Өскемен қаласында 2008 жылы азаматтарды шақыру учаскелерінде есепке тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 4568 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 ақпанда N 5-1-78 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2009.03.05 № Ин-5/166 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2009.03.05 № Ин-5/166 хатымен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндет және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), заңмен белгіленген мерзімде (қаңтар - наурыз) 1991 жылы туған азаматтардың және сонымен қатар бұрын тізімге алынбағандардың тіркеуін өткізу ұсынылсын.
2. "Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінде тіркеу кезінде шақыру учаскесі құрылсын, меке-жайы: Протозанов көшесі 37.
3. Есепке тіркеу бойынша төмендегі құрамда комиссия құрылсын:
Айдын Жақыпбеқұлы Сарсенбинов
комиссия төрағасы, "Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша)
Мағаша Әшметқызы Сайдуақасова
комиссия төрағасының орынбасары, қала әкімі аппаратының басшысы
Комиссия мүшелері:
Батырбек Сейтқазыұлы Аяғанов
"Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Игорь Анатольевич Журавков
медицина комиссиясының төрағасы,
"Амбулаториялық орталық" мекемесінің
дәрігер-хирургі (келісім бойынша)
Татьяна Викторовна Турова
комиссия хатшысы, "Амбулаториялық орталық" мекемесінің медбикесі  (келісім бойынша)
4. Тіркеу жұмыстарын өткізу комиссияның жұмыс ережесі: дүйсенбі мен жұма аралығында сағат 9.00-ден 15.40-қа дейін.
5. "Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау департаментінің Өскемен қаласы бойынша бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) жасөспірімдерді зертханалық және рентгенологиялық тексеруді өткізуді ұйымдастырсын, медициналық комиссия дәрігерлерінің жолдамалары бойынша шақырылатындарды стационарлық зерттеу және емдеу үшін қажетті төсек орындарын бөлсін.

О проведении приписки граждан к призывному участку в городе Усть-Каменогорске в 2008 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанского области от 15 января 2008 года N 4568. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2008 года за N 5-1-78. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05.03.2009 № Ин-5/166
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05.03.2009 № Ин-5/166.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" (по согласованию) провести в установленные законодательством сроки (январь-март) приписку к призывному участку граждан 1991 года рождения, а также не прошедших приписку ранее.
2. Образовать на период проведения приписки призывной участок в государственном учреждении "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" по адресу: улица Протозанова, 37.
3. Образовать комиссию по приписке в составе:
Сарсенбинов Айдын
Жакыпбекович
председатель комиссии, начальник
государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Усть-Каменогорска" (по согласованию)
Сайдуакасова Магаша
Ашметовна
заместитель председателя комиссии,
руководитель аппарата акима города
Члены комиссии:
Аяганов Батырбек
Сейтказинович
заместитель начальника
государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Усть-Каменогорска" (по согласованию)
Журавков Игорь
Анатольевич
председатель медицинской комиссии,
врач-хирург учреждения "Амбулаторный
центр" (по согласованию)
Турова Татьяна
Викторовна
секретарь комиссии, медицинская
сестра учреждения "Амбулаторный
центр" (по согласованию)
4. Порядок работы комиссии по приписке: с понедельника по пятницу с 09.00 часов до 15.40 часов.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по городу Усть-Каменогорску Департамента здравоохранения Восточно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать проведение лабораторного и рентгенологического обследования юношей, выделить необходимое количество койко-мест для стационарного обследования состояния здоровья и лечения призывников по направлениям врачей медицинской комиссии.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы М.Ә. Сайдуақасоваға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі

6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Сайдуакасову М.А.
7. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска