"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 қарашадағы N 11/130-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 7 қарашада N 1998 тіркелді. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 2 қарашадағы N 802-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009.11.02 N 802-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ :
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1968-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 27 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/53- IV шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1973-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 31 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" N 17 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/83-IV шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1979-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 22 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" N 61-62 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 17 маусымдағы N 7/92- IV шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1985-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 1 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" N 98 газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 қыркүйектегі N 9/115- IV шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1993-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 13 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" N 137-138 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2008 жылға арналған облыстық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Южно-Казахстанской области от 5 ноября 2008 года N 11/130-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 7 ноября 2008 года за N 1998. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 2 ноября 2009 года N 802-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 02.11.2009 N 802-1.
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  № 3/14-IV  «Об областном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1968, опубликовано 26 декабря 2007 года в газете «Южный Казахстан», внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2008 года  № 4/53- IV  «О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  № 3/14-IV  «Об областном бюджете на 2008 год», зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1973, опубликовано 1 февраля 2008 года в газете «Южный Казахстан» № 14, от 11 апреля 2008 года  № 6/83-IV  «О внесений изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  № 3/14-IV  «Об областном бюджете на 2008 год», зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1979, опубликовано 23 апреля 2008 года в газете «Южный Казахстан» № 47-48, от 17 июня 2008 года  № 7/92-IV  «О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  № 3/14-IV  «Об областном бюджете на 2008 год», зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1985, опубликовано 27 июня 2008 года в газете «Южный Казахстан» № 76, от 5 сентября 2008 года  № 9/115-IV  «О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года  № 3/14-IV  «Об областном бюджете на 2008 год», зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1993, опубликовано 15 сентября 2008 года в газете «Южный Казахстан» № 113) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:

1) кiрiстер – 146 858 487 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15 489 801 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 404 488 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 130 964 198 мың теңге;
2) шығындар – 146 055 008 мың теңге;
3) операциялық сальдо – 803 479 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредит беру – - 4 865 072 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 199 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 064 072 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
1 193 000 мың теңге:
6) бюджет профициті – 4 475 551 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану – - 4 475 551 мың теңге.;
5-тармақта:
екінші абзацта 242 254 деген сандар 235 978 деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта 289 433 деген сандар 283 433 деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта 787 312 деген сандар 781 397 деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзац мына редакцияда жазылсын:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 2 625 887 мың теңге;
тоғызыншы абзацта 5 560 541 деген сандар 3 099 142 деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта 37 929 деген сандар 40 479 деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзацта 13 860 деген сандар 127 978 деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
төртінші абзацта 17 624 135 деген сандар 17 787 317 деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта 526 000 деген сандар 467 442 деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта 2 728 614 деген сандар 2 636 032 деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта 122 833 деген сандар 40 082 деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта 2 408 884 деген сандар 2 491 635 деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта 375 447 деген сандар 354 983 деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
2 537 366 деген сандар 2 557 348 деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы - 146 858 487 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 15 489 801 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 404 488 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 130 964 198 тысяч тенге;
2) затраты - 146 055 008 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 803 479 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 4 865 072 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2 199 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 064 072 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1 193 000 тысяч тенге;
6) профицит бюджета - 4 475 551 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - - 4 475 551 тысяч тенге.;
в пункте 5:
в абзаце втором цифры 242 254 заменить цифрами 235 978;
в абзаце пятом цифры 289 433 заменить цифрами 283 433;
в абзаце шестом цифры 787 312 заменить цифрами 781 397;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
2 625 887 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт дорог районного значения (улиц города);
в абзаце девятом цифры 5 560 541 заменить цифрами 3 099 142;
в абзаце десятом цифры 37 929 заменить цифрами 40 479;
абзац одиннадцатый исключить;
в абзаце тринадцатом цифры 13 860 заменить цифрами 127 978;
в пункте 6:
в абзаце четвертом цифры 17 624 135 заменить цифрами 17 787 317;
в абзаце пятом цифры 526 000 заменить цифрами 467 442;
в абзаце седьмом цифры 2 728 614 заменить цифрами 2 636 032;
в абзаце восьмом цифры 122 833 заменить цифрами 40 082;
в абзаце десятом цифры 2 408 884 заменить цифрами 2 491 635;
в абзаце одиннадцатом цифры 375 447 заменить цифрами 354 983;
в пункте 7:
цифры 2 537 366 заменить цифрами 2 557 348;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.