6 шағынауданына "Д.А.Қонаев атындағы шағынаудан" атауын тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-12 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 1403 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 шілдеде N 7-1-103 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес, шағынаудандар тұрғындарының өтініштерін және қалалық ономастикалық комиссияның шешімін қарап, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 6 шағынауданына "Д.А.Қонаев атындағы шағынаудан" атауы тағайындалсын.
2. Осы шешім мен қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының         Орал қаласының әкімі
кезекті 9-шы сессиясының
төрайымы
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы

О присвоении наименования 6-му микрорайону "Микрорайон имени Кунаева Д.А."
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июля 2008 года N 9-12 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 июня 2008 года N 1403. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральск Западно-Казахстанской области 15 июля 2008 года N 7-1-103
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев обращения жителей микрорайонов и решение городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить наименование 6-му микрорайону "Микрорайон имени Кунаева Д. А.".
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 9-ой очередной       Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Секретарь Уральского
городского маслихата