Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілері туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2008 жылғы 17 қыркүйектегі № 239 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 22 қазанда № 2534 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2011 жылғы 28 шілдедегі № 219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2011.07.28 N 219 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 "Жекешелендіру туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27-бабы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1431 "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" қаулысы негізінде облыс әкімияты қаулы етеді:

Об объектах коммунальной собственности подлежащих приватизации
Постановление Атырауского областного акимата от 17 сентября 2008 года N 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 октября 2008 года за N 2534. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 28 июля 2011 года № 219
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 28.07.2011 N 219.
На основании Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области постановляет :

1. Қосымшаға сәйкес жекешелендірілуге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасында көрсетілген коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру аукцион нысанындағы саттықта жүзеге асырылсын.
3. Атырау облысы қаржы басқармасы осы қаулының 2 тармағының Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.Ә. Әкімжановқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, согласно приложению.
2. Приватизацию объектов коммунальной собственности, указанных в приложении настоящего постановления, осуществить на торгах в форме аукциона.
3. Управлению финансов Атырауской области обеспечить исполнение пункта 2 настоящего постановления в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Акимжанова Д.А. - заместителя акима области.

5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Рысқалиев
Облыс әкімиятының 2008 жылғы 17 қыркүйектегі N 239 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
N
Объектінің атауы
Орналасқан жері
Салынған жылы
Жалпы ауданы
Бастапқы баланстық құны (теңге)
Жер учаскесінің бағалау құны (теңге)
Баланс ұстаушысы
1
Б.Момышұлы атындағы жалпы білім беретін қазақ орта мектебінің N 1 ғимараты
Құрманғазы ауданы, Асан селосы

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области Б. Рыскалиев
Приложение к постановлению акимата области от 17 сентября 2008 года N 239
Перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование объекта
Место расположение
Год постройки
Общая площадь
Первоначальная балансовая стоимость (тенге)
Оценочная стоимость земельногоучастка (тенге)
Балансодержатель
1
Здание № 1 общеобразовательной казахской средней школы имени Б. Момышулы
Курмангазинский район, село Асан