ АУЛЬНЫЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
195
КГКП "ТАСШАГИЛЬСКИЙ АУЛЬНЫЙ КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
196
КГКП "СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ "ЖАНГЕЛДИН"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
197
КГКП "СЕЛЬСКИЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ "ШУГЫЛА"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
198
КГКП  ДОМ КУЛЬТУРЫ "АРМАН"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
199
КГКП ДОМ КУЛЬТУРЫ"КАРАКОЛ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
200
КГКП ДОМ КУЛЬТУРЫ "ЕСПАЙ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
201
КГКП КИНОТЕАТР "ДОСТЫК"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
202
КГКП ДОМ КУЛЬТУРЫ "ШАЛКЫМА"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
203
КГКП ДОМ КУЛЬТУРЫ "САМАЛ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
204
КГКП МУКУРСКИЙ СЕЛЬСКОГО КЛУБ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
205
КГКП МАКАТСКИЙ РАЙОННЫЙ ДОМ КУЛЬТУРЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
206
КГКП "АЛГА"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
207
КГКП "БАКСАЙ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
208
КГКП "ШАЛКЫМА"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
209
КГКП "АЛМАЛЫ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
210
КГКП "ЖАС ДАУРЕН"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
211
КГКП "ЕСБОЛ"
Деятельность учреждений культуры клубного типа
212
КГКП "САРАЙШЫК"
Деятельность учреждений культуры клубного типа