Сыртқы (көрнекі) жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 маусымдағы N 8/71-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 21 шілдеде N 5-3-59 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 қазандағы N 13/98-IV шешімімен
Ескерту.Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2008.10.31 N 13/98-IV шешімімен күші жойылды.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209 Кодексінің 489, 491 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы  Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласының аумағындағы жергілікті маңызы бар жалпы пайдаланылатын автомобиль жолдарындағы жылжымалы объектілерге сыртқы (көрнекі) жарнамалар орналастырғаны үшін бір күнтізбелік айға төлемақы ставкасы  қосымшаға сай бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                          Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихаты
кезекті 8 сессиясының
2008 жылғы 23 маусымдағы
№ 8/71-ІV шешіміне
қосымша
Курчатов қаласының аумағындағы жергілікті маңызы
бар жалпы пайдаланылатын автомобиль жолдарындағы
жылжымалы объектілерге сыртқы (көрнекі) жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары
Аймақтың атауы
Ауданы
Жылжымалы объектілерге жарнамалар орналастырғаны үшін бір айға төлемақы ставкалары
Курчатов қаласы
Жүк көтерерлік шамасы 5 тоннаға дейінгі жүк автомобильі
2 АЕК
Жүк көтерерлік шамасы 5 тоннадан жоғары жүк атомобильі
3 АЕК
25-ке дейін отыратын орны бар автобус
2 АЕК
25-тен жоғары отыратын орны бар автобус
3 АЕК
Арнайы техника
3 АЕК
Жеңіл автомобильдер
1 АЕК

О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2008 года N 8/71-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июля 2008 года за N 5-3-59.Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата от 31 октября 2008 года N 13/98-IV
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата от 31.10.2008 N 13/98-IV.
В соответствии со статъями 489, 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Курчатовский  городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на движимых объектах автомобильных дорог общего пользования местного значения на территории города Курчатова за один календарный месяц согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Курчатовского
городского маслихат                              Ш. ТУЛЕУТАЕ
Приложение
к решению очередной 8 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 23 июня 2008 года
№ 8/71-IV
Ставки платы за размещение наружной (визуальной)
рекламы на движимых объектах автомобильных дорог
общего пользования местного значения на территории
города Курчатова
Наименованиерегиона
Тип автотранспортного средства
Ставки платы за размещение рекламы на движимых объектах в месяц
город Курчатов
Грузовой автомобиль грузоподъемность до 5 тонн
2 МРП
Грузовой автомобиль грузоподъемность свыше 5 тонн
3 МРП
Автобус до 25посадочных мест
2 МРП
Автобус свыше 25посадочных мест
3 МРП
Спец.техника
3 МРП
Легковые автомобили
1 МРП