Төлеби ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/88-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 111 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 сәуірде N 1981 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Төлеби аудандық мәслихаты мен әкімдігінің бірлескен ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Төлеби ауданында жаңа ауылдық округі құрылсын, құрамына Киелітас, Достық, Ақайдар, Сұлтанрабат елді мекендері қосылып, әкімшілік орталығы Достық ауылы болып белгіленсін.
2. Жаңадан құрылған ауылдық округіне Киелітас атауы берілсін.
3. Төлеби ауданының Киелітас, Достық, Ақайдар және Сұлтанрабат елді мекендерінің жері Қазығұрт ауылдық округінің құрамынан шығарылып, оның шекаралары өзгертілсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Толебийского района
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата N 6/88-IV от 11 апреля 2008 года и постановление Южно-Казахстанского областного акимата N 111 от 18 апреля 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2008 года за N 1981
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом совместного предложения маслихата и акимата Толебийского района Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ :
1. Образовать новый аульный округ в Толебийском районе в составе населенных пунктов Киелитас, Достык, Акайдар, Султанрабат и с административным центром в селе Достык.
2. Присвоить вновь образованному аульному округу наименование Киелитасский.
3. Изменить границы Казыгуртского сельского округа Толебийского района, исключив из его состава земли населенных пунктов Киелитас, Достык, Акайдар и Султанрабат.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата