Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережені" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2008 жылғы 29 қыркүйектегі N 11-19 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 1 қазанда N 7-1-115 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010.03.12 N 27-12 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 3 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 67-баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережені" бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 7-1-67 нөмермен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2007 жылғы 3 мамырдағы N 18, "Пульс города" газетінің 2007 жылғы 17 мамырдағы N 20 жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 47-9  "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережені" бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 31 шілдеде N 7-1-73 нөмермен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 50, "Пульс города" газетінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 50 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-15 "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережені" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 22 шілдеде N 7-1-107 нөмермен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2007 жылғы 24 шілдедегі N 30, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 31 шілдедегі N 31 жарияланған) шешімімен енгізілген толықтырулар мен өзгерістерді ескере отырып, шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2008 года N 11-19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 1 октября 2008 года N 7-1-115. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-12
Сноска. Утратило силу Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-12.
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" от 5 апреля 2007 года N 43-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-67 от 24 апреля 2007 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 3 мая 2007 года N 18, в газете "Пульс города" от 17 мая 2007 года N 20,) с учетом внесенных в него дополнений и изменений решением Уральского городского маслихата от 16 июля 2007 года N 47-9 "О внесении дополнений в решение маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-73 от 31 июля 2007 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 13 декабря 2007 года N 50, в газете "Пульс города" от 13 декабря 2007 года N 50), решением Уральского городского маслихата от 2 июля 2008 года N 9-15 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-107 от 22 июля 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үні" от 24 июля 2008 года N 30, в газете "Пульс города" от 31 июля 2008 года N 31) следующие изменения и дополнения:

1) шешімнің атауындағы "Ережені" сөзі "Қағиданы" сөзімен ауыстырылсын;
2) шешімнің 1-тармағындағы "Ереже" сөзі "Қағида" сөзімен ауыстырылсын;
3) шешімнің N 1 қосымшасының 15 тармағындағы "тұрғын үй көмегі бөлiмiне хабарлауға" сөздерінен бұрын "Орал қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жанындағы" сөздерімен толықтырылсын;
4) шешімнің N 1 қосымшасының 15 тармағындағы "қалалық тұрғын үй көмегі бөлiмiне" сөздері "Орал қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жанындағы тұрғын үй көмегі бөлiмi" сөздерімен ауыстырылсын;
5) шешімнің N 1 қосымшасының 18 тармағындағы "қалалық тұрғын үй көмегі бөлiмiнің" сөздері "Орал қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жанындағы тұрғын үй көмегі бөлiмiнің" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
11-ші сессиясының төрайымы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

1) в названии решения слово "Положения" заменить словом "Правил";
2) в пункте 1 решения слово "Положение" заменить словом "Правила";
3) в пункте 15 Приложения N 1 решения после слов "информировать отдел жилищной помощи" дополнить словами "при Уральском городском отделе занятости и социальных программ";
4) в пункте 15 Приложения N 1 решения слова "в городской отдел жилищной помощи" заменить словами "в отдел жилищной помощи при Уральском городском отделе занятости и социальных программ";
5) в пункте 18 Приложения N 1 решения слова "городского отдела жилищной помощи" заменить словами "отдела жилищной помощи при Уральском городском отделе занятости и социальных программ".
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 11-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата