Мақтаарал және Сарыағаш аудандарында жаңа ауылдар құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 7 шілдедегі N 8/110-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 218 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 12 тамызда N 1990 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, тиісті аумақтардағы тұрғындардың пікірлерін ескере отырып және Мақтаарал, Сарыағаш аудандары мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Мақтаарал ауданы Абай ауылдық округі аумағынан жаңадан ауыл құрылсын және оған Атажұрт атауы берілсін.
2. Сарыағаш ауданы Ильич ауылдық округі аумағынан жаңадан ауыл құрылсын және оған Дастан атауы берілсін.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Сейітжанов
Облыс әкімі                                Н.Әшімов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә.Досболов

Об образовании новых аулов в Мактааральском и Сарыагашском районах
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата N 8/110-IV от 7 июля 2008 года и постановление Южно-Казахстанского областного акимата N 218 от 14 июля 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 12 августа 2008 года за N 1990
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Мактааральского, Сарыагашского районов Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Образовать новый аул на территорий Абайского аульного округа Мактааральского района и присвоить ему наименование Атажурт.
2. Образовать новый аул на территорий Ильичевского аульного округа Сарыагашского района и присвоить ему наименование Дастан.
3. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Сейтжанов
Аким области                               Н. Ашимов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Досболов