"1981-1990 жылдары туған азаматтарды 2008 жылғы сәуір-маусымда және қазан-желтоқсанда мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру туралы" 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 339 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы N 1414 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы әділет басқармасында 2008 жылғы 22 желтоқсанда N 5-2-97 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы N 1037 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2009.08.24 N 1037 қаулысымен.
Кадрлық өзгерістерге байланысты және «Жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы   № 148-II Заңының 37-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «1981-1990 жылдары туған азаматтарды 2008 жылғы сәуір- маусымда және қазан - желтоқсанда мерзімді әскери қызметке кезекті  шақыруды ұйымдастыру туралы» Семей қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 2   сәуірдегі № 339 қаулысына (2008 жылғы 5 мамырдағы № 5-2-87 нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелген, «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде 2008 жылғы 22 мамырда № 21 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) шақыру комиссиясының құрамына енгізілсін:
Шаханов Шамғали Нұрғалиұлы - Семей қаласының қорғаныс істері   жөніндегі басқармасының бастығы;
Азбергенов Сержан Мұхтарұлы – қала әкімдігі аппаратының мемлекеттік - құқықтық бөлімінің бастығы міндетін атқарушы;
2) шығарылсын: Т.Б. Жолжақсынов, Р.Т.Нұралиев.
2. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Семей қаласының әкімі               М. Айнабеков

О внесении изменений в постановление от 2 апреля 2008 года N 339 "Об организации очередного призыва на срочную воинскую службу граждан 1981-1990 годов рождения в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2008 года N 1414. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 декабря 2008 года за N 5-2-97. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 августа 2009 года N 1037
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24.08.2009 N 1037.
В связи с кадровыми изменениями и в соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении»,акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей от 2 апреля 2008 года № 339 «Об организации очередного призыва на срочную воинскую службу граждан 1981-1990 годов рождения в апреле - июне и октябре - декабре 2008 года»(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных актов 5 мая 2008 год № 5-2-87,опубликовано в газетах от 22 мая 2008 года «Семей таңы»,«Вести Семей» № 21)следующие изменения:
1) ввести в состав призывной комиссии:
Шаханова Шамгали Нургалиевича – начальника Управления по делам обороны г.Семей;
Азбергенова Сержана Мухтаровича – исполняющего обязанности начальника государственно-правового отдела аппарата акима города;
2) вывести: Жолжаксынова Т. Б., Нуралиева Р. Т.
2. Настоящее постановление вводится в действие с момента опубликования.
Аким города Семей                  М. Айнабеков