"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 17 маусымдағы N 7/92-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 26 маусымда N 1985 тіркелді. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 2 қарашадағы N 802-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009.11.02 N 802-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі  Бюджет кодексі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШТІ :
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы  N 3/14-IV шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1968-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 27 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы  N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 қаңтардағы  N 4/53- IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1973-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 31 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" N 17 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы  N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі  N 6/83- IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1979-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 22 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" N 61-62 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"131 654 626" деген сандар "147 795 781" деген сандармен ауыстырылсын;
"115 120 915" деген сандар "131 262 070" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"130 856 920" деген сандар "146 992 302" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"797 706" деген сандар "803 479" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"4 469 778" деген сандар "4 475 551" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"-4 469 778" деген сандар "-4 475 551" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
мына мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области N 7/92-IV от 17 июня 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 26 июня 2008 года за N 1985. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 2 ноября 2009 года N 802-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 02.11.2009 N 802-1.
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1968, опубликовано 26 декабря 2007 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2008 года  4/53- IV  "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  N 3/14-IV  "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1973, опубликовано 1 февраля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 14, от 11 апреля 2008 года  N 6/83- IV "О внесений изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  3/14-IV  "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1979, опубликовано 23 апреля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 47-48) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "131 654 626" заменить цифрами "147 795 781";
цифры "115 120 915" заменить цифрами "131 262 070";
в подпункте 2):
цифры "130 856 920" заменить цифрами "146 992 302";
в подпункте 3):
цифры "797 706" заменить цифрами "803 479";
в подпункте 6):
цифры "4 469 778" заменить цифрами "4 475 551";
в подпункте 7):
цифры "- 4 469 778" заменить цифрами "- 4 475 551";
в пункте 5:
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:

"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі жөндеуден өткізуге - 47 820 мың теңге;"
жетінші абзацта "5 693 459" деген сандар "5 495 997" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "5 656 757" деген сандар "4 643 700" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "445 508" деген сандар "805 508" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"облыстық білім департаменті бойынша  - 8 860 мың теңге.";
6-тармақта:
төртінші абзацта "4 090 447" деген сандар "17 624 135" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "400 000" деген сандар "526 000" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "1 918 000" деген сандар "1 938 000" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "2 538 614" деген сандар "2 728 614" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "135 242" деген сандар "122 833" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "1 144 418" деген сандар "2 169 884" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "375 451" деген сандар "375 447" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"2 048 181" деген сандар "2 037 366" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған  шешімнің 1, 2-қосымшалары  осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

47 820 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города);";
в абзаце седьмом цифры "5 693 459" заменить цифрами "5 495 997";
в абзаце девятом цифры "5 656 757" заменить цифрами "4 643 700";
в абзаце десятом цифры "445 508" заменить цифрами "805 508";
дополнить абзацем следующего содержания:
департаменту образования области - 8 860 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в абзаце четвертом цифры "4 090 447" заменить цифрами "17 624 135";
в абзаце пятом цифры "400 000" заменить цифрами "526 000";
в абзаце шестом цифры "1 918 000" заменить цифрами "1 938 000";
в абзаце седьмом цифры "2 538 614" заменить цифрами "2 728 614";
в абзаце восьмом цифры "135 242" заменить цифрами "122 833";
в абзаце десятом цифры "1 144 418" заменить цифрами "2 169 884";
в абзаце одиннадцатом цифры "375 451" заменить цифрами "375 447";
в пункте 7:
цифры "2 048 181" заменить цифрами "2 037 366";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.