"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер енгізу туралы
IV шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының V сессиясының 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 5/62-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 21 сәуірде N 2479 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009 жылғы 05 қаңтардағы N 0613-11 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 115-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. " 2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы " Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2464, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 2-3, 12 қаңтардағы N 4, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 сандарында, жарияланды, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/49-ІV, Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2473 болып тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістері және толықтыруларымен, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 19-20, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 23-24, 2008 жылғы 16 ақпандағы N 25-26 сандарында жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 85248909,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 18010867,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 378773,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 66859269,1 мың теңге;
2) шығыстар - 86606550,3 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -1357641,2 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 1751727,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1773000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21273,0 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 958036,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 958036,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - -4067404,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение V сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата IV созыва от 8 апреля 2008 года N 5/62-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 апреля 2008 года за N 2479. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
Сноска. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
В соответствии со статьей 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2464, опубликовано в газете "Дидар" от 10 января 2008 года N 2-3, от 12 января 2008 года N 4, в газете "Рудный Алтай" от 10 января 2008 года N 3-4, с внесенными изменениями и дополнениями решением от 29 января 2008 года N 4/49-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2473, опубликовано в газете "Дидар" от 14 февраля 2008 года N 19-20, "Рудный Алтай" от 14 февраля 2008 года N 23-24, от 16 февраля 2008 года N 25-26,) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 85248909,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18010867,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 378773,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 66859269,1 тысяч тенге;
2) затраты - 86606550,3 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 1357641,2 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1751727,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1773000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21273,0 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 958036,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 958036,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - -4067404,2 тысяч тенге;

7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 4067404,2 мың теңге.";
2) 5-4-тармақта төртінші абзацтағы "1090946" сандары "1092333" сандарымен ауыстырылсын;
3) 8-тармақта "561800" сандары "611800" сандарымен ауыстырылсын, "383600" сандары "433600"сандарымен ауыстырылсын;
4) 12-тармақта "3585739" сандары "4158697" сандарымен ауыстырылсын;
5) 2 қосымшада:
инвестициялық жобаларда:
07 "Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламасы бар бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
006 Сумен жабдықтау жүйесін дамыту";
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламасы бар бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007 Жылу-энергетика жүйесін дамыту";
13 "Басқалар" функционалдық тобында 265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға кредит беру";
6) 8 қосымшада:
"Барлығы" жолында:
3 бағанда "1090946" сандары "1092333" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "529622" сандары "531009" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5 жолда:
3 бағанда "28685" сандары "27298" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "9100" сандары "7713" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8 жолда:
3 бағанда "68643" сандары "61708" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "35015" сандары "28080" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10 жолда:
3 бағанда "36402" сандары "39176" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "2774" сандары "5548" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13 жолда:
3 бағанда "182748" сандары "186909" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "111979" сандары "116140" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16 жолда:
3 бағанда "259168" сандары "261942" сандарымен ауыстырылсын;
6 бағанда "216487" сандары "219261" сандарымен ауыстырылсын;
7) 12 қосымшада:
реттік нөмірі 5, 7 жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 8 жолда:
3 бағанда "615000" сандары "627000" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағанда "615000" сандары "627000" сандарымен ауыстырылсын;
8) 2, 3 қосымшаларда:
бүкіл мәтін бойынша "Департаменті (Басқармасы)" сөздері "Басқармасы" (Бөлімі) сөздерімен ауыстырылсын, "Департаментінің (Басқармасының)" сөздері "Басқармасының", "Басқармасы", "Басқармалары" сөздерімен ауыстырылсын;
9) 1, 5, 13 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4067404,2 тысяч тенге.";
2) в абзаце четвертом пункта 5-4 цифры "1090946" заменить цифрами "1092333";
3) в пункте 8 цифры "561800" заменить цифрами "611800", цифры "383600" заменить цифрами "433600";
4) в пункте 12 цифры "3585739" заменить цифрами "4158697";
5) в приложении 2:
в инвестиционных проектах:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство" дополнить администратором бюджетных программ с бюджетной программой следующего содержания:
"279 Управление энергетики и коммунального хозяйства области
006 Развитие системы водоснабжения";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" дополнить администратором бюджетных программ с бюджетной программой следующего содержания:
"279 Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007 Развитие теплоэнергетической системы";
в функциональной группе 13 "Прочие", по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"010 Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики";
6) в приложении 8:
в строке "Всего":
в графе 3 цифры "1090946" заменить цифрами "1092333";
в графе 6 цифры "529622" заменить цифрами "531009";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 3 цифры "28685" заменить цифрами "27298";
в графе 6 цифры "9100" заменить цифрами "7713";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 цифры "68643" заменить цифрами "61708";
в графе 6 цифры "35015" заменить цифрами "28080";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 3 цифры "36402" заменить цифрами "39176";
в графе 6 цифры "2774" заменить цифрами "5548";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 3 цифры "182748" заменить цифрами "186909";
в графе 6 цифры "111979" заменить цифрами "116140";
в строке, порядковый номер 16:
в графе 3 цифры "259168" заменить цифрами "261942";
в графе 6 цифры "216487" заменить цифрами "219261";
7) в приложении 12:
строки, порядковый номер 5, 7, исключить;
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 цифры "615000" заменить цифрами "627000";
в графе 4 цифры "615000" заменить цифрами "627000";
8) в приложениях 2, 3:
по всему тексту слова "Департамент (Управление)", "Управление (Отдел)", "Департамента (Управления)" заменить словами "Управление", "Управление", "Управления";
9) приложения 1, 5, 13 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.