"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының IX сессиясының 2008 жылғы 3 қазандағы N 9/111-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қазанда N 2490 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009 жылғы 05 қаңтардағы N 0613-11 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 115-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2464, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 2-3, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 4, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 сандарында жарияланды, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/49-ІV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2473 болып тіркелген, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 19-20, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 23-24, 2008 жылғы 16 ақпандағы N 25-26 сандарында жарияланған шешімімен, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 5/62-ІV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2479 болып тіркелген, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 26 сәуірдегі N 55-56, 2008 жылғы 29 сәуірдегі N 57-58, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 26 сәуірдегі N 63, 2008 жылғы 29 сәуірдегі N 64-65 сандарында жарияланған шешімімен, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/87-ІV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2487 болып тіркелген, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 94-96, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 107-108 сандарында жарияланған шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 октября 2008 года N 9/111-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 октября 2008 года за N 2490. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
Сноска. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
В соответствии со статьей 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2464, опубликовано в газете "Дидар" от 10 января 2008 года N 2-3, от 12 января 2008 года N 4, в газете "Рудный Алтай" от 10 января 2008 года N 3-4 с внесенными изменениями и дополнениями решением от 29 января 2008 года N 4/49-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2473, опубликовано в газете "Дидар" от 14 февраля 2008 года N 19-20, "Рудный Алтай" от 14 февраля 2008 года N 23-24, от 16 февраля 2008 года N 25-26, решением от 8 апреля 2008 года N 5/62-IV "О внесении изменений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2479, опубликовано в газете "Дидар" от 26 апреля 2008 года N 55-56, от 29 апреля 2008 года N 57-58, "Рудный Алтай" от 26 апреля 2008 года N 63, от 29 апреля 2008 года N 64-65, решением от 1 июля 2008 года N 7/87-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2487, опубликовано в газете "Дидар" от 17 июля 2008 года N 94-96, "Рудный Алтай" от 17 июля 2008 года N 107-108), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:

1) кірістер – 88142330,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18196502,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 378773,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 650000 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 68917055,1 мың теңге;
2) шығындар – 89106851,3 мың теңге;
3) операциялық сальдо – -964521,2 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру – 2366727,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2388000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21273,0 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 730000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 730000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) – -4061248,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 4061248,2 мың теңге.";
2) 2-тармақтың тоғызыншы азатжолында "100 пайыз" сөздерінен кейін "аудандық бюджетке." сөздерімен толықтырылсын;
3) 8-тармақта:
бірінші азатжолда "611800" сандары "626572,4" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азатжолда "42600" сандары "57372,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) 12-тармақта "4797058" сандары "4743231,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) 1, 5, 11, 12 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                          Б. ОМАРХАНОВ
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                    В. АХАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының

1) доходы - 88142330,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18196502,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 378773,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 650000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 68917055,1 тысяч тенге;
2) затраты - 89106851,3 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 964521,2 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 2366727,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2388000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21273,0 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 730000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 730000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - -4061248,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4061248,2 тысяч тенге.";
2) в абзаце девятом пункта 2 после слов "100 процентов" дополнить словами "в районный бюджет.";
3) в пункте 8:
в абзаце первом цифры "611800" заменить цифрами "626572,4";
в абзаце четвертом цифры "42600" заменить цифрами "57372,4";
4) в пункте 12 цифры "4797058" заменить цифрами "4743231,6";
5) приложения 1, 5, 11, 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 , 2, 3, 4, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель cессии                     Б. ОМАРХАНОВ
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата                    В. АХАЕВ
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2815,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
9790,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2141,0
"М.Әуезов мұражайына баратын жол 0-5 шақырым"  жолды орташа жөндеуге
10000,0
10000,0
Fимаратты сатып алуға
105000,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер үшін)
10000,0
455,0
Абай ауданының Ж.Молдағалиев атындағы, Ш.Әбенов атындағы, М.Әуезов атындағы орта мектептерінің қазандықтарын жөндеуге
9610,0
2
Аягөз ауданы
107944,0
0,0
0,0
26111,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Аягөз ауданы Аягөз қаласында Әріп Тәңірбергенев атындағы Тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық мұражайын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6111,0
6111,0
Аягөз ауданы Аягөз қаласында Аягөз Балалар –жасөспірімдер спорт мектебі үшін  күрес залының ғимаратын салу
20000,0
20000,0
Шынғожа аулында су құбыры желілерін күрделі жөндеуге
34658,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
11240,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
9500,0
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
1087,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
16014,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
6753,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер үшін)
2581,0
3
Бесқарағай ауданы
25558,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге
725,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
2750,0
4  немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге

