2008 жылы Өскемен қаласының тұрғын үй көмегін алушыларына коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыру бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 15 қыркүйектегі № 716 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қазанда № 5-1-92 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды ( Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2009 жылғы 5 наурыздағы № Ин-5/166 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 05.03.2009 № Ин-5/166 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Өскемен қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-86 нөмірімен тіркелген) 2008 жылғы 10 шілдедегі № 8/3 шешімін ескере отырып Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылы Өскемен қаласының тұрғын үй көмегін алушыларына коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындары толтырылсын.
2. Қоса берілген 2008 жылы Өскемен қаласының тұрғын үй көмегін алушыларына коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыру бойынша Инструкцию бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Аязбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қолданысқа алғашқы ресми жарияланған күннен соң енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов
Қала әкімдігінің
2008 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 716 қаулысымен
бекітілген
2008 жылы Өскемен қаласының тұрғын үй көмегін алушыларына
коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға
және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыру бойынша
Нұсқаулық
1. Осы Нұсқаулық 2008 жылы Өскемен қаласының тұрғын үй көмегін алушыларына коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыру мәселелері бойынша халықты әлеуметтік қорғау саласында заңнамаларды қолдануды нақтылайды.
2. Аз қамтылған азаматтарға (отбасыларына) коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыратын және коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын орнатуды қажет ететін адамдардың тізімін құрайтын өкілетті орган – "Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Өкілетті орган).

Об утверждении Инструкции по возмещению затрат за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг получателям жилищной помощи города Усть-Каменогорска в 2008 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 15 сентября 2008 года № 716. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска 21 октября 2008 года за № 5-1-92. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 5 марта 2009 года № Ин-5/166)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05.03.2009 № Ин-5/166).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", учитывая решение Усть-Каменогорского маслихата от 10 июля 2008 года N 8/3 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-86), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Возместить затраты за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг получателям жилищной помощи города Усть-Каменогорска в 2008 году.
2. Утвердить прилагаемую Инструкцию по возмещению затрат за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг получателям жилищной помощи города Усть-Каменогорска в 2008 году.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Аязбаева Е.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
Утверждена
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска
от 15 сентября 2008 г. № 716
Инструкция
по возмещению затрат за приобретение и установку
индивидуальных приборов учета коммунальных услуг получателям
жилищной помощи города Усть-Каменогорска в 2008 году
1. Настоящая Инструкция детализирует применение законодательства в области социальной защиты населения по вопросам возмещения затрат за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг получателям жилищной помощи города Усть-Каменогорска в 2008 году.
2. Уполномоченный орган, производящий возмещение за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг малообеспеченным гражданам (семьям) и составление списка лиц, нуждающихся в установке индивидуальных приборов учета коммунальных услуг из числа получателей жилищной помощи – государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска" (далее – Уполномоченный орган).

3. Коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын сатып алуға және орнатуға кеткен шығын орындарын толтыру (бұдан әрі – шығындарды толтыру), Өкілетті орган анықтаған тізімге сәйкес отбасына бір рет көрсетіледі.
4. Коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдары суық және/немесе ыстық сумен қамтуға орнатылады.
5. Шығындарды толтыру 451.007.000 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша сатып алынған есептеу құралының құнына және оларды орнату бойынша жұмыс құнына тең, бірақ 10 (он) айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада азаматтардың "Қазпошта" акционерлік қоғамындағы жеке шоттарына аудару арқылы жүргізіледі.
6. Келесі құжаттар бар болған жағдайда шығындар толтырылады:
1) шығындарды толтыруға өтініш;
2) жеке куәлік;
3) азаматтарды тіркеу кітабы;
4) суық және/немесе ыстық суға есептеу құралдарын сатып алу және орнатуға төлегені туралы түбіртек;
5) суық және/немесе ыстық суға орнатылған жеке есептеу құралдарының есепке алынғаны туралы акт;
6) "Қазпошта" акционерлік қоғамындағы жеке шот.
7. Тұрғын үй көмегін алушыларға коммуналдық қызметтерді есептеудің жеке құралдарын орнатуды ұйымдастыруды және бақылауды Өкілетті орган жүзеге асырады.
Өскемен қаласы
әкімінің орынбасары Е. Аязбаев

3. Возмещение затрат за приобретение и установку индивидуальных приборов учета коммунальных услуг (далее – возмещение затрат) оказывается согласно списку лиц, определенному Уполномоченным органом, один раз на семью.
4. Индивидуальные приборы учета коммунальных услуг устанавливаются на горячее и/или холодное водоснабжение.
5. Возмещение затрат производится Уполномоченным органом по бюджетной программе 451.007.000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в сумме, равной стоимости приобретенных приборов учета и работ по их установке, не превышающей 10 (десяти) месячных расчетных показателей, путем зачисления на лицевые счета граждан в акционерном обществе "Казпочта".
6. Возмещение затрат производится при наличии следующих документов:
1) заявления на возмещение затрат;
2) удостоверения личности;
3) книги регистрации граждан;
4) квитанции об оплате за приобретение и установку приборов учета на холодную и/или горячую воду;
5) актов о постановке на учет индивидуальных приборов учета на холодную и/или горячую воду;
6) лицевого счета в акционерном обществе "Казпочта".
7. Организацию и контроль за установкой приборов учета коммунальных услуг получателям жилищной помощи осуществляет Уполномоченный орган.
Заместитель акима
города Усть-Каменогорска Е. Аязбаев