2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 174 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 1 шілдеде № 1987 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2013 № 108 қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына       сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (қоса беріледі) бекітілсін.
2. Облыстық білім департаменті (Б.Көмекбаева), облыстық денсаулық сақтау департаменті (А.Маймақов), облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті (Ж.Мәуленқұлов).
2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.Бектаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н.Әшімов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          И.Әбішев
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  У.Қайназаров
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Сәдуақасова
Облыс әкімінің орынбасары                  М.Тұрмағамбетов
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
департаментінің директоры                  А.Бекетова
Облыстық қаржы департаментінің
директоры                                  Ы.Шалабаев
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 16 маусымда
N 174 қаулысымен
бекітілді

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2008 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 июля 2008 года за № 1987. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2013 года № 108
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17.05.2013 № 108.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным,послесредним образованием на 2008-2009 учебный год (прилагается).
2. Департаменту образования области (Комекбаева Б.), департаменту здравоохранения области (Маймаков А.), департаменту координации занятости и социальных программ (Мауленкулов Ж.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектаева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                                     Н.Ашимов
Первый заместитель акима области                 И.Абишев
Руководитель аппарата акима области              Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                        В.Кайназаров
Заместитель акима области                        Е.Садвакасова
Заместитель акима области                     М.Турмагамбетов
Директор департамента экономики и бюджетного
планирования области                             А.Бекетова
Директор департамента финансов области           И.Шалабаев
Утверждено постановлением
акимата области
от 16 марта 2008 года N 174
Государственный заказ на подготовку специалистов