"2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 5/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 ақпанда N 5-1-77 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 116-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/49-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2473 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-74 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 10 216 929 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 6 273 972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40 084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 531 786 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 371 087 мың теңге;
2) шығындар - 10 680 205,5 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -463 276,5 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелендіру - 0;
5) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 219 500 мың теңге;
6) бюджет (профициті) тапшылығы - -682 776,5 мың теңге;
7) бюджет (профицитін) тапшылығын қаржыландыру - 682 776,5 мың теңге.";
2) 2 тармақта:
бірінші абзацтағы "37 000" деген цифрлар "43 000,3" деген цифрларға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2 000" деген цифрлар "8 000,3" деген цифрларға ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 февраля 2008 года N 5/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2008 года за N 5-1-77. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2008 года N 4/49-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 2473) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 4/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-74, опубликовано 12 января 2008 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай") следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 10216 929 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6273972 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40084 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1531786 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2371087 тысяч тенге;
2) затраты - 10680205,5 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 463276,5 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 219500 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - - 682776,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 682776,5 тысяч тенге.";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "37000" заменить цифрами "43000,3";
в абзаце четвертом цифры "2000" заменить цифрами "8000,3";