Көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 2774 қаулысы, Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 11/10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 5-1-100 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 13-бабының 4) және 5) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына , 31-бабының 2-тармағына сәйкес және Өскемен қалалық ономастикалық комиссиясының 2007 жылғы 23 қазандағы қорытындысы негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ахмер ауылының атаусыз көшелеріне келесі:
№ 1 – Мерей;
№ 2 – Еңбекші;
№ 3 – Қайынды;
№ 4 – Ұстаздар атаулары берілсін.
2. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2009 жылғы 28 ақпанға дейін көшелерге атау беру бойынша жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Орындалуын бақылау әкімінің орынбасары міндетін атқарушы С.Ж. Жүніспековаға жүктелсін.
4. Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                   Н. Баранов
Өскемен қаласының әкімі          Т. Қасымжанов
Өскемен қалалық
мәслихатының хатшысы             Е. Нәбиев

О наименовании улиц
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2008 года N 2774, решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 11/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 28 января 2009 года за N 5-1-100
В соответствии с подпунктами 4) и 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно -территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 , пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и на основании заключения Усть-Каменогорской городской ономастической комиссии от 23 октября 2008 года Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить безымянным улицам села Ахмирово следующие наименования:
№ 1 – Мерей;
№ 2 – Еңбекші;
№ 3 – Қайынды;
№ 4 – Ұстаздар.
2. Государственному учреждению «Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска» обеспечить выполнение работ по наименованию улиц до 28 февраля 2009 года.
3. Контроль за исполнением возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Жунуспекову С.Ж.
4. Настоящие решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аким города Усть-Каменогорска
Н. Баранов
Т. Касымжанов
Секретарь Усть-Каменогорского
городского маслихата
Е. Набиев