2815,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
9790,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2141,0
На средний ремонт дороги "Подъезд к музею Ауэзова км 0-5"
10000,0
10000,0
На выкуп здания
105000,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
10000,0
455,0
На ремонт котельных средних школ
им. Ж.Молдагалиева, им. Ш.Абенова,
им. М.Ауэзова
9610,0
2
Аягозский район
107944,0
0,0
0,0
26111,0
0,0
0,0
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на строительство историко-культурного и литературно- мемориального музея им. Арипа Танирбергенова в  г. Аягозе Аягозского района
6111,0
6111,0
Строительство здания борцовского зала для Аягозской ДЮСШ в г. Аягозе Аягозского района
20000,0
20000,0
На капитальный ремонт водопроводных сетей в с.Шынгожа
34658,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
11240,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
9500,0
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
1087,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
16014,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
6 753,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
2581,0
3
Бескарагайский район
25558,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
в том числе:
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
725,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
2750,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей

1450,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
12719,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2793,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға (бюджеттік мекемелер үшін)
5121,0
4
Бородулиха ауданы
29239,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге
605,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
1560,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
1310,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
13247,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2053,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға (бюджеттік мекемелер үшін)
7464,0
"Қала аумақтары мен ауылдық елді мекендерді үздік көріктендіру" конкурсының қорытындысы бойынша жүлделі орын беруге байланысты ағымдағы бюджет және даму бюджеті бойынша іс-шаралар өткізуге
3000,0
5
Глубокое ауданы
118398,0
0,0
0,0
23000,0
6500,0
0,0
соның ішінде:
Глубокое ауданы Глубокое кентінде аудандық мәдениет үйін салуға жобалау- сметалық құжаттама әзірлеу
10000,0
10000,0
Глубокое ауданы Глубокое кентінің бас жоспарын әзірлеу
4000,0
4000,0
Глубокое кентінің жаңа құрылыс салынатын ықшам ауданын дамытудың қала құрылысы схемасын әзірлеуге (түпкілікті жоспарлау жобасы)
2500,0
2500,0
Глубокое кентінің магистральдық жылу желілерін күрделі жөндеуге
50000,0
Карагужиха кентін электрмен қамтамасыз ету желілерін салуға
13000,0
13000,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
1270,0
4  немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге

1450,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
12719,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2793,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
5121,0
4
Бородулихинский район
29239,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
в том числе:
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
605,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
1560,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
1310,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
13247,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2053,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
7464,0
На проведение мероприятий по текущему бюджету и бюджету развития в связи с присуждением призовых мест по итогам конкурса "На лучшее благоустройство территорий городов и сельских населенных пунктов"
3000,0
5
Глубоковский район
118398,0
0,0
0,0
23000,0
6500,0
0,0
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на строительство районного дома культуры в п.Глубокое Глубоковского района
10000,0
10000,0
Разработка генерального плана п. Глубокое Глубоковского района
4000,0
4000,0
На разработку схемы градостроительного развития микрорайона новой застройки поселка Глубокое (проект детальной планировки)
2500,0
2500,0
На капитальный ремонт магистральных тепловых сетей п. Глубокое
50000,0
На строительство сетей электроснабжения поселка Карагужиха
13000,0
13000,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
1270,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей

36217,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
3605,0
Зырян қаласының коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануға беруді ұйымдастыруға
40000,0
Серебрянск қаласының коммуналдық меншігіндегі  жылу желілерін пайдалануға беруді ұйымдастыруға
20000,0
Қалаішілік қоғамдық жолаушылар тасымалын ұйымдастыруға
4000,0
4000,0
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Зырян қаласын жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге
35000,0
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Зырян қаласын сумен қамсыздандыруды қамтамасыз етуге
15000,0
8
Зайсан ауданы
82646,0
170,0
0,0
40329,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Зайсан ауданы Зайсан қаласындағы стадионды қайта жаңғырту
24600,0
24600,0
Зайсан қаласы Кондюрин көшесіндегі бір пәтерлік 20 тұрғын үйге инженерлік желілер салуға
9029,0
9029,0
Зайсан қаласындағы жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік желілер салуға жобалау- сметалық құжаттама әзірлеуге
6700,0
6700,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
5290,0
4  немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
5070,0
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге
724,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
9150,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
4949,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер  үшін)
4855,0
170
Бюджеттік мекемелер үшін отын сатып алуға
8279,0
"Қала аумақтары мен ауылдық елді мекендерді үздік көріктендіру" конкурсының қорытындысы бойынша жүлделі орын беруге байланысты ағымдағы бюджет және даму бюджеті бойынша іс-шаралар өткізуге
4000,0
9
Катонқарағай ауданы
64022,0
289,0
0,0
0,0
2000,0
0,0
соның ішінде:
Катонқарағай ауданы Рахман қайнарлары демалыс аймағын дамытудың бас жоспарын әзірлеу
2000,0
2000,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге

36217,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
3605,0
На организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города Зыряновска
40000,0
На организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города Серебрянска
20000,0
На организацию внутригородских общественных пассажирских перевозок
4000,0
4000,0
На обеспечение теплоснабжением города Зыряновска  в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
35000,0
На обеспечение водоснабжением города Зыряновска в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
15000,0
8
Зайсанский район
82646,0
170,0
0,0
40329,0
0,0
0,0
в том числе:
Реконструкция стадиона в г. Зайсане Зайсанского района
24600,0
24600,0
На строительство инженерных сетей к 20 одноквартирным жилым домам в г. Зайсан по ул. Кондюрина
9029,0
9029,0
На разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей для ИЖС в г. Зайсане
6700,0
6700,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
5290,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
5070,0
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
724,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
9150,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
4949,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
4855,0
170
На приобретение топлива бюджетным организациям
8279,0
На проведение мероприятий по текущему бюджету и бюджету развития в связи с присуждением призовых мест по итогам конкурса "На лучшее благоустройство территорий городов и сельских населенных пунктов"
4000,0
9
Катон-Карагайский район
64022,0
289,0
0,0
0,0
2000,0
0,0
в том числе:
Разработка генерального плана развития зоны отдыха Рахмановские ключи Катон-Карагайского района
2000,0
2000,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени

149386,0
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге
1920,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
4324,0
Семей қаласы Шүлбі кентінің бас су тоғанын қайта жаңғырту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге
2800,0
Семей қаласында Шәкәрім Құдайбердиевтің 150-жылдығын тойлауға арналған іс-шараларды өткізуге
50000,0
Семей қаласының 2008-2009 жылдары үздіксіз жылумен қамтылуын қамтамасыз ету үшін бірінші кезектегі жұмыстарды жүргізуге
500000,0
Семей қаласының жылумен қамту объектілерін қайта жаңғырту және күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама жасауға
60700,0
60700,0
Қала жолдарын жөндеуге
150000,0
150000,0
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Семей қаласын жылумен жабдықтауды  қамтамасыз етуге
200000,0
14
Курчатов қаласы
184460,0
0,0
0,0
41518,0
0,0
25297,0
соның ішінде:
Курчатов қаласы Первомай көшесі, 28 тұрғын үйді қайта жаңғыртуға
41518,0
41518,0
Курчатов қаласында қазақ тілінде оқытатын мектеп ашу үшін бұрынғы N 1 КТМ ғимаратын күрделі жөндеу
72672,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
26343,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
310,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
140,0
4  немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
180,0
Нөсер канализациясын қайта жаңғыртуға
297,0
297,0
Курчатов қаласының көшелерін күрделі жөндеуге
25000,0
25000,0
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Курчатов қаласын жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге
5000,0
Коммуналдық меншіктегі жылу желілерін күрделі жөндеуге
10000,0
"Қала аумақтары мен ауылдық елді мекендерді үздік көріктендіру" конкурсының қорытындысы бойынша жүлделі орын беруге байланысты ағымдағы бюджет және даму бюджеті бойынша іс-шаралар өткізуге
3000,0
15
Өскемен қаласы
1389854,7
0,0
219500,0
392120,0
0,0
339280,7
соның ішінде:
Өскемен қаласындағы  "Өскемен-Тәртіп" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
119500,0
119500,0
Өскемен қаласында қалалық әкімдіктің әкімшілік ғимаратын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14100,0
14100,0
Самар шоссесі тұсында теміржол арқылы өтетін жолөткелін салуға  жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
26780,7
26780,7
Өскемен қаласы "Өскемен –Водоканал" МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға
100000,0
100000,0
"Восток" футбол клубы" КМҚК спорттық шараларға қатысуына және материалдық базасын нығайтуға

149386,0
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
1920,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
4324,0
На корректировку проектно-сметной документации по реконструкции головного водозабора поселка Шульбинска города Семей
2800,0
На проведение мероприятий посвященных празднованию 150 - летия Шакариму Кудайбердиеву в городе Семей
50000,0
На проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения города Семей в 2008-2009 годы
500000,0
На разработку и экспертизу проектно-сметной документации по реконструкции и капитальному ремонту объектов теплоснабжения города Семей
60700,0
60700,0
На ремонт городских дорог
150000,0
150000,0
На обеспечение теплоснабжением города Семей в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
200000,0
14
город Курчатов
184460,0
0,0
0,0
41518,0
0,0
25297,0
в том числе:
На реконструкцию жилого дома по ул. Первомайская 28 в г. Курчатове
41518,0
41518,0
Капитальный ремонт здания бывшего ПТШ N 1 для открытия школы с казахским языком обучения в г. Курчатове
72672,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
26343,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
310,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание"Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
140,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
180,0
На реконструкцию ливневой канализации
297,0
297,0
Капитальный ремонт улиц г. Курчатова
25000,0
25000,0
На обеспечение теплоснабжением города Курчатов в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
5000,0
На капитальный ремонт тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности
10000,0
На проведение мероприятий по текущему бюджету и бюджету развития в связи с присуждением призовых мест по итогам конкурса "На лучшее благоустройство территорий городов и сельских населенных пунктов"
3000,0
15
город Усть-Каменогорск
1389854,7
0,0
219500,0
392120,0
0,0
339280,7
в том числе:
Увеличение уставного капитала ТОО "Өскемен-Тәртіп" в г. Усть-Каменогорске
119500,0
119500,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство административного городского акимата в г. Усть-Каменогорске
14100,0
14100,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство путепровода через железную дорогу в створе Самарского шоссе
26780,7
26780,7
Увеличение уставного капитала ГКП "Оскемен-Водоканал" г.Усть-Каменогорска
100000,0
100000,0
На участие в спортивных мероприятиях и укрепление материальной базы ГККП "Футбольный клуб "Восток"

150000,0
Өскемен қаласы Ульянов көшесінде  инженерлік желілер мен  тұрғын үйді  қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8000,0
8000,0
Өскемен қаласында рекреациялық аймақтар (экологиялық саябақ) ұйымдастыруға, соның ішінде жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
164484,0
164484,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
3500,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
1560,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
168100,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2342,0
Лифтілерді күрделі жөндеуге (соның ішінде жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу)
16500,0
Қала жолдарын жөндеуге
193500,0
193500,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер үшін)
728,0
Қалаішілік қоғамдық жолаушылар тасымалын ұйымдастыруға
119000,0
119000,0
Революционная көшесіндегі
17-ші КСС-тан 2С камерасына дейінгі қысымдық канализация учаскесін жөндеуге (сол жақ тармағы)
96224,0
"Өскемен қаласының 16-шы тұрғын ауданына алаңнан тыс инженерлік желілер және коммуникациялар салу. Суқұбырының сыртқы желілері және канализациялар" кешеніне
167036,0
167036,0
Өскемен қаласы Өтепов көшесінде жапсарлас салынған кітапханамен тұрғын үй салу бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге
4000,0
4000,0
Өскемен қаласы 22-ші тұрғын ауданда жалға берілетін тұрғын үйлер салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
3000,0
3000,0
Өскемен қаласында тұрғын үйлер және инженерлік желілер салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге,  тұрғын үй құрылысы аудандарында  тұрғын үйлер және инженерлік желілер салу
30000,0
30000,0
Өскемен қаласында Комендантка өзенінің түбін тазарта отырып, тармағын жайластыру жөніндегі  кешенді жұмыстардың жобалау-сметалық құжаттамасын түзетуге
1500,0
1500,0
16
Ұлан ауданы
271061,0
0,0
30000,0
210000,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Молодежный кентінде 80 пәтерлік тұрғын үй салуға
210000,0
210000,0
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге

150000,0
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию инженерных сетей и  жилого дома по улице Ульяновской в городе Усть-Каменогорске
8000,0
8000,0
На организацию рекреационных зон в г.Усть-Каменогорске (экологический парк), в том числе разработка проектно-сметной документации
164484,0
164484,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
3500,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
1560,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
168100,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2342,0
На капитальный ремонт лифтов (в том числе разработка проектно-сметной документации)
16500,0
На ремонт городских дорог
193500,0
193500,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
728,0
На организацию внутригородских общественных пассажирских перевозок
119000,0
119000,0
На ремонт участка напорной канализации от КНС-14, 17 до камеры 2С по улице Революционной (левая нитка)
96224,0
На комплекс "Строительство внеплощадочных инженерных сетей и коммуникаций к 16-му жилому району города Усть-Каменогорска. Внешние сети водопровода и канализации"
167036,0
167036,0
На корректировку проектно-сметной документации по строительству жилого дома по ул.Утепова с пристроенной библиотекой в г.Усть-Каменогорске
4000,0
4000,0
На разработку проектно-сметной документации на строительство арендных жилых домов 22 жилого района г.Усть-Каменогорска
3000,0
3000,0
На разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов и инженерных сетей, строительство жилых домов и инженерных сетей в районах жилищной застройки г.Усть-Каменогорск
30000,0
30000,0
На корректировку проектно-сметной документации комплекса работ по обустройству протоки Комендантки с расчисткой дна в городе Усть-Каменогорск
1500,0
1500,0
16
Уланский район
271061,0
0,0
30000,0
210000,0
0,0
0,0
в том числе:
На строительство 80- квартирного жилого дома  в п. Молодежный
210000,0
210000,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени