Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 14 қазандағы N 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2008 жылғы 20 қазанда N 3015 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 қазандағы N 14-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.10.15 N 14-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан  Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2996 тіркелген "Приуралье" газетінің 2007 жылдың 27 желтоқсандағы, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, 2008 жылғы 5 қаңтардағы, 2008 жылғы 10 қаңтардағы, 2008 жылғы 12 қаңтардағы, 2008 жылғы 15 қаңтардағы және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, 2008 жылғы 10 қаңтардағы, 2008 жылғы 12 қаңтардағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-1шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3000 тіркелген "Приуралье" газетінің N 28, N 29-30 2008 жылғы 6 наурыздағы, 2008 жылғы 8 наурыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 28, N 29-30 2008 жылғы 6 наурыздағы, 2008 жылғы 8 наурыздағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-1 шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3006 тіркелген "Приуралье" газетінің N 58, N 59, N 60, N 61, N 62, N 63 2008 жылғы 22 мамырдағы, 2008 жылғы 24 мамырдағы, 2008 жылғы 27 мамырдағы, 2008 жылғы 29 мамырдағы, 2008 жылғы 31 мамырдағы, 2008 жылғы 3 маусымдағы және "Орал өңірі" газетінің N 58, N 61, N 64, N 67, N 70 2008 жылғы 22 мамырдағы, 2008 жылғы 29 мамырдағы, 2008 жылғы 5 маусымдағы, 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 тамыздағы N 8-12 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3012 тіркелген "Приуралье" газетінің N 92, N 93 2008 жылғы 12 тамыздағы, 2008 жылғы 14 тамыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 96, N 101, N 103 2008 жылғы 21 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 9 қыркүйектегі жарияланған) Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1)-тармақшада "59 509 397" деген сандар "61 268 738" деген сандармен өзгертілсін;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 октября 2008 года N 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2008 года за N 3015. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2009 года N 14-12
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15.10.2009 N 14-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2996, опубликованное 27 декабря 2007 года, 29 декабря 2007 года, 5 января 2008 года, 10 января 2008 года, 12 января 2008 года, 15 января 2008 года в газете "Приуралье" и 29 декабря 2007 года, 10 января 2008 года, 12 января 2008 года в газете "Орал өңірі",  с изменениями и дополнениями внесенными решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 февраля 2008 года N 6-1 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2007 года N 4-4 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3000, опубликованное 6 марта 2008 года, 8 марта 2008 года в газете "Приуралье" N 28, N 29-30 и 6 марта 2008 года, 8 марта 2008 года в газете "Орал өңірі" N 28, N 29-30, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 мая 2008 года N 7-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3006, опубликованное 22 мая 2008 года, 24 мая 2008 года, 27 мая 2008 года, 29 мая 2008 года, 31 мая 2008 года, 3 июня 2008 года в газете "Приуралье" N 58, N 59, N 60, N 61, N 62, N 63 и 22 мая 2008 года, 29 мая 2008 года, 5 июня 2008 года, 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года в газете "Орал өңірі" N 58, N 61, N 64, N 67, N 70, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 августа 2008 года N 8-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3012, опубликованное 12 августа 2008 года, 14 августа в газете "Приуралье" N 92, N 93 и 21 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 9 сентября в газете "Орал өңірі" N 96, N 101, N 103), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "59 509 397" заменить цифрами "61 268 738";

"22 976 195" деген сандар "23 434 495" деген сандармен өзгертілсін;
"33 088" деген сандар "1 33 088" деген сандармен өзгертілсін;
"36 500 085" деген сандар "36 501 126" деген сандармен өзгертілсін;
2)-тармақшада "62 439 013" деген сандар "64 182 686" деген сандармен өзгертілсін;
3)-тармақшада "-2 929 616" деген сандар "-2 913 948" деген сандармен өзгертілсін;
4)-тармақшада "-634 164" деген сандар "-618 496" деген сандармен өзгертілсін;
"1 875 335" деген сандар "1 859 667" деген сандармен өзгертілсін;
8 тармақ мынадай мазмұнында жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 6 300 032 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
5 440 780 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
625 623 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
233 629 мың теңге - қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнында жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Мәслихаттың
2008 жылғы 14 қазандағы
N 9-1 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 4-4 шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер
58 544 249
1
Салықтық түсімде

цифры "22 976 195" заменить цифрами "23 434 495";
цифры "33 088" заменить цифрами "1 333 088";
цифры "36 500 085" заменить цифрами "36 501 126";
в подпункте 2) цифры "62 439 013" заменить цифрами "64 182 686";
в подпункте 3) цифры "-2 929 616" заменить цифрами "-2 913 948";
в подпункте 4) цифры "-634 164" заменить цифрами "-618 496";
цифры "1 875 335" заменить цифрами "1 859 667";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 6 300 032 тыс. тенге, в том числе:
5 440 780 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
625 623 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения;
233 629 тыс. тенге - на развитие благоустройства городов и населенных пунктов.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
N 9-1 от 14 октября 2008 года
Приложение 1
к решению маслихата
N 4-4 от 12 декабря 2007 года
Областной бюджет на 2008 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ
61 268 738
1
Налоговые поступления