"Жер салығының ставкалары туралы" 2003 жылғы 20 маусымдағы N 23/5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 10 шілдедегі N 8/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 шілдеде N 5-1-87 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 35/5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 27.02.2015 № 35/5-V шешімімен.

О внесении изменения в решение от 20 июня 2003 года N 23/5 "О ставках земельного налога"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 10 июля 2008 года N 8/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2008 года за N 5-1-87. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 февраля 2015 года N 35/5-V
Сноска. . Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 27.02.2015 N 35/5-V.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 338 бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Жер салығының ставкалары туралы" 2003 жылғы 20 маусымдағы N 23/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1326 нөмірімен тіркелген, 2003 жылғы 20 шілдедегі "Рудный Алтай" газетінің N 113, 2003 жылғы 29 шілдедегі "Дидар" газетінің N 73 сандарында жарияланған); "Жер салығының ставкалары туралы" 2003 жылғы 20 маусымдағы N 23/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 29 қарашадағы N 18/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-17 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 1 қаңтардағы "Дидар" газетінің N 1 және 2006 жылғы 5 қаңтардағы "Рудный Алтай" газетінің N 1 сандарында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгеріс енгізілсін:

В соответствии со статьей 338 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 20 июня 2003 года N 23/5 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1326, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 20 июля 2003 года N 113, "Дидар" от 29 июля 2003 года N 73), с внесенными изменениями решением от 29 ноября 2005 года N 18/6 "О внесении изменений в решение от 20 июня 2003 года N 23/5 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-17, опубликовано 1 января 2006 года в газете "Дидар" N 1 и 5 января 2006 года в газете "Рудный Алтай" N 1) следующее изменение:

2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихаттың хатшысы
Е. Нәбиев

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата Е. Набиев