Мәслихаттың 2007 жылғы 30 қазандағы N 3-7 "Орал қаласы аумағының құрылыс салу Ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-16 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 7-1-121 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 15-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 05.07.2013 № 15-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6,  7-баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласы аумағының құрылыс салу Ережесі" туралы" 2007 жылғы 30 қазандағы N 3-7 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-76 тіркелген, 2007 жылғы 22 қарашадағы, 2007 жылғы 29 қарашадағы, 2007 жылғы 6 желтоқсандағы, 2008 жылғы 3 қаңтардағы "Жайық үні" газетінде және 2007 жылғы 29 қарашадағы, 2007 жылғы 6 желтоқсандағы, 2007 жылғы 20 желтоқсандағы "Пульс города" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді" сөздері "ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 13-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение маслихата от 30 октября 2007 года N 3-7 "О Правилах застройки территории города Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 13-16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 26 декабря 2008 года N 7-1-121. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2013 года № 15-5.
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 05.07.2013 года № 15-5
В соответствии со статьей 43 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О Правилах застройки территории города Уральска" от 30 октября 2007 года N 3-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-76, опубликованное 22 ноября 2007 года, 29 ноября 2007 года, 6 декабря 2007 года, 3 января 2008 года в газете "Жайық үнi" и 29 ноября 2007 года, 6 декабря 2007 года, 20 декабря 2007 года в газете "Пульс города") следующие изменения:
в пункте 2 слова "вступает в силу со дня государственной регистрации" заменить словами "вводится в действие со дня его официального опубликования".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель 13-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата