"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 қыркүйектегі N 9/115-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 10 қыркүйекте N 1993 тіркелді. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 2 қарашадағы N 802-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009.11.02 N 802-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ :
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1968 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 27 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/53-IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1973-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 31 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" N 17 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/83-IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1979 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 22 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" N 61-62 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 17 маусымдағы N 7/92-IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1985 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 1 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" N 98 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Южно-Казахстанской области от 5 сентября 2008 года N 9/115-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 10 сентября 2008 года за N 1993. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 2 ноября 2009 года N 802-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 02.11.2009 N 802-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1968, опубликовано 26 декабря 2007 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2008 года N 4/53- IV "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1973, опубликовано 1 февраля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 14, от 11 апреля 2008 года N 6/83-IV "О внесений изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1979, опубликовано 23 апреля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 47-48, от 17 июня 2008 года N 7/92-IV "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1985, опубликовано 27 июня 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 76) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

147 795 781 деген сандар 147 646 300 деген сандармен ауыстырылсын;
16 160 498 деген сандар 16 143 556 деген сандармен ауыстырылсын;
131 262 070 деген сандар 131 129 531 деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
146 992 302 деген сандар 146 842 821 деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшада:
1 699 000 деген сандар 2 199 000 деген сандармен ауыстырылсын;
6 564 072 деген сандар 7 064 072 деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
екінші абзацта "Шымкент қаласынан" деген сөздерден кейін, "Сайрам және Созақ аудандарынан" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта 20 деген сандар 24,3 деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
Сайрам және Созақ аудандарының бюджеттеріне - 47,1 пайыз;
бесінші абзацта "Шымкент қаласынан" деген сөздерден кейін, "Сайрам және Созақ аудандарынан" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзацта 80 деген сандар 75,7 деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
Сайрам және Созақ аудандарының бюджеттеріне - 52,9 пайыз;
5-тармақта:
үшінші абзацта 747 080 деген сандар 543 114 деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта 736 475 деген сандар 289 433 деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға - 98 390 мың теңге;
сегізінші абзацта 5 495 997 деген сандар 5 560 541 деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта 4 643 700 деген сандар 2 578 067 деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы бірінші абзацта 805 508 деген сандар 2 562 441 деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта 8 860 деген сандар 13 860 деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасы бойынша - 366 700 мың теңге;
облыстық ішкі саясат басқармасы бойынша - 1 544 мың теңге;
он екінші абзац он алтыншы абзац деп саналсын;
6-тармақта:
алтыншы абзацта 1 938 000 деген сандар 1 918 000 деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта 2 169 884 деген сандар 2 408 884 деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
2 037 366 деген сандар 2 537 366 деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры 147 795 781 заменить цифрами 147 646 300;
цифры 16 160 498 заменить цифрами 16 143 556;
цифры 131 262 070 заменить цифрами 131 129 531;
в подпункте 2):
цифры 146 992 302 заменить цифрами 146 842 821;
в подпункте 4):
цифры 1 699 000 заменить цифрами 2 199 000;
цифры 6 564 072 заменить цифрами 7 064 072;
в пункте 2:
в абзаце втором после слов "города Шымкент", дополнить словами ", Сайрамского и Сузакского районов";
в абзаце третьем цифры 20 заменить цифрами 24,3;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
в бюджеты Сайрамского и Сузакского районов - 47,1 процента;
в абзаце пятом после слов "города Шымкент", дополнить словами ", Сайрамского и Сузакского районов":
в абзаце шестом слова 80 процентов заменить словами 75,7 процента;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
от Сайрамского и Сузакского районов - 52,9 процента.;
в пункте 5:
в абзаце третьем цифры 747 080 заменить цифрами 543 114;
в абзаце пятом цифры 736 475 заменить цифрами 289 433;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
98 390 тысяч тенге - на компенсацию потерь местным бюджетам в связи с увеличением минимального размера заработной платы;
в абзаце восьмом цифры 5 495 997 заменить цифрами 5 560 541;
в абзаце десятом цифры 4 643 700 заменить цифрами 2 578 067;
в абзаце одиннадцатом цифры 805 508 заменить цифрами 2 562 441;
в абзаце тринадцатом цифры 8 860 заменить цифрами 13 860;
дополнить абзацами следующего содержания:
управлению архитектуры и градостроительства области - 366 700 тысяч тенге;
управлению внутренней политики  области - 1 544 тысяч тенге;
абзац двенадцатый считать абзацем шестнадцатым;
в пункте 6:
в абзаце шестом цифры 1 938 000 заменить цифрами 1 918 000;
в абзаце десятом цифры 2 169 884 заменить цифрами 2 408 884;
в пункте 7:
в абзаце цифры 2 037 366 заменить цифрами 2 537 366;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.