Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1516 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда N 5-2-101 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 288 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 25.02.2015 № 288 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының, 2 тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1, 2 қосымшаларға сәйкес, ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі Тізбе) анықталсын.
2. Тізбе Семей қаласының мәслихатына келісуге ұсынылсын.
3. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардан туындаған қатынастарға қолданылады.
Семей қаласының әкімі М. Айнабеков
Қала әкімдігінің
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1516 қаулысына 1 Қосымша
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі "Семей қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін
лауазымдық жалақыларына арттыру белгіленген білім беру
мамандары лауазымдарының
Тізбесі
1. Мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшы орынбасары, оның ішінде: директор; оқу жұмысы жөніндегі, тәрбие жұмысы жөніндегі, бейіндік жұмысы жөніндегі, оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі директордың орынбасары; интернат, кітапхана, көпшілік бөлім, әдістемелік бөлімінің меңгерушісі.
2. Педагог қызметкер және оларға теңестірілген адамдар: мұғалімдер; психолог-педагог, қосымша білім беру педагогтері, ұйымдастырушы-педагог; әлеуметтік педагог; бастапқы әскери дайындық бойынша ұйымдастырушы–оқытушы; суда жүзу жөніндегі, спорт жөніндегі нұсқаушы; аға бастаушы (вожатый); тәрбиеші.
3. Мамандар, оның ішінде: кітапханашы; бас бухгалтер, бухгалтер, экономист; зертханашы; өндірістік оқыту шебері; дәрігер; медицина бике, диетикалық бике; менеджер; әдіскер; аудармашы; психолог; оқытушы; үйірме жетекшісі; жаттықтырушы; хореограф; хормейстер;
Қала әкімдігінің
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1516 қаулысына 2 Қосымша
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі "Семей қаласының мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс
істегені үшін лауазымдық жалақыларына арттыру белгілерін беру, мәдениет
мамандарының лауазымдарының
тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 1516. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2009 года за N 5-2-101. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности (далее Перечень), согласно приложениям 1, 2.
2. Предоставить перечень на согласование в маслихат города Семей.
3. Контроль за исполнением постановления оставляю за собой.
4. Постановление вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Аким города Семей Айнабеков М.
Приложение 1
к постановлению акимата
города от 23 декабря
2008 года № 1516
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской)
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел образования г. Семей"
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе: директор; заместитель директора по учебной работе, по воспитательной работе, по профильной работе, по учебно-производственной работе; заведующий интернатом, библиотекой, массовым отделом, методическим отделом.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя; педагог–психолог, педагоги дополнительного образования, педагоги–организаторы, социальный педагог; преподаватель–организатор по начальной военной подготовке; инструкторы по плаванью, по спорту; старший вожатый; воспитатель.
3. Специалисты, в том числе: библиотекарь; главный бухгалтер, бухгалтер, экономист; лаборант; мастер производственного обучения; врачи; медицинская сестра, диетическая сестра; менеджер; методист; переводчик; психолог; преподаватель; руководитель кружка; тренер; хореограф; хормейстер;
Приложение 2
к постановлению акимата
города от 23 декабря
2008 года № 1516
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение
к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
администратора бюджетных программ государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков города Семей"

1. Мемлекеттік және қазыналық мекемелерінің басшылары және басшыларының орынбасары, бөлімшелердегі бөлім меңгерушілері.
2. Мамандар, оның ішінде: артист, сүйемелдеуші, балетмейстер, кітапханашы, библиограф, мәдени ұйымдастырушы, концертмейстер, музыка басқарушысы, әдіскер, би үйретуші, хор басқарушы, суретші, режиссер, көркемдік жетекші, әкімшіліктер, бас бухгалтер, бухгалтер, суретші-қоюшы.

1. Руководители и заместители руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующие отделами, филиалами.
2. Специалисты, в том числе: артисты, аккомпаниаторы, балетмейстеры, библиотекари, библиограф, культорганизаторы, концертмейстеры, музыкальные руководители, методисты, хореографы, хормейстеры, художники, режиссеры, художественные руководители, администраторы, главные бухгалтеры, бухгалтеры, художник-постановщик.