"Ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) тарифтерін (бағаларын, алымдар ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлерін көтеру немесе төмендету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттіттігі төрағасының міндетін атқарушысының 2005 жылғы 19 наурыздағы N 91-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 4-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 14 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5547 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 42 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 22.05.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 15) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 943 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ережесінің 21-тармағының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) тарифтерін (бағаларын, алымдар ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлерін көтеру немесе төмендету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының 2005 жылғы 19 наурыздағы N 91-НҚ бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3530 тіркелген, "Ресми газетінде" 2005 жылғы 7 мамырдағы N 19 нөмірінде жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі:
"монополиялар" деген сөзден кейін "және реттелетін нарықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықтың бірінші абзацындағы "2004 жылғы 28 қазандағы N 1109", "18-тармағының 1) тармақшасына" деген сөздер "2007 жылғы 12 қазандағы N 943", "21-тармағының 6) тармақшасына" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "монополиялар" деген сөзден кейін "және реттелетін нарықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасының үшінші абзацында "және келісілген" деген сөздер алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Стратегиялық жоспарлау және жиынтық талдау департаменті (Л.С. Ермакалиева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений и изменений в приказ И.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 марта 2005 года N 91-ОД "Об утверждении Правил повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы)"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 16 января 2009 года N 4-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2009 года N 5547. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 42.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 22.05.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках", подпункта 1) пункта 1 статьи 43 Закона "О нормативных правовых актах" и подпунктом 6) пункта 21 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ И.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 марта 2005 года № 91-ОД "Об утверждении Правил повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, опубликованный 7 мая 2005 года в "Официальной газете" № 19), следующие дополнения и изменения:
преамбулу после слова "монополиях" дополнить словами "и регулируемых рынках";
в абзаце первом указанного приказа слова "подпунктом 1) пункта 18", "28 октября 2004 года № 1109" заменить словами "подпунктом 6) пункта 21", "12 октября 2007 года № 943" соответственно;
в Правилах повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы), утвержденных указанным приказом:
пункт 1 после слова "монополиях" дополнить словами "и регулируемых рынках";
в абзаце третьем подпункта 2) пункта 3 слово "и согласованных" исключить.
2. Департаменту стратегического планирования и сводного анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Ермакалиева Л.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Е.О. Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны бұқаралық ақпарат құралдарында белгіленген тәртіппен ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу Агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Қ.М. Смағұловқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Н. Алдабергенов
Келісілген:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______ Б. Жәмішев
2009 жылғы

3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Смагулова К.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
Н. Алдабергенов
Согласован:
Министр финансов
Республики Казахстан
_________ Жамишев Б.Б.