"Арман" шағынауданындағы жаңа көшелерге атаулар тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-26 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N 428 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 сәуірде N 7-1-85 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 4)тармақшасына, 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес, "Арман" шағынауданында тұратын азаматтардың ұсыныстары мен қалалық ономастикалық комиссияның шешімін қарап, Орал қалалық мәслихаты мен Орал қалалық әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Арман" шағынауданындағы жаңа көшелерге атаулар қосымшаға сәйкес тағайындалсын.
2. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен қолданысқа енеді.
Орал қалалық мәслихатының кезекті      Орал қаласының әкімі
6-шы сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-26
және Орал қалалық әкімдігінің
2008 жылғы 21 ақпандағы N 428
"Арман" шағынауданындағы жаңа көшелерге
атаулар тағайындау туралы" бірлескен
шешімі мен қаулысына
қосымша
Жаңа көшелер (қоса берілген сұлбаға сәйкес):
1) Ахмет Байтұрсынов атындағы көше;
2) Жүсіпбек Аймауытов атындағы көше;
3) Міржақып Дулатов атындағы көше;
4) Мағжан Жұмабаев атындағы көше;
5) Халел Досмұхамедов атындағы көше;
6) академик Қажым Жұмалиев атындағы көше;
7) Мұхаметжан Тынышбаев атындағы көше;
8) Мұстафа Шоқай атындағы көше;
9) Әлихан Бөкейханов атындағы көше;
10) Бағыш Бисенов атындағы көше;
11) Жұмат Шанин атындағы көше;
12) Хабиболла Дінішев атындағы көше;
13) Серікқали Жақыпов атындағы көше.

О присвоении наименований новым улицам в микрорайоне "Арман"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-26 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2008 года N 428. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральск Западно-Казахстанской области 8 апреля 2008 года N 7-1-85
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев обращения граждан, проживающих в микрорайоне "Арман", и решение городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат и акимат города Уральска РЕШИЛИ:
1. Присвоить наименования новым улицам в микрорайоне "Арман" согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель 6-ой очередной сессии     Аким города Уральска
Уральского городского маслихата
Cекретарь Уральского городского маслихата
Приложение
к совместному решению
Уральского городского маслихата
от 31 марта 2008 года N 6-26
и постановлению акимата города Уральска
от 21 февраля 2008 года года N 428
"О присвоении наименований новым
улицам в микрорайоне "Арман"
Новая улица (согласно прилагаемой схеме):
1) улица имени Ахмета Байтурсынова;
2) улица имени Жусипбека Аймауытова;
3) улица имени Миржакыпа Дулатова;
4) улица имени Магжана Жумабаева;
5) улица имени Халела Досмухамедова;
6) улица имени академика Кажыма Жумалиева;
7) улица имени Мухаметжана Тынышбаева;
8) улица имени Мустафы Шокая;
9) улица имени Алихана Букейханова;
10) улица имени Бакыша Бисенова;
11) улица имени Жумата Шанина;
12) улица имени Хабиболлы Днишева;
13) улица имени Сериккали Жакыпова.