Көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 24 қаңтардағы N 4788 қаулысы, Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 5/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 14 наурызда N 5-1-80 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 13-бабының 4) және 5) тармақшаларына сәйкес және Өскемен қалалық ономастикалық комиссиясының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШЕДІ және Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Подгорное ауылының атаусыз көшелеріне келесі атау берілсін:
N 1 - Бастау;
N 2 - Подгорная;
N 3 - Цветущая долина атаулары берілсін.
2. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2008 жылғы 31 мамырға дейін көшелерге атау беру бойынша жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы           Өскемен қаласының әкімі
Қалалық мәслихат хатшысы

О наименовании улиц
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 января 2008 года N 4788, решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 8 февраля 2008 года N 5/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 14 марта 2008 года за N 5-1-80
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2   статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктами 4) и 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Усть-Каменогорской городской ономастической комиссии от 13 декабря 2007 года Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШАЕТ и акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить безымянным улицам села Подгорное следующие наименования:
N 1 - Бастау;
N 2 - Подгорная;
N 3 - Цветущая долина.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" обеспечить выполнение работ по наименованию улиц до 31 мая 2008 года.
3. Настоящие решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аким города Усть-Каменогорска
Секретарь городского маслихата