Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген жиынтық салық ставкалары туралы
ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 9/81-4С шешімі. Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 27 мамырда N 14-1-76 тіркелді. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/183-4с Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/183-4с Шешімімен.

О ставках фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2008 года N 9/81-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 мая 2008 года N 14-1-76. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 18/183-4c
Сноска. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/183-4c.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 394-бабына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылдың 23 қазанындағы N 1016 "Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года N 1016 "Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога" городской маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, қызметін Шымкент қаласының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген жиынтық салық ставкалары белгіленсін.
2. "Ойын бизнесі объектілеріне арналған акциздер және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген жиынтық салық ставкалары туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылдың 24 наурызындағы N 27/242-3с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 14-1-28 тіркелген, 2006 жылдың 14 сәуірінде "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған) шешімі күшін жойды деп танылсын.

1. Установить ставки фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шымкента согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 24 марта 2006 года N 27/242-3с "О ставках акцизов на объекты игорного бизнеса и фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-28, опубликовано в газетах "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" 14 апреля 2006 года).

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 14 сәуірдегі
N 9/81-4с шешіміне қосымша
Қызметін Шымкент қаласының аумағында
жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген жиынтық салық ставкалары
N
Салық салу объектісінің
атауы
Жылдық тіркелген
жиынтық салық
ставкасы (АЕК)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ақшасыз ұтыс ойын автоматы

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата
Секретарь городского маслихата
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 14 апреля
2008 года N 9/81-4с
Ставки фиксированного суммарного налога
для отдельных видов предпринимательской деятельности
для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность
на территории г. Шымкента
N
Наименование объекта налогообложения
Годовая ставка фиксированного суммарного налога (МРП)
1.
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком