2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 12 тамыздағы N 10-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 тамызда N 7-1-109 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009.03.31 N 15-9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 3 қаңтарда 7-1-78 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтарда N 3, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 3, 2008 жылғы 31 қаңтардағы N 5, 2008 жылғы 7 ақпандағы N 6, 2008 жылғы 14 ақпандағы N 7, 2008 жылғы 21 ақпандағы N 8 жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 6 наурыздағы N 5-2 "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 19 наурызда 7-1-83 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 16, 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 17, 2008 жылғы 8 мамырдағы N 19, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 15, 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 16, 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 17 жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-3 "2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 2 маусымда 7-1-91 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 24, 2008 жылғы 19 маусымдағы N 25, 2008 жылғы 26 маусымдағы N 26, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 24, 2008 жылғы 19 маусымдағы N 25, 2008 жылғы 26 маусымдағы N 26 жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 августа 2008 года N 10-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 15 августа 2008 года N 7-1-109. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 15-9
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 15-9.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-78 от 3 января 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 17 января 2008 года N 3, в газете "Пульс города" от 17 января 2008 года N 3, от 31 января 2008 года  N 5, от 7 февраля 2008 года N 6, от 14 февраля 2008 года N 7, от 21 февраля 2008 года N 8), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2008 года N 5-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-83 от 19 марта 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 17 апреля 2008 года N 16, от 24 апреля 2008 года N 17, от 8 мая 2008 года N 19, в газете "Пульс города" от 10 апреля 2008 года N 15, от 17 апреля 2008 года N 16, от 24 апреля 2008 года N 17), решением Уральского городского маслихата от 27 мая 2008 года N 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-91 от 2 июня 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 12 июня 2008 года N 24, от 19 июня 2008 года N 25, от 26 июня 2008 года N 26, в газете "Пульс города" от 12 июня 2008 года N 24, от 19 июня 2008 года N 25, от 26 июня 2008 года N 26) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:

1) кірістер - 14 200 341 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 093 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 137 797 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 685 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6 283 585 мың теңге;
2) шығындар - 12 933 177 мың теңге;
3) операциялық айырым - 1 267 164 мың теңге;
4) таза бюджеттен кредиттеу - 0;
5) қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 267 164 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 267 164 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 305 382 мың теңге;
қарыздарды өтеу - -1 793 022 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 220 476 мың теңге;
6 тармағында:
"106 128" саны "106 031" санымен ауыстырылсын;
"33 010" саны "30 182" санымен ауыстырылсын;
"3 603" саны "6 334" санымен ауыстырылсын;
8 тармағында:
"24 518" саны "929" санымен ауыстырылсын;
"114 052" саны "42 052" санымен ауыстырылсын;
"Жасыл ел" еңбек жасағына - 7 357 мың теңге" сөздерінен кейін келесі мазмұндағы мәтінімен толықтырылсын:
", Орал қаласындағы N 31 ОББ мектептің қосымша жайын балабақшаға арнап күрделі жөндеуге және ЖСҚ дайындауға - 40 000 мың теңге, Орал қаласындағы N 45 ОББ мектептің интернатын балабақшаға арнап күрделі жөндеуге және ЖСҚ дайындауға - 55 589 мың теңге, ғимаратты бала бақшаға арнап күрделі жөндеуге және ЖСҚ дайындауға - 130 000 мың теңге, ғимаратты бала бақшаға арнап коммуналдық меншікке сатып алуға - 160 000 мың теңге, Желаев кентіндегі су құбыры желісінің құрылысына - 20 000 мың теңге, абаттандыру объектілерін дамытуға (бұрқақтар және скверлер құрылысына және қайта жаңартуға) - 80 000 мың теңге, шағын отбасыларына арналған тұрғын үйдің құрылысына және ЖСҚ дайындауға - 100 000 мың теңге, абаттандыру объектілерін дамытуға - 153 629 мың теңге, коммуналдық меншікке жататын ғимаратты күрделі жөндеуге - 130 000 мың теңге, елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге (техника, контейнерлер сатып алуға және жол-көпір шаруашылығын ұстауға) - 203 252 мың теңге, "Орал Су Арнасы" МКК-на арнайы техника сатып алуға - 37 000 мың теңге, аулаларды абаттандыруға - 100 000 мың теңге, аумақты абаттандыру мен көгалдандыруға - 20 865 мың теңге, коммуналдық меншікке берілетін ғимаратты күрделі жөндеуге - 230 000 мың теңге, коммуналдық базарды дамытуға - 40 000 мың теңге, жолдарды салуға, қайта жаңартуға, ағымдағы және орташа жөндеуге - 261 296 мың теңге, көше жарықтарын жөндеуге - 37 816 мың теңге, жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету іс-шараларына - 4 416 мың теңге, билбордтар мен мегасайттарды орнатуға - 67 116 мың теңге;
"Орал қаласының 7-ші шағын ауданында - 103131 мың теңге" сөздерінен кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:

1) доходы - 14 200 341 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 093 909 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 137 797 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 685 050 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6 283 585 тысячи тенге;
2) затраты - 12 933 177 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1 267 164 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - 1 267 164 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 267 164 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 305 382 тысячи тенге;
погашение займов - -1 793 022 тысячи тенге;
движение остатков бюджетных средств - 220 476 тысяч тенге";
в пункте 6:
цифру "106 128" заменить цифрой "106 031";
цифру "33 010" заменить цифрой "30 182";
цифру "3 603" заменить цифрой "6 334";
в пункте 8:
цифру "24 518" заменить цифрой "929";
цифру "114 052" заменить цифрой "42 052";
после слов "трудовых отрядов "Жасыл ел" - 7 357 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
", на разработку ПСД и проведение капитального ремонта пристройки здания СОШ N 31 под детский сад в г.Уральске - 40 000 тысяч тенге, на разработку ПСД и проведение капитального ремонта интерната СОШ N 45 под детский сад в г.Уральске - 55 589 тысяч тенге, на разработку ПСД и проведение капитального ремонта здания для размещения детского сада - 130 000 тысяч тенге, на приобретение здания в коммунальную собственность под детский сад - 160 000 тысяч тенге, на строительство водопроводных сетей в п.Желаево - 20 000 тысяч тенге, на развитие объектов благоустройства (строительство и реконструкция скверов и фонтанов) - 80 000 тысяч тенге, на изготовление ПСД и строительство жилого дома для малосемейных - 100 000 тысяч тенге, на развитие объектов благоустройства - 153 629 тысяч тенге, на проведение капитального ремонта здания, находящегося в коммунальной собственности - 130 000 тысяч тенге, на обеспечение санитарии населенных пунктов (приобретение техники, контейнеров и содержание дорожно-мостового хозяйства) - 203 252 тысяч тенге, на приобретение спецтехники для ГКП "Орал Су Арнасы" - 37 000 тысяч тенге, на благоустройство дворов - 100 000 тысяч тенге, на озеленение и благоустройство территорий - 20 865 тысяч тенге, на капитальный ремонт здания, передаваемого в коммунальную собственность - 230 000 тысяч тенге, на развитие коммунального рынка - 40 000 тысяч тенге, на строительство, реконструкцию, средний и текущий ремонт дорог - 261 296 тысяч тенге, на ремонт уличного освещения - 37 816 тысяч тенге, на мероприятия по обеспечению дорожной безопасности - 4 416 тысяч тенге, на установку билбордов, мегасайтов - 67 116 тысяч тенге;
после слов "в 7-м микрорайоне города Уральска - 103 131 тысяча тенге" дополнить текстом следующего содержания:

", Орал қаласының қысымды канализациялық коллекторының апатты учаскесін жөндеуге және қайта жаңартуға - 690 000 мың теңге, орташа еңбекақы мөлшерінің артуына (төлем көзінен салық салынатын жеке табыс салығы бойынша аударымдарда) байланысты жергілікті бюджеттің шығындарын өтеуге - 35 064 мың теңге";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

", на реконструкцию и ремонт аварийных участков канализационных коллекторов города Уральска - 690 000 тысяч тенге, на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы (в отчислениях по индивидуальному подоходному налогу, облагаемому у источника выплаты) - 35 064 тысячи тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